Gebeliğe Hazırlık Nisan 2021 hamile kalmak isteyenler 🥰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde 7 mart bat, bugünkü testim negatif sanırım bende bata adımı yzdıracağım

Umutlar nisana kaldı daha mart 1 dedik regl oldum olsun Nisan da inşallah olur bebiş varmı nisana umut bağlayan anne aday adayları😁
2020 aralkta Kimyasal gebelik yaşadım Aralık'tan beri daha bir şey yok Adetim Daha bugün bitti inşallah bakalım Ben de bekliyorum adetlerim düzenli Doktora da gittim kist kitle hiçbir şey hiçbir şey yok hormonal hiçbir sorun yok Bakalım yani Eninde sonunda olacak

Bende bat 6 martti bugün adet oldum 😔 eylül den beri istiyorz yine bi sonraki aya kaldık sanırım bi doktora gitme vakti geldi 🤷‍♀️ adetli mi adetsizmi gidiliyor hastaneye kızlar

Kızlar aranızda ovülasyon testi kullanan var mı? Benim adetim 1 Martta bitti, 1 Martta ovülasyon testine başladım. Gelin birlikte ovülasyon testi yapalım :KK76:

Sen yap canım burdan sana destek olurum sonucu bekliyorum ben regl olcam galiba ben
Çok teşekkür ederim :KK200:
Ben çevremdeki tüm kadınlara keşke daha evvel ovülasyon testi yapsaymışım diyorum. İlk kez yapıyorum ama 23 şubatta kasık ağrısı nedeniyle doktora gitmiştim. Beklenen adet tarihime de 3 gün falan vardı Doktor bana "sol tarafında yumurtan çatlamış, bugünü ve yarını eşinle değerlendirin" dedi. Ben neredeyse altı yedi aydır iki adet tarihinin ortasında yumurtlama olur diye sadece o haftayı değerlendiriyorduk. :110:

İ
Çok teşekkür ederim :KK200:
Ben çevremdeki tüm kadınlara keşke daha evvel ovülasyon testi yapsaymışım diyorum. İlk kez yapıyorum ama 23 şubatta kasık ağrısı nedeniyle doktora gitmiştim. Beklenen adet tarihime de 3 gün falan vardı Doktor bana "sol tarafında yumurtan çatlamış, bugünü ve yarını eşinle değerlendirin" dedi. Ben neredeyse altı yedi aydır iki adet tarihinin ortasında yumurtlama olur diye sadece o haftayı değerlendiriyorduk. :110:
İşte canımm yeni yeni öğreniyoruz olsun bundan sonrasında daha bilinçli hareket edersin😍

Kızlar 😊😊 bildiğiniz en doğru sonuç gösteren yumurtlama testi var mı bn ilk defa kullancam adetimin 2. Günü bitmeden internetten sipariş vermem lazım yardımcı olurmusunuz 6 aydır istiyorz ama olmuyor bu ay yumurtlama testi denemek istiyorm

Kızlar 😊😊 bildiğiniz en doğru sonuç gösteren yumurtlama testi var mı bn ilk defa kullancam adetimin 2. Günü bitmeden internetten sipariş vermem lazım yardımcı olurmusunuz 6 aydır istiyorz ama olmuyor bu ay yumurtlama testi denemek istiyorm
Laboquick güzel, ben gitti gidiyordan alıyorum 45 tl sanırım 20 ovül + 2 gebelik olması lazım, istersen farklı paketlerde oluyor sayı olarak, ben kaset test kullanıyorum çizgiler daha kalın daha canlı oluyor

Laboquick güzel, ben gitti gidiyordan alıyorum 45 tl sanırım 20 ovül + 2 gebelik olması lazım, istersen farklı paketlerde oluyor sayı olarak, ben kaset test kullanıyorum çizgiler daha kalın daha canlı oluyor
Adetinden sonra kaçıncı gün basliyorz peki kusura bakmayin ilk defa kullancam

Adetinden sonra kaçıncı gün basliyorz peki kusura bakmayin ilk defa kullancam
Canım adet bitiminden sonra başla saat 14:00-16:00arası yapılmasını öneriyorlar. 2saat öncesi sıvı alımı yok.t çizgisi c cizgisi kadar koyu yada daha koyu olması lazım pik demek için
T çizgisi silinmesi durumunda çatlamış demektir.İlişki pozisyonunda doggy olanı öneriyorlar ve hemen kalkma yüzü üstü yat 15dk boyunca. İntgramda birgebeningunlugu sayfasını ve videolarını izlemeni öneririm

Bir gebenin günlüğü sayfasından aldım. 30 tane geldi ovülasyon 2 tane de gebelik testi geldi. Bazı markalarda kutu içinde en fazla 6 adet ovülasyon testi var. Sayısına dikkat edip de almak lazım bence, takip yarım kalmasın :KK59:

X