Gebeliğe Hazırlık Nisan 2021 hamile kalmak isteyenler 🥰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Umutlar nisana kaldı daha mart 1 dedik regl oldum olsun Nisan da inşallah olur bebiş varmı nisana umut bağlayan anne aday adayları😁
Pazar gününe kadar beklemedeyim eğer olmazsa gelirim canım ama inşallah hayırlısıyla olmam da gönlümüzce olsun inşAllah 🤲🏻😍

Çok teşekkür ederim canım 🥰🥰 sizler ne kadar süredir istiyorsunuz peki bizim 3 yıl oldu 2 de kimyasal gebelik geçirdim öyle işte ☺️
Canım ben daha yeni başladım 2ay filan öncesi vajınusmus hastasıydım 3yılım öyle geçti ne yazık ki şimdi sanıyoruz ki hemen hamile kalacaz filan Rabbim sizlerin işini daha kolaylaştırsın hayırlara çıkarsın gönülden dilerim ki hemen olsun🤲🏻😍

Canım ben daha yeni başladım 2ay filan öncesi vajınusmus hastasıydım 3yılım öyle geçti ne yazık ki şimdi sanıyoruz ki hemen hamile kalacaz filan Rabbim sizlerin işini daha kolaylaştırsın hayırlara çıkarsın gönülden dilerim ki hemen olsun🤲🏻😍
Bende vajinismusu yendim ama 1.5 ay sürmüştü sizin uzun sürmüş ama şükür yenmişsin ☺️ Rabbim isteyen herkese ve bize de nasip etsin 🤲

Hanımlar ben bu ay ovulasyon testi kullanmak istiyorum sizler kullandınız mı ilk defa alıcam biraz bilgi amaçlı araştırdım ama bakalım nasıl olacak

Hanımlar ben bu ay ovulasyon testi kullanmak istiyorum sizler kullandınız mı ilk defa alıcam biraz bilgi amaçlı araştırdım ama bakalım nasıl olacak
Ben ilk defa bu ay kullandım. Yumurtlama dönemim düzenli ama yine de emin olmak istedim. Bence faydalı bir ürün. Kullanımı da kolay. Ben trendyoldan toplu bir şekilde aldım.

X