Gebeliğe Hazırlık Nisan 2021 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu ay bende diktim bacaklarimi inslalah baklm 15 dk dikip yatiyodum popomun alrinda yastikla
Bende ayaklarımı karnima çekip yatıyordum bu ay da havaya dikeyim bakayım 🤭🤭🤭 inşallah bende 1_2 saat banyo yapmıyorum ama ramazan olduğu için sahura mecbur yapmak lazim 😐😐😐 hadi bakalım hayırlısı olsun hepimiz için 🌼🌼🌼🌼

Ya bunu söylediğin iyi oldu canım hiç bilmiyordum ben de şimdiden haftaya çarşamba için randevu alayım bari tam bat günüm. E devletten mi alıyoruz canım?
Mhrs.gov.tr'den canım. Bizim sağlık ocağı boş olur genelde ama salı gününe tek randevu kalmıştı şaşırdım

3 tane predictor var madem hiç bekleme derim ben 🤣 5 gün kala bir tane yapabilirsin canım. Çıkmazsa negatif demek değildir ama bunu unutma. Birkaç gün sonra tekrarlarsın çıkmazsa.
İndirimi yakaladım 😂 5 gün kala yapayım bencede ya da pazar 4 gün kala bir gün daha dişimi sıkayım 😂 karnım ağrıyor sizde nasıl durumlar var mı bi değişiklik

Benim sivilceler geçti, kasıklarımda batma vardı geçti, rahmimde kasılma hissediyordum geçti. Bugün hiç belirtim yok sanırım ümidimi kaybediyorum 🙄 sadece göğüs uçlarım acıyor ama prolaktinim yükseldi yine muhtemelen 🤦🏻‍♀️🥺 bat 7 gün sonra

Merhaba kür yapmadım ya da ilaç felan kullanmadım. Yaptığım tek şey ayakları dikmek ve banyoyu 3-4 saat geciktirdim hatta haftasonuysa diğer sabah duş alıyordum. Bu önemli mi bilmiyorum ama ilişki öncesinde idrar ihtiyacını gideriyoduk.
Merhaba ben ne kadar ilişki öncesi tuvalete de gitsem en en en fazla 1 saat ayaklarımı dikip durabiliyorum. Sonra koştur koştur tuvalete 🤢 o yüzden spermler gidiyo mu tutunmuyo mu anlayamadım ben ya 😢

Günaydın herkese, bata 3 varken yaptığım predictor early negatif geldi, belirtim de yok zaten :KK43:
Bu durumda bat ın geçmesini mi beklemek gerekir, bir erken testim daha var ama yarın yapsam boşa gidecek gibi geliyor. Yani hiç belirti de hissetmiyorum, regl öncesi de çok gürültülü olmaz zaten aslında benim bir gün önceden karın ağrısı olur biraz ishal gibi olurum o kadar, şu an tersine kabızlık var gibi bir de çenemde sivilce çıktı 😕 karnım ağrısa keşke , tam agriyacak gibi oluyor sonra hemen geçiyor o da 🤷🏻‍♀️

Bu sabah doktor 3+3 olabilir gün olarak dedi. Değer bugüne göre iyi,ağrın olması normal ama kanama olursa gel dedi. Bide işte artış olmasını takip edecez felan dedi. İnşallah senin de vardır. Bat günümüz de aynı seninle.
Canım senin değer Vartan üç gün önce 24 mu çıktı doktor normal mi dedi sürecin böyle mi ben mi yanlış hatırlıyorum. Benimde battan 5 gün önce 10.64 le öğrendim doktora gitmedim bata şuan benim üç gün var pazar günü. Pazartesi de kan verip öyle gideceğim de ondan soruyorum galiba değerlerimiz bile aynı gidiyor

Benim sivilceler geçti, kasıklarımda batma vardı geçti, rahmimde kasılma hissediyordum geçti. Bugün hiç belirtim yok sanırım ümidimi kaybediyorum 🙄 sadece göğüs uçlarım acıyor ama prolaktinim yükseldi yine muhtemelen 🤦🏻‍♀️🥺 bat 7 gün sonra
Aynen kuzum ya bende aynıyım hatta bademciklerim şişti iltihaplı ilaç kullanıp kullanmamak ta tereddüt ediyorum bata 6 gün var ama benim beyaz akıntım hala devam ediyor tek belirti bu galiba 😣

Aynen kuzum ya bende aynıyım hatta bademciklerim şişti iltihaplı ilaç kullanıp kullanmamak ta tereddüt ediyorum bata 6 gün var ama benim beyaz akıntım hala devam ediyor tek belirti bu galiba 😣
Benim sadece tuvalete gittiğimde peçeteye silinirken geliyor akıntı🙄
Ve muhtemelen midemi bozdum çünkü inanılmaz geğirti ve gaz var 🤦🏻‍♀️ İlaç içip içmeme arasındayım ben de.

Hayir canim henüz adet olmadim ama bu durum benim icin normal hep geciktigim icin. Sen ne yaptin peki seninde bugündü. Ben testi yarın yapacağım
Benim aslında düzenli bugün 27 günüm yumurtalamadan sonra tam 14 gün geçti ama hala regl gelmedi. Çok tuhaf ki karın ağrısı da yaşamıyorum. Dün gece ve sabah hafif pembe kahve gibi leke geldi idrarımı yaparken bir daha gelen giden olmadı. Hala ümitlenmek istemiyorum ama yarın sabaha kadar gelmezse bende test yapacağım

Benim aslında düzenli bugün 27 günüm yumurtalamadan sonra tam 14 gün geçti ama hala regl gelmedi. Çok tuhaf ki karın ağrısı da yaşamıyorum. Dün gece ve sabah hafif pembe kahve gibi leke geldi idrarımı yaparken bir daha gelen giden olmadı. Hala ümitlenmek istemiyorum ama yarın sabaha kadar gelmezse bende test yapacağım
Ay inşallah yerleşme işaretidir 😍

Benim sadece tuvalete gittiğimde peçeteye silinirken geliyor akıntı🙄
Ve muhtemelen midemi bozdum çünkü inanılmaz geğirti ve gaz var 🤦🏻‍♀️ İlaç içip içmeme arasındayım ben de.
Canım benim de gastritim var rennie duo diye bir şurup var hamile olanlar da kullanabiliyor onu benim midem aşırı gaz oluyor ara ara o şurubu içiyorum iyi geliyor dene istersen bir zararı yok hem

X