Gebeliğe Hazırlık Nisan Ayında Femara Kullananlar Buraya

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

RukiyeKK

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2015
218
139
36
Nisan ayında femara kullanarak bebek sahibi olmaya çalışan arkadaşlarla buluşalım. Sonrada aralık ocak anneleri olarak buluşalım :)
03.04.2021 adet tarihim yani bugün adetimin 6. günü. adetin 3. günü femaraya başladım günde 2 kullanıyorum. Salı günü adetin 11. gününde kontrole gideceğim. İnşallah her şey yolunda gider.

Merhabalar ben de bugün gittim ve yarın yani reglimin 3. Günü başlıyorum bana da haftaya Cuma tekrar gel dedi inşaallah güzel sonuçlar alırız daha öncesinde tedavi gördünüz mü

Merhabalar ben de bugün gittim ve yarın yani reglimin 3. Günü başlıyorum bana da haftaya Cuma tekrar gel dedi inşaallah güzel sonuçlar alırız daha öncesinde tedavi gördünüz mü
Evet geçen ayda femara kullandım çatlatma iğnesi oldum ama ailevi sağlık sorunları sebebiyle değerlendiremedik. kızımda femara +çatlatma iğnesi ile nasip olmuştu 4 yaşında şimdi.

Evet geçen ayda femara kullandım çatlatma iğnesi oldum ama ailevi sağlık sorunları sebebiyle değerlendiremedik. kızımda femara +çatlatma iğnesi ile nasip olmuştu 4 yaşında şimdi.
İlk denemede mi başarılı olmuştunuz ben de 2 ay klomen denedim olmadı pkodan şikayetiniz beler ben sanırım her tür belirtisini yaşıyorum

ilk çocuğumda 2 ay klomen denedim yumurtam büyümedi. 3. ayda femara kullandım büyüdü çatlatma iğnesi oldum. hamile kaldım kızım 4 yaşında. 2 yıldır istiyoruz geçen yıl martta doktora gidecekken pandemi patladı çekindim gidemedim. geçen ay başladım tedaviye. Direkt femara kullandım çatlatma iğnesi oldum ama eşimle görüşemedik ailevi sağlık sorunları oldu. Bu ay tekrar deniyoruz. İnşallah nasip olur. Ergenlikten beri pko tanılıyım. Tüylenme ve adet düzensizliğim var. Kilo sorunum yok.

Nisan ayında femara kullanarak bebek sahibi olmaya çalışan arkadaşlarla buluşalım. Sonrada aralık ocak anneleri olarak buluşalım :)
03.04.2021 adet tarihim yani bugün adetimin 6. günü. adetin 3. günü femaraya başladım günde 2 kullanıyorum. Salı günü adetin 11. gününde kontrole gideceğim. İnşallah her şey yolunda gider.
Merhabalar canım ne yaptın
Merhabalar canım ne yaptın merak ettim

Selam. Pko var bende Adetin 3. Günü femaraya başladım. Adet bitti. Bugün 10. Günüm kontrole gittim iki yumurtam olduğunu birinin 14mm birinin 11 mm olduğunu büyümedigini söyledi. İki gün sonra tekrar çağırdı. Büyümemis deyince yıkıldım iki günde büyür mü sizce.

Merhaba arkadaşlar bn de 19 unda adetimin 3 günü femara ya başladım 5 gün kullanıp 28 inde kontrole gidicem 11 aydır istiyoruz hiç bi sebep yok fakat henüz hiç hamilelik oluşmadı

merhaba kızlar 12 nisan adetin 5.günü başladım femara içmeye sabah akşam 2 tane 5 gün içtim. 24 nisan 12.gündü ve 2 yumurta var biri 12 mm biri 15 mm bir daha gideceğim. Beklemedeyiz..

Tabi ki devam ediyo büyümeye zaten normal de de en az 14. Gün büyüyo yumurtalar 2 gün sonra 18 mm olur en az o zamanda tam yumurtlama olmuş olur bnce ovulasyon testiyle takipte kalın
ayyy çok teşekkür ederim nefes oldu yorumunuz bana.. çok gerilmiştim böyle mi kalır diye.. mutlaka gelişmeleri yazacağım buraya..

ayyy çok teşekkür ederim nefes oldu yorumunuz bana.. çok gerilmiştim böyle mi kalır diye.. mutlaka gelişmeleri yazacağım buraya..
Kendinizi hiç germeyin boşa Bnde çarşamba kontrol e gideceğim Bnde buradan gelişmeleri yazarım isterseniz YouTube dan bir gebenin günlüğündeki yumurtlama masajını da yapın daha çabuk büyür yumurtalar

Kendinizi hiç germeyin boşa Bnde çarşamba kontrol e gideceğim Bnde buradan gelişmeleri yazarım isterseniz YouTube dan bir gebenin günlüğündeki yumurtlama masajını da yapın daha çabuk büyür yumurtalar
tamamdır hemen bakayım youtube a.. ben de güzel haberlerinizi bekliyorum... dilerim hepimiz güzel haberler veririz..

X