Nisan Ayı Kitap Önerisi

Emez

Guru
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2006
1.281
4
50
Evet Nisan ayında sıra bendeymiş.Zeyy sağolsun hatırlatmasa farkında bile olmayacaktım.

Karar vermesi çok zor aslında. Çok çeşitli zevkleri olan karmaşık bir topluluk olduğumuzu düşünürsek, sevebileceğiniz bir kitabı tahmin edip önermek sıkıntılı bir iş. Umarım önereceğim kitap hoşunuza gider :)

Aslında bu yazıyı yazarken bile hala karar verebilmiş değilim açıkçası :)

Ama en son Ahmet Ümit okuduğunuzu hatırlayarak (ben arka arkaya 2 kitabını okudum.şu an 3.deyim. üstüste Ahmet Ümit olmuyor bu kadar. bünyem kaldırmadı :) )

Öncelikle ilk düşündüğüm Auranın İncileri idi. Ancak benim düşüncem Bu kitabı okumadan önce Sır adlı kitabın okunmuş olması gerekiyor. Bu nedenle bundan vazgeçtim.

Şimdi aslında aklımda tek yazar var. Ama aynı yazarın 3 kitabı. Hepimizin bayan olduğunu düşünerek bu yazarda karar kıldım. ben 2 kitabını büyük bir zevkle okudum. Etrafımda önerdiğim ve okuyan herkes de beğendi. Hala 2 kitabıma da kavuşmuş değilim çünkü elden ele geziyor işyerinde.

Neyse çok uzattım .çenem düştü . Evet Nisan ayı kitabınızın (tavsiye edeceğim) yazarı Canan Tan.

Kitabın ismi Eroinle Dans. Ben okudum ama sizlerle 2. defa okuyabilirim.
Nisan sonunda görüşmek üzere.

tşk emez kitabı not ettim ilk fırsatta alıp başlıyorum okumaya :)))

Emezcim teşekkür ederiz. Ama bir açıklama yapmak istiyorum. Senin seçtiğin kitapla ilgili hiç bir sorumluluğun yok ki. Niye bu kadar sıkıntıya girdin? Sonuçta hiç kimse ne önerdiğini bilmiyor. Diğer türlüsü bu günün manasına aykırı olur. Kitaba başlandıktan sonra kimin önerdiği konuşulmuyor bile. Sen bir kere bu konuda rahat ol.
Bir diğer husus ise okuduğun kitabı önermenle alakalı...Ben bu kitabı okumadım ve farketmez benim için. Ancak bu günle birlikte yeni bir kitaba başlamak senin için daha iyi olmaz mı arkadaşım? Yine de sen bilirsin. İstersen değiştirebilirsin de "aynısını tekrar okumak istiyorum" da diyebilirsin.Bu arada son kararın ne olursa olsun en son okuduğumuz kitabı tartıştığımız yere de yazabilir misin? Daha çabuk duylur.
Sevgiyle kal...

Emezcim teşekkür ederiz. Ama bir açıklama yapmak istiyorum. Senin seçtiğin kitapla ilgili hiç bir sorumluluğun yok ki. Niye bu kadar sıkıntıya girdin? Sonuçta hiç kimse ne önerdiğini bilmiyor. Diğer türlüsü bu günün manasına aykırı olur. Kitaba başlandıktan sonra kimin önerdiği konuşulmuyor bile. Sen bir kere bu konuda rahat ol.
Bir diğer husus ise okuduğun kitabı önermenle alakalı...Ben bu kitabı okumadım ve farketmez benim için. Ancak bu günle birlikte yeni bir kitaba başlamak senin için daha iyi olmaz mı arkadaşım? Yine de sen bilirsin. İstersen değiştirebilirsin de "aynısını tekrar okumak istiyorum" da diyebilirsin.Bu arada son kararın ne olursa olsun en son okuduğumuz kitabı tartıştığımız yere de yazabilir misin? Daha çabuk duylur.
Sevgiyle kal...

zeycim teşekkürler. ama Canan Tan ın kitabpları (okuduğunuzda da göreceksiniz) neredeyse tek nefeste okunuyor. çok akıcı , insanı sıkmayan bir dili var. o nedenle ikinci kez de rahatlıkla okuyabilirim. (gerçi yeni kitabını sipariş ettim bile , gelmesini büyük bir heyecanla bekliyorum ) o yüzden benim için hiç farketmez.

sis ve gece başlığına hemen yazıyorum . uyarın için tekrar teşekkürler.

mesaj üstte kalıp kitap gününde olan arkadaşların daha rahat görmesi için yazılmıştır.

Nisan Ayı kitabımız Canan Tan 'ın Eroinle Dansı dır.

(Temin Edemeyen çoğunlukta olursa aynı yazarın Piraye ve Yüreğim Seni Çok Sevdi adlı kitaplarıyla da değiştirebiliriz. )

Sevgili Emezz vallahi ben henüz bulamadım. Artık netten sipariş vereceğim. Bakalım.

Bende merak ettim ettim okuduğum kitap bitince okumak isterim..
teşekkürler

umarım kitabı bulmuşsunuzdur.kimseden ses çıkmıyor ya.

arkadaşlar tarihi romandan hoşlanıyosanız jenny white ın sultanın mührünü tavsiye ederim sürükleyici bir kitap:1yes2:

ben bitirdim kitabı ne zaman başlıyoruz yorumlara yavaş okuyayım dedim beceremedim :)))

emez 2005 ne güzel bu yaptığınız aferin ..inan izliyorum sizi...:):)

sağol yeşilim ablacım. umarım seni bir gün tanıma fırsatım olur. senin bu güzel temennilerin ve takdirlerin beni çok duygulandırıyor ve mutlu ediyor.

e hadi kızlar yorumlarınız için sabırsızlandım doğrusu .

Bu arada kitabı beğenip te yazarı ile tanışmak isteyen varsa bu hafta sonu İzmir Kitap Fuarında olacakmış . ilgilenenlere duyurulur.

teşekkürler zeyy bende alıp okuyacağım.Bulamazsam yezavel verir bana hihi

Ben bu kitaplari bulamiyorum arkadaslar malum yurtdisi
O yüzden size katilamiyorum
Sadece yorumlarinizi okumakla kaliyorum :sm_confused:
Ama sizlerleyim unutmayin
Ama sayenizde kitap listesi olusturdum
Yazin Tr ye gittigimde alacagim kitaplarin listesi :1yes2:
Birgün ayni kitaplari tutturacam sizlerle ya o ümidi tasiyorum :bbo:

canlarım ilk önce özürdileyerek başlamak istiyorum işlerim yüzünden değil kitap okumak başımı bile kaşıyacak vakit bulamıyorum mart ve nisan kitaplarını kaçırdım ama sizlere yetişmeye çalışacağım işlerim azaldığında hepsini birden okurum inşallah. siteyi bile ziyaret edemiyorum hepinize selamlar

Sevgili arkadaşlar, vallahi bu sefer ben de mahcup oldum size. Eroinle dansı aldım ama yazılı haftası olduğu ve aın beşinde gireceğim bir sınav yüzünden okuyamadım. En kısa zamanda başlayacağım. Bir hafta sürmez bitiririm. Siz yorumlara başlayın.

X