Nisan Ayı Tüp Bebek Transferi

sardunya58

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2019
358
313
34
Merhaba Kızlar

Korona virüsün etkisi Bizim transferlerimizi etkileyecek gibi duruyor.

Rahim dinlendirmedeydim ve planlanan transferim Nisan sonu gibi olmasını planlıyorduk.
Ay başı adet olucaktım ve rahim kalınlaştırma ilaçlarına Şuan durumum belirsiz ama sanırım ertelenicek.
Liv Hospital ‘de gerçekleşicekti transferim .
Oraya giden var mı ?

Durum nasıl ilerliyor sizin için ? Nisanda Transfer olucak kimler var ?

Ben de nisanda olacaktım byuk ihtimal transfer ama kendim erteledim istemeyerek de olsa. doktorumu bile sormadım bu durumda zor olcak cunku

Bende bugün Doktora gittim.İstesekte yapamayız bakanlık durdurdu dedi.
Ne zaman biticek bu durum 😞

Ozel univ. hst. Ama tum tup bebeklere yasak gelmis.. daha dogrusu tum hastanelere girislee riskli olundugu icin boyle karar alinmis
Hakkımızda hayırlısı olsun keşke böyle bisey yaşamasaydık da normal ertelesenseydi inşallah beklediğinize değer sağlıklı gebelikler elde ederiz

Tup bebekler iptal olmus :KK43:
Kim dedi iptal oldugunu nerden öğrendiniz benim.haftaya tramsferim var .transfer asamasindakileri iptal etmeyeceklerini dusunuyorum insanlar zaten stres halinde lutfen detayli bilgi paylasin.yani bu drum hastahaneye ve tedavinin asamasina gore degisklik gosteriyordur mutlaka

Kim dedi iptal oldugunu nerden öğrendiniz benim.haftaya tramsferim var .transfer asamasindakileri iptal etmeyeceklerini dusunuyorum insanlar zaten stres halinde lutfen detayli bilgi paylasin.yani bu drum hastahaneye ve tedavinin asamasina gore degisklik gosteriyordur mutlaka
Devlette transferlerde durdu. Yumurtası toplanıp döllenenlerin transerleri kaldı maalesef... ama sizin özelse belki hastaneye göre değişiyordur.

Kızlar özel sadece tüp bebek merkezlerinde de mi durdu tedavi acaba bizim de tedavimiz başlayacaktı 😢 Antalya’da olacaktı

X