Nişan atma kavgalar

Efsanclk

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2021
161
58
35
Merhaba nişanlılık süreci yasananlar kavgalar derken düğünüme 1 ay kala nişanım dün nişanlım tarafından atıldı ve cok gereksiz bir esya vs konulardan ve benim ona ses yükseltmem onun bana bagırmasından nişanları atıcam dedş tamam dedım stresliyiz bir kac gün gecsin konusmayalım. Dün aksam 3 gün gecti ve aradım acmadı ardından engelleyip beni sildi, fotograflarımızı sosyal medyadan sıldı. Ben bunu görüp alttan asla almayacagım senıde affetmicem dedim bu yaptıgın cocukluktan baska bırsey degıl diye sosyal medyadan gönderdim. Madem bu cesaretlılıgı gösterdın aılemı arayıota nısan attıgını soylersın dedım ama hala ses yok. Aılesınden de ses yok bu kadar sacmalık ıcındeyım aılem bana sakşn kal agırlıgını koy dedı o yıne gelecektır gelmezse kendı bılır bır dahakı hamlesı ıcın beklıyorum ama bende sıldım onu kda görsün benımde kaybedecek bırseyım olmadıgını

bana sakşn kal agırlıgını koy dedı o yıne gelecektır gelmezse kendı bılır bır dahakı hamlesı ıcın beklıyorum ama bende sıldım onu kda görsün benımde kaybedecek bırseyım olmadıgını
Yani gelse okey'siniz.Kucuk bir calkantida misketi elinden alinmis bir cocuk gibi ortaligi birbirine katan yani sizin tabirinizle nisan atmaya yeltenen bir kisi ileride size nasil koca olur demek geldi icimden.Evliyken bir anlasmazlik olsa yuzugunu masaya koyup evi mi terk edecek.Ben cok yanlis buldum.

Yani daha şu aşamada silip engel koymalar. Bir açıklama yapacak sorumluluk duruş tavır yok. Genel bir öfke sorunu mu var. 3 günde az bir süre değil sakinleşmek için.
Bence diyeceğinizi demişsiniz fazlasına gerek yok. Sizin işiniz ona ulaşıp ikna etmek falan olmamalı. Durup kendiniz için düşünün, evlilik için doğru kişi mi ?

Yani gelse okey'siniz.Kucuk bir calkantida misketi elinden alinmis bir cocuk gibi ortaligi birbirine katan yani sizin tabirinizle nisan atmaya yeltenen bir kisi ileride size nasil koca olur demek geldi icimden.Evliyken bir anlasmazlik olsa yuzugunu masaya koyup evi mi terk edecek.Ben cok yanlis buldum.
Haklısınız ama herkesın dedıgı gibi düğün stresı nişanlılık farklı herkes cok sorunlar yasıyor ama bu beni silmesi engellemesini bende affedemem onada sosyan medyadan yazdım bunu affetmıcem dıye. Bir yandan ev esya tarıh alınmıs ne yapacagımı bılmıyorum

Dün yasandı bu olay 3 gün oncede kavga olmustu aramıyorduk bırbırımızi bende alttan almam bu saatten sonra cocuk gibi davrandı siniri gecınce ben bılıyorum pişmanlık duyacaktır ama kalp kırıldı
Kalp kırıldı diyosunuz ama pişman olup gelmesini bekliyosunuz affetmek için. Şimdiden bunları yapan kalbini kıran adamla nasıl bir ömür geciriceksin. Sevmiyo belli ki pat diye yüzük attığına göre. Gelse de affetmeyin bence ama affediceksiniz belli ki

Nişanlılık sonucta tanıma evresidir elbette atılabilir devam da edilebilir.. ama böyle nisan atılacak kadar bir olay yasandıysa sizi de her yerden sildiyse fotolar vs geri dönüsü pek mümkün değil sanki karşı taraf tamamen bitirmiş gibi..

