Gebeliğe Hazırlık Nisan 2021 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım takvim çok güvenilir deyil şöyle diyim benm yumurtlama günümü 13. Gün gösteriyodu takvimle hamile kalmayı denedim ama 6 ay olmadı ovulasyon testi aldım ve 17. Gün yumurtladim takvimde ise hamile kalma şansı düşük diyordu ama spermler 72 saate kadar canlı kalabiliyor denk gelirse döllenme oluşur bi kereden olmaz diyenler ben de tek seferlik iliskiylr kalmistm bundan önceki gebeligimde bi test yap istersen canım kaç gün g3cti
3 gün geçti ama benim.dogum sonrası ikinci adetim olcak.düzensiz olabilir diye bekliyorum daha test için

Canım
Kızlar merhaba hamile olan kardeşlerime şimdiden hayırlı olsun sağlıcakla bebişlerinizi kucağınıza almak nasip olsun inşallah ❤🤲 benim adet tarihim 30 nisan dün ve bugün siyah lekelenmelerim var adetim sökülecek sanırım bu ay da olmadı sanırım Allah büyük 😊
Yüce Rabbim sanada nasip etsin inşallah en kısa zamanda canim😊😍😙bunu canı gönülden istiyorum anne olmak isteyen kim varsa rabbim tez zamanda umduklarına nail eylesin😍😙 düşmanımı bile bu yolda imtihan etmesin

Kızlar dayanamayıp kan testi verdim bat 30 nisan sonuç 2,09. İnşallah yükselir, nolur dua edin 😓
İnşallah yükselir canım 😗😗hakkında hayırlısı olsun canım herşeyin hayırlısı canım öyle dusun rabbim ol derse oluverir

Kızlar 10 aylık kızım var ilk kez geçen ay 31 martta adet oldum reglim 3 gün sürerdi yine öyle oldu dongum de 27 gündü şimdi ikinci adet günümü bekliyorum sadece bir kez bişey yaşadık o da takvimdeki yumurtlama gününe göre şimdi gecikmesi normal mi acaba doğumdan sonra adetleriniz nasıldı daha önce dogum yapıp hamile kalan arkadaslar cevaplarsa sevinirim
Anca duzene girer daha bir kez olmussun dogumdan sonra. Gecikmeler normal ama yumurtlama gunune denkgelmesi iliskinin belli de olmas diye dusunduruyor. Bilemedim kac gun gecikti en iyisi bir test yapip rahatlaman. Kafana taktikca daha da gecikir yoksa bile.

Kızlar adet iki gün geçikti. Sanki bi damarım rahmin üstünde pıt pıt diye atıyor. Böyle olan varmı. Birazda kasılıyor.
[/QUOTE
Benimde sol kasigimda ağrı vardı sol leğen kemigimde orda ağrı vardı canım seninkiler de hamilelik belirtisi sanki ha bide sol tarafımda benimde pıt pıt damar atar gibi bişey hissettim bugün öbür taraftara var gibi sanki ama bilemedim hakkında hayırlısı olsun canim insallah😊

T tulperde ALLAH kısmet ederse tahmini doğum ne zaman senin benim internetten hesaplıyorum Ocak ayı çıkıyor parmak hesabı yapınca Aralık oluyorum sende durum ne canim😊😊

İnşallah canım, daha önce de kimyasal yaşadım bu sefer güzel şeyler olur inşallah
Ayy yanlış yazmisim benim telefonda sknti var biraz ben şuan 3+6 lik hamileyim ama hep diyorum allahım hayırlısını ver daha kalp atışını duymadım keseyi görmedim ne olacağını allah bilir herşey Allahtan kaderimizde ne varsa onu yaşıycaz canim

X