nisan ayında neresi olur

nelit

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2009
195
0
kızlar nisan ayında düğünüm var büyük ihtimal balayı için nereler olabilir sizcee

canım benim de nisan da, yurt içi mi yurt dışı mı düşünüyorsun ? ona göre bakmak lazım..Ben Yurt dışına gideceğim, barcelona diye plan yaptık,şubat gibi vizeye başvurucaz..O tarihlerde antalya,alanya falan da güzel olur aslında..Eğer romantik bir yer olsun,çok kalabalık olmasın diyorsan kesinlikle Bozcaada derim ben..

Bende nisan geliniyim inş. doğayla başbaşa olalım diyorsnız abant ,yedigöller ,ağvada olabilir...

yurtiçi düşünüyoruz ama deniz kenarı olmasınada gerek yok ben kapalıyım o yüzden denize giremicem
şöyle sessiz sakin bi yer olsun istiyorum aman bilmiyorum ya sıkıntı geldi yer araştırmaktan

dogu karadenize gitmeyi düsünür müsün
aydere gidebilirsin
o kadar güzel moteller var ki
nisanda mis gibi olur valla
temiz hava
yürüyüslere cıkarsınız
kaplıca var mesela
ortak alana girmek zorunda degilsiniz
odalarda küvete de kaplıca suyu doluyor
ayderde kalıp daha yukarılara kavrun yaylasına filan cıkabilirsinzi günübirlik

ben de nisanın son haftası düğünü yapıp ertesi gün balayına gitmek istiyorum.nereye gidiceğimize karar vermek çok zor.yardım edin kızlar.yurtiçi olursa güneyi,yurtdışı için de trenle balkan ülkelerinde macera düşünüyorum ama tabi balayında macera ne kadar iyi olur bilinmez,en büyük macera evlilik zaten:KK70:

slm kızlar benimde düğün nisanın 25 ine.bende düşünüyorum balayına en uygun yeri ama bulamıyom.bulan bana da sölesin lütfen:Saruboceq:

slm kızlar benimde düğün nisanın 25 ine.bende düşünüyorum balayına en uygun yeri ama bulamıyom.bulan bana da sölesin lütfen:Saruboceq:

bizimde düğün 25 nısan.. biz ilk once ıstanbul ordanda kapodokya ya karar vedık.. o mevsımde guzel olur dıye dusunduk

bende nisan geliniyim güney en iyi tercih olsa gerek.. bide ağva çok güzelmiş ama niyeyse illa bi deniz kenarı olcak :) ayarlayıp rezarvasyon yapan varmı?

X