Gebeliğe Hazırlık Nisan 2021 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de alt karnımdaki rahatsızlıktan ayakta duramıyorum bugün. Gece de kasıklarım ağrıdı. Bebek yoksa bile doktora gideceğim, enfeksiyondan da şüpheleniyorum çünkü, inşallah bebektendir 🤲
Al bendende o kadar gece ne uyuyabildim ne yemek yiyebildim oruc dahi tutamadim agridan resmen adet sancısı cekiyorum 🤦‍♀️🤦‍♀️ adet olursam bende gidicem doktora

Canım 11indeki gibi değil ama. Öyle olması lazım☺️ Devam et bakalım belki koyulaşır. Ama burda başka birine yazmıştım, ben bir kere denedim be kopkoyuydu regle son üç gün kala. Ama regl oldum. Kist ya da hormonlardan da yükselebiliyor.
hamileysen yüzde yüz ovulasyon pik oluyor ama maalesef her pik olan hamile olmuyor 🙄
Yeni vajinal ultrasina girdim kistim yok cok sukur umarim bir sknti olmaz bebektendir baklm 5 gune belli olur🤲

Ben de alt karnımdaki rahatsızlıktan ayakta duramıyorum bugün. Gece de kasıklarım ağrıdı. Bebek yoksa bile doktora gideceğim, enfeksiyondan da şüpheleniyorum çünkü, inşallah bebektendir 🤲
İnşallah bebektendir canımm 👶❣️ aynı sıkıntı var özellikle dün 🙄 bakalım az kaldı batına testi ne zaman yapacaksın 👶

Benmde sivilcelerim dun gece merhaba demisti bu gun gecmis 🤦‍♀️🤦‍♀️ vucudumda ne yapacagini sasirdin
Vücudunuzu dinlemeyin diyorlar ama öyle bir şey mümkün değil. Göğüslerim yumurtlamadan beri çok ağrıyor. Uçları çok hassas ve şiştiler. Ama sivilcem de var of bilemedim 9 gün nasıl geçecek dahab

Vücudunuzu dinlemeyin diyorlar ama öyle bir şey mümkün değil. Göğüslerim yumurtlamadan beri çok ağrıyor. Uçları çok hassas ve şiştiler. Ama sivilcem de var of bilemedim 9 gün nasıl geçecek dahab
Benm goguslerim sismisti sisi indi agrimda yok normalde adet oncesi gogus agrim olur ama yok 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

Valla öyle cins doktorlar var insani yiyecek gibi bakıyorlar 🤣
Ben genelde erkek doktor tercih ediyorum zaten 🙈: D

Benim bir doktorum var şeker gibi kadın 😍işte hepsi bir değil ben buna ikinci denk gelmem sankim ben koydum onu oraya Allahım affet ama cidden tıhaf kadın yaa. Zaten günlük ped koymayı unuttum akıntım var şuan 😂😂😂

X