Kalp kırıldı diyosunuz ama pişman olup gelmesini bekliyosunuz affetmek için. Şimdiden bunları yapan kalbini kıran adamla nasıl bir ömür geciriceksin. Sevmiyo belli ki pat diye yüzük attığına göre. Gelse de affetmeyin bence ama affediceksiniz belli ki
Daha cok yeni dün yasandı ne düşünecegımı ınanın bılmıyorum ama tek bıldıgım bu kadar stres yorulmusluk varken son 1 ay kala bunu yapmamalıydı. Daha aıleme bıle söylemedı bu yasaklardan dolayı evede gıdemıyoruz

Haklısınız ama herkesın dedıgı gibi düğün stresı nişanlılık farklı herkes cok sorunlar yasıyor ama bu beni silmesi engellemesini bende affedemem onada sosyan medyadan yazdım bunu affetmıcem dıye. Bir yandan ev esya tarıh alınmıs ne yapacagımı bılmıyorum
Simdi daha once boyle hal ve hareketleri,bir anda parlamalari hatta fevri cikislari varmiydi size karsi.Herhangi bir olay karsisinda da dusunmeden agresif bicimde tavirlar sergiler mi yoksa bu tutumlar son zamanlarda mi bas gosterdi.Eger eskiden boyle degil iken simdi bu gibi tavirlar su yuzune cikmaya basladiysa ya baska birileri var aklini celen,ya evlilik konusunda pek emin degil yada fazla stresin getirisi.Ben sonuncusunun olmasini umuyorum.Yaptigini hakli gostermez ama bir sekilde affi olabilir.O da cok kucuk bir ihtimal tamamen size kalmis.

Bence aramayın. Aramasını bekleyin ve arayınca kesinlikle iletişim kurmayın siz de onu engelleyin. Tarihler alındığını onun da düşünmesi gerekiyor. Ailenizle görüşsün bence.

Ailen o yine gelecektir derken ayrilmanizi istemiyomu
Kim ister düğüne 1 ay kala hersey bitmiş ev düzülmüş cünkü ortada birsey yokken bır esya vs kavgalardan nısan atılınmaz nısanlımın karakterınıde bılıyorlar nişan stresi dıyorlar ama ben affetmem cok zor

Bence geri dönmez gibi. Dönerse de siz bu olayı unutabilir misiniz? Aklına yatmamıştır nişanı atmıştır. Ama sizi de belirsizlikte bırakmış. Nişanı hemen atmak yerine 1 hafta ayrı kalalım hem düşünelim hemde sakinleşelim diye yapıcı bir fikirle gelebilirdi. Ona göre yolunuza bakardınız. İlerde evlilikte en ufak kavgada da kaçıcakmış mı?

Olmuyorsa zorlamayın. Ne yazık ki nişanlıyken kötü olan evlenince iyi olamıyor hakkınızda hayırlısı olsun yinede
Sagolun hayırlısı daha dün yasandı bende ıyı degılım
Simdi daha once boyle hal ve hareketleri,bir anda parlamalari hatta fevri cikislari varmiydi size karsi.Herhangi bir olay karsisinda da dusunmeden agresif bicimde tavirlar sergiler mi yoksa bu tutumlar son zamanlarda mi bas gosterdi.Eger eskiden boyle degil iken simdi bu gibi tavirlar su yuzune cikmaya basladiysa ya baska birileri var aklini celen,ya evlilik konusunda pek emin degil yada fazla stresin getirisi.Ben sonuncusunun olmasini umuyorum.Yaptigini hakli gostermez ama bir sekilde affi olabilir.O da cok kucuk bir ihtimal tamamen size kalmis.
Daha öncede tabi yıne kavga oluyordu ama silme engelleme olmazdı 2 gün sonra barısırdık. Sımdi düğün yaklastıkca cok stres gergınlıklerı fevrı yaklasımları oldu bide aılesınden destek gmrmüyor maddı olarak esya vs alırken. Ama annesı hic birsey ona diyemeyen kadın yanlısıda olsa bu durumda bıle. Kabullenır bılmıyorum aklım karısık ama bende sıldım onu heryerden daha ses yok dedım aılemede soylersın o cesaretlılıgı gösterdın madem devamını getır

Ev alındı mı? Tutuldu mu? Eşyaları kim aldıysa o alır, satarsınız kendi aldığınız eşyaları ya da kullanırsınız. Ev tutulduysa ortak 3 aylık kirayı verir kapatırsınız. Alındıysa zaten alanındır. Katkı yapan katkısını alır.

Düğün yerini de kim ayarladıysa o gidip iptal diyecek. Bir kısmını belki alamaz ama büyük kısmını geri alır.

Nişanlılıkta evlilik öncesi stres olabilir. Bu nedenle biraz daha fazla tartışma yaşanabilir ama bu durum normal değil. Evlilik de stresli bir olay. Evlenince de ikide bir boşanacağım, evden git der durur. Yol yakınken hemen dönün.

X