Gebeliğe Hazırlık Nisan 2021 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kan testi yaptiklarinda reglime daha 5gun vardi canim ben pazartrsi gece yaptirdim testi reglm cumartesi gelmesi lazim... ama insallah gelmez tabi yaaa
Yani 3. Haftanin icindeyken yapilmis. Internetteki kaynaklar da bi sacma
3. Hafta minimum 10
4. Hafta minumum 5 diyor degerler icin, gel de delirme.🤗
yani 3. haftadayken daha mi yuksek olacak.sacmalamislar
Sen eger hamileysen bile 4.9 cikmasi normal. Insallah vardir bebis. Sabaha bi test patlatsan? Hayalet bi cizgi belki gorunur

Kızlar tek memeden meme ucunu sıkınca sıvı gelmesi hamilelik belirtisi olabilir mi? Kan testi için birkaç gün daha beklemeye karar verdim
Bende yaklasik 2 aydir var ama maalesef gebelik belirtisi degil

Merhaba Buda transferimin 5.günü idrar testi var mı sizce gebelik mi

Eklentiler

• C841EC03-E27B-49D0-AC1F-D9C3301FEB9E.jpeg
    C841EC03-E27B-49D0-AC1F-D9C3301FEB9E.jpeg
    126,3 KB · Görüntüleme: 35
  • ED6BB12C-D420-4557-9A9B-0B9D2ACEC995.jpeg
    ED6BB12C-D420-4557-9A9B-0B9D2ACEC995.jpeg
    106,1 KB · Görüntüleme: 31
Yani 3. Haftanin icindeyken yapilmis. Internetteki kaynaklar da bi sacma
3. Hafta minimum 10
4. Hafta minumum 5 diyor degerler icin, gel de delirme.🤗
yani 3. haftadayken daha mi yuksek olacak.sacmalamislar
Sen eger hamileysen bile 4.9 cikmasi normal. Insallah vardir bebis. Sabaha bi test patlatsan? Hayalet bi cizgi belki gorunur
Vallahi bendr anlamadim ama cevremdeki herkez vardir diyor kasiklarim da agri var anlamsizca belim de arada agriyor cok merak ediyorum ama okadr test yapip negatif gormekden yildimki üzülürüm diye yapmak istemiuorum

Günaydın kızlar
Vizelerim başladı pek bakamadım bu ara girmem zor arada T tulperde nin haberini gördüm çok şükür kuzum.

Bu sabah kadın doğuma gittim. Doktor yumurtami gördü çatlamış ama döllenme olup olmadığını goremiyormus ultrasonla
Pazartesiye kadar bekle regl olmazsan tekrar beta hcg ver yine düşükse söktürücü ilacı kullan dedi.

Zaten dollenmemisse kendi kendine regl olmaman için bir sebep gözükmüyor dedi.

Bekle bekle çürüdüm 😅

Kizlar selam sanirim kimyasal gebelik ya da dis gebelik gibi birsey yasiyorum.bugun test yaptim sabah hala silik cizgi cikiyor dun aksam kirmizi lekelenme ve kahverengi lekelenmelerim oldu ama adet badlangici gibi gece hicbisey gelmemis sabahta birsey yok.sadece pecetede kahverengimsi sumuk gibi birsey var .doktora gittim trafikte oldugu icin muayene olamadan ise geldim.aksam 16 45 e randevu aldim bakalim hayirlisi.sizin yorumunuz nedir hala hamile olma sansim varmi sizce

X