Nişan Nişan bohçası

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi
Evet alınabilir, biz bohça alışverişinde problem kırgınlık yaşamadık, hala teşekkür ederler, hala şunu da alsaydık ya derler, aldığım herşeyi kullanıyorum, bende eşime ayrıntılı bohça yapmıştım, nişan bohçası adı altında herhangi bir sergi vs olmadı, evimize yerleştirdik, aldığımız herşey elimize hazır geldi, aldığımız herşey kullanılabilir. İmkanlar doğrultusunda ilaveler olabilir, o sizin ilişkinize kalmış.

İyi de arkadaşlar size ne kadar saçma gelse de bu adetler hala uygulanıyor.Konu sahibide sormuş sizlere bu tarz yargılayıcı cevaplar vermek yerine bu adetleri uygulayanlar fikirlerini yazsa daha uygun olmazmı.?Kadınlar Kulübü üyeleri bu adeti saçma buldu o yüzden bohça yapılmasın dese yapılmayacakmı?.Neden yapıcı yorumlar yapılmıyor bende bunu anlamıyorum.Sırf bu yargılayıcı yorumlar yüzünden insanlar sorduklarına soracaklarına pişman oluyor..

Bohca yapilmasin demiyorum ki isteyen yapsin ama adetten , yeni icatlarla birlikte bunun adi adet olmasin .

Eskiden epilasyon yoktu sac duzlestirice de yoluncak kaz diye bakilmasin insanlara

Ben de Mayıs'ta nişanlanıyorum, bohça istemedik. Çok saçma geliyor, çok gereksiz masraf. Onlar almasa benim makyaj malzemem, iç çamaşırım mı olmayacak ya... Ama ihtiyacınız varsa eğer konur, aklınıza gelebilecek herşey konur.

merhaba konu acamyorum niye olmuyo :) birde cevap vereyim evet bohcada o da olmalı eger itiyacn varsa

Pazarlık derken siz nasıl okursunuz yazılanları..
Alincak şeyleri kimse kimseyle pazarlık yapmaz geline sorulur ne kullanio sun neye ihtiyacın var damat adayına sorulur ne kullanio sun neye ihtiyacın var kimse kimseyle pazarlık yapmio bana onu alacaksınız bana sunu alacaksınız yorum yazarken mantıklı yorumlar tercih edin.

En azindan seni düsünüp birseyler yapmak istemis. Benim eski kv nisan yerini bile merak edip sormadi, gelmeyecekti sanirim :silah: neyse sonuc olarak nisan felanda olmadi para göz kaynana bana satilik dedi konuda orda kapandi

X