Gebeliğe Hazırlık Nisan 2021 hamile kalmak isteyenler 🥰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hanımlar ben bu ay ovulasyon testi kullanmak istiyorum sizler kullandınız mı ilk defa alıcam biraz bilgi amaçlı araştırdım ama bakalım nasıl olacak
Canım bende bu ay ilk defa kullandım stres yapa yapa 😌 2 3 Mart'ta yumurtlama gördüm bakalım beklemedeyim. Kesinlikle kullan ben uygulamaya gore hareket ettim geçen ay boşa gitti bu ay ağrılarım cokdu yumurtlama günümmus kullanmasam bilemezdim ve ağrım var diye değerlendirmezdim ve yine boşa giderdi bu ayımda

Ovulasyonu kullandım bu ay ilk defa bende hep düzenli olurum ve adetin orta tarihinde yumurtlama olur diye biliyordum değilmis dün ve önceki gün gördum yumurtlamayi esimede birakdim yumurtlama yok dedim😂 ay insallah olurda sürpriz yaparım dua edin canlar 🙏😌🌺

Ben bugün adetin ikinci günündeyim fsh tahlili icin kan verdim sonucu bekliyorum bakalım. Değer aralıgı nasıl olacak görelim. Eğer bir sıkıntı varsa erken öğreneyim istiyorum

Kızlar moralim çok bozuk. Bir ay oldu daha denemeye başlayalı ama ben garantici insanım hormonlarıma baktırıcam demiştim dün. Bu sabah fsh baktırdım. Değer 0 çıktı.

İşyeri hekimin ya tahlil sonucu yanlış ya da sıkıntı var dedi. Başka tahliller daha verdi. Eğer dediği gibiyse aşılama ya da tüp bebek olmadan çocuk sahibi olmam zormuş... yarın yeniden fsh baktırıcam. Ayrıca diğer testleri de yaptırıcam. Çok çok pişmanım beklediğime. Keşke evlendiğim gibi çocuk yapsaydım. En azından deneseydim.

Ben ilk defa bu ay kullandım. Yumurtlama dönemim düzenli ama yine de emin olmak istedim. Bence faydalı bir ürün. Kullanımı da kolay. Ben trendyoldan toplu bir şekilde aldım.
Bnde bu ay kullandm ama tavsiyem İnstagram dan ovulasyon takip sayfalarından sipariş vermen 20 li 30 lu oluyor uygun

Kızlar merhaba :) bende bu ay ilk defa ovulasyon testi kullanacağım. Adetlerim çok düzenlidir fakat geçen ay şubat adetime 3 gün kala doktora gittiğimde bana sol tarafında yumurtan çatlamış bugün ve yarını değerlendirin eşinle dedi. Ben şok, çünkü hep iki adet tarihinin ortasında yumurtlama olur diye bilirdim. En iyisi ovulasyon testi alayım dedim :)
bi gebenin günlüğü sayfasından aldım ben de. İnşallah bu ay hepimiz çok güzel haberler alırız :emir_bebek:
Evet bende öyle sanıyordum ama birkaç postta rastladım yumurtlama ve çatlama zamanları ortasında değilde farklı günlerde oluyormuş bazen inşallah hayırlısıyla bu sefer olur hepimizin

Kızlar moralim çok bozuk. Bir ay oldu daha denemeye başlayalı ama ben garantici insanım hormonlarıma baktırıcam demiştim dün. Bu sabah fsh baktırdım. Değer 0 çıktı.

İşyeri hekimin ya tahlil sonucu yanlış ya da sıkıntı var dedi. Başka tahliller daha verdi. Eğer dediği gibiyse aşılama ya da tüp bebek olmadan çocuk sahibi olmam zormuş... yarın yeniden fsh baktırıcam. Ayrıca diğer testleri de yaptırıcam. Çok çok pişmanım beklediğime. Keşke evlendiğim gibi çocuk yapsaydım. En azından deneseydim.
Canım testini tekrarlamanda fayda var hemen kötü şeyler düşünme lütfen

Canım bende bu ay ilk defa kullandım stres yapa yapa 😌 2 3 Mart'ta yumurtlama gördüm bakalım beklemedeyim. Kesinlikle kullan ben uygulamaya gore hareket ettim geçen ay boşa gitti bu ay ağrılarım cokdu yumurtlama günümmus kullanmasam bilemezdim ve ağrım var diye değerlendirmezdim ve yine boşa giderdi bu ayımda
Benimde arada ağrılarım olunca pas geçiyordum göre göre değerlendirmek şansı arttıracak hadi bakalım verin güzel haberleri

Ovulasyonu kullandım bu ay ilk defa bende hep düzenli olurum ve adetin orta tarihinde yumurtlama olur diye biliyordum değilmis dün ve önceki gün gördum yumurtlamayi esimede birakdim yumurtlama yok dedim😂 ay insallah olurda sürpriz yaparım dua edin canlar 🙏😌🌺
Ne zaman aklından çıkarsan gelir bebiş süpriz yapıp inşallah

Testleri devlet hastanesinde tekrarla istersen daha garanti oluyor inşallah sorun çıkmaz

X