Nişan nişan bohcasi alisverisi nereden uyguna gelir

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi
Benim nisan bohcam nisandan 2 hafta once gelmişti bizde dugune yakin goturecez alisveris icin pendik tercihimizdi iki uc dukkqna sorduktan sonra toplu alindiginda ve nakit olursa indirim yapildigini ogrendik ilk girdigimiz yerden aldik camasir pijama terlik vs. 300 1000 arası kalite markaya gore degisir dediler biz 500 liraya almistik. Elbise canta ayakkabi haric.Nisanlimin alışverişini kismetse mayis gibi yapacağız maltepe veya pendik düşünüyoruz annemle önden bi arastirdik aşağı yukarı 500 tl gozden cikarmak gerekiyor.

ben bugün eminönüne gittim canım, bursa kumaş pazarının alt katındaki mesut tuhafiyeye gittim, hem çok keyifli alışveriş yaptım hem de diğer yerlere göre epey indirimli aldım, kendim için de erkek arkadaşım için de pierre cardin ürünlerini aldık.
gala çeyizden de bohça aldık onlara sarıp vermek için
terliklere hiç bakamadım, cüzdan kemer için de avm'ye gidicem

kızlar merhaba yazılarınızı okudum. Hayırlı olsun evlendiniz mi naptınız nasıl gidiyor :KK70:

Bende 2 aya kadar nişanlanıcam inş. Bursa kumaş pazarını nasıl bulucam tarif edermisiniz bende oraya gitmek istiyorum :) Neler yaptınız başka nerelere gittiniz alışveriş için.

kızlar benim gelicek ay nişanım var bohça için haftaya alışverişe gidicez kayınvalidem sen nereyi istersen gidelim dedi ama ben eminönünden vazgeçemedim, mesut tuhafiye dediğiniz yer nerede giden arkadaşlar tarif edebilir mi?
tam olarak ne nerede daha ucuz olur yardımcı olur musunuz

X