Gebeliğe Hazırlık Nisan 2021 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben adetim duzene girsin diye ilaca baslamsitim bu ay adetim erken gelirmi acaba ayni yumurtladik ya 😂😂 erkenmi yumurtladim.ilac sayesinde acaba
Canım ben takvimime akintimi ekliyordum hep yumurtlama akintisindan 14 gün sonra regl olmusum gerçekten. Sen de öyle olabilirsin zaten %99 öyle oluyormus

Yok daha vermedim bizimkinin inadı tuttu kayınvalidem gili bekliyor haber vermek için
Niye kv mı olcecek hcg.ni😅 ay alemler yaaa
Ben eğer hamile kalırsam bu ay bayramda onlara sürpriz yapacağım inşallah

Daha veremedim ben koşmak istiyom herif koşmuyor ya
Canım anlıyorum senin içinde kelebekler uçuşurken eşinin tepkisiz kalması anlamsız gelir ama onu da anlamak gerekir daha şaşkınlığı üzerinden gitmemistir. Erkekler duygularını pek belli edemezler bu durumda. Bizlerden daha soğukkanlıdırlar ne yapacaklarını bilemezler. Birazcık daha sabret yarın sabah verirsin canım

Canım anlıyorum senin içinde kelebekler uçuşurken eşinin tepkisiz kalması anlamsız gelir ama onu da anlamak gerekir daha şaşkınlığı üzerinden gitmemistir. Erkekler duygularını pek belli edemezler bu durumda. Bizlerden daha soğukkanlıdırlar ne yapacaklarını bilemezler. Birazcık daha sabret yarın sabah verirsin canım
Geldim hastneye düştü aklıma durur muyum

X