Gebeliğe Hazırlık Nisan 2021 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar selam sanirim kimyasal gebelik ya da dis gebelik gibi birsey yasiyorum.bugun test yaptim sabah hala silik cizgi cikiyor dun aksam kirmizi lekelenme ve kahverengi lekelenmelerim oldu ama adet badlangici gibi gece hicbisey gelmemis sabahta birsey yok.sadece pecetede kahverengimsi sumuk gibi birsey var .doktora gittim trafikte oldugu icin muayene olamadan ise geldim.aksam 16 45 e randevu aldim bakalim hayirlisi.sizin yorumunuz nedir hala hamile olma sansim varmi sizce
Canım evdeki testte hemen anlamazsın kimyasal olup olmadığını benim testler git gide koyulaşıyordu hatta iki çizgi de net kırmızı olmuştu ama hcg en çok 80 e çıktı sonra düşüşe geçti yani kan verip iki gün e bir takip yapınca anlarsın kuzum bence yerleşme kanaması yaşıyorsun yani şu an çokta korkmana gerek yok bakalım kan sonuçların nasıl çıkacak 😇

Kızlar bende bugün adetimin 3.günü diye hastane ye gittim burda infertile tedavisi yok zaten sadece kistin durumunu öğrenmek ve hormon tahlili yaptırmak için gittim ama moralim çok bozuk kistler aynı duruyo hormon sonuçları da yarın öğleden sonra çıkar dedi çok yoruldum bu durumdan ya pko için ne yapmalıyım bayram girdiği için asıl doktoruma haziran ayında gidecem

Günaydın kızlar
Vizelerim başladı pek bakamadım bu ara girmem zor arada T tulperde nin haberini gördüm çok şükür kuzum.

Bu sabah kadın doğuma gittim. Doktor yumurtami gördü çatlamış ama döllenme olup olmadığını goremiyormus ultrasonla
Pazartesiye kadar bekle regl olmazsan tekrar beta hcg ver yine düşükse söktürücü ilacı kullan dedi.

Zaten dollenmemisse kendi kendine regl olmaman için bir sebep gözükmüyor dedi.

Bekle bekle çürüdüm 😅

Şu sözü heeçç beğenmedim döllenmemişse olmam için sebeb olmayan ben hala olmadım 😂
Benden fazla çürümüş olamazsın T tulperde 2.yüsra vakası dediği gün başlamıştı sankim herşey 😁😁 sen bekle beta negatif ise benim gibi yap ayyy inşaallah gere k olmaz da olursun olacaksan yaaaa 🙈
Merak ettiğim adet olacak gibi hissediyor musun kendini 🙄?

Günaydın kızlar
Vizelerim başladı pek bakamadım bu ara girmem zor arada T tulperde nin haberini gördüm çok şükür kuzum.

Bu sabah kadın doğuma gittim. Doktor yumurtami gördü çatlamış ama döllenme olup olmadığını goremiyormus ultrasonla
Pazartesiye kadar bekle regl olmazsan tekrar beta hcg ver yine düşükse söktürücü ilacı kullan dedi.

Bekle bekle çürüdüm 😅
Teşekkür ederim canım.
Umut hala var yani neden olmasın hadi bir mucize 🤲

Kızlar transferin 5. Günü Buda testim
Çatlatma iğnesi 13.günü aynı zamanda iğne etkisi değildir artık herhalde

Eklentiler

• F84B183A-499D-4295-B053-66BE010AF1E0.jpeg
    F84B183A-499D-4295-B053-66BE010AF1E0.jpeg
    106,2 KB · Görüntüleme: 29
  • CC76BA6B-F80D-4913-BF02-1D698E0E83F9.jpeg
    CC76BA6B-F80D-4913-BF02-1D698E0E83F9.jpeg
    126,3 KB · Görüntüleme: 30
Şu sözü heeçç beğenmedim döllenmemişse olmam için sebeb olmayan ben hala olmadım 😂
Benden fazla çürümüş olamazsın T tulperde 2.yüsra vakası dediği gün başlamıştı sankim herşey 😁😁 sen bekle beta negatif ise benim gibi yap ayyy inşaallah gere k olmaz da olursun olacaksan yaaaa 🙈
Merak ettiğim adet olacak gibi hissediyor musun kendini 🙄?
Sen ilaç kullanmaya başladın mı canım?

Kızlar transferin 5. Günü Buda testim
Çatlatma iğnesi 13.günü aynı zamanda iğne etkisi değildir artık herhalde
Canım hiçbir fikrim yok tüp bebek tedavisi hakkında. Bence doktorunuzun söylediği tarihte test yapmanız daha iyi olur. Şimdi bunlara ne desek boş.
Sadece inşallah tutması için dua edebiliriz 🤲

Görünür bence yüksek değerin çünkü inşallah sağlıkla alırsın kucağına canım benim
Amin canım inşallah hepimiz sağlıkla alalım kucağımıza 🤲
9 ay çok uzun bir maraton. Valla gözümde büyüyor. Bunun daha ikilisi ayrıntılısı şeker yüklemesi nst'si 🤔
Şöyle 30.haftalara falan bi gelseydik hayırlısıyla ondan sonrası daha çabuk geçiyor sanki.

Günaydın kızlar

Bekle bekle çürüdüm 😅
Bir Yusra-61 Yusra-61 vakası daha hayır diyelim hayır olsun inş geç döllenme olur hadi bakalım artık senden haber beklicez hayırlısı olsun canm benim

Amin canım inşallah hepimiz sağlıkla alalım kucağımıza 🤲
9 ay çok uzun bir maraton. Valla gözümde büyüyor. Bunun daha ikilisi ayrıntılısı şeker yüklemesi nst'si 🤔
Şöyle 30.haftalara falan bi gelseydik hayırlısıyla ondan sonrası daha çabuk geçiyor sanki.
Demi yaa şuan için tek istediğim kalp atışı içim hiç rahat değil korkuyorum bi duysaydım hayırlısıyla kalp atışından sonra bu günlerin tadını çıkaracam ama kendimi hiç yormıcam Pofpoflatacam kendimi 😂😂😂😂

X