Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Nişan elbisem nasıl 🤔

İçindeki tarlatanın belli olmuş tarlatansızda olabilir sanki .Kollar mutlaka daraltılmalı...Kemer önemli güzeldir inş.

Yok bizde de nişanı kız tarafı yapar da oğlan tarafıyla alışverişe çıkılır nişanlanacak kızın o gün elbisesi ayakkabısı çantası takılacak takıları yüzükleri alınır aileyle. Yani masraftan da kaçınılmaz gelin alacaklar diye en beğendiği kıyafeti alırlar kızın. Yani bizim taraflarda öyle. Yine de siz beğendiyseniz sorun yok ama özel bir gün yani çok güzel elbiseler var 1000 tl altında satılan. Çekilen fotolar size anı olarak kalıcak uygun fiyatlı diye almak ne kadar doğru bilemedim
Dediginiz diğer herseyi geldiğinde yapicaz zaten
Zaten elbisede 1000 tl altinda ben 100 lira demedim ki
Dedigini gibi kötü olduğunu düşünmüyorum
Teşekkür ederim yine de.

İçindeki tarlatanın belli olmuş tarlatansızda olabilir sanki .Kollar mutlaka daraltılmalı...Kemer önemli güzeldir inş.
Tarlatan mağazaya ait sürekli denenmis yıpranmış haliyle ben kendime yeniden alicam
Kollari daralcak evet
Onun dışında kemeride güzel kemer gibi durmuyor yani.

Renk ve kumaş güzelmiş, kollarıda ayarlicaksiniz zaten daha hoş olur o zaman, kaç kilo vermek istiyorsunuz ve boyunuz kaç ?

Renk ve kumaş güzelmiş, kollarıda ayarlicaksiniz zaten daha hoş olur o zaman, kaç kilo vermek istiyorsunuz ve boyunuz kaç ?
Teşekkürler ☺ 1.60 boyum 65 kiloyum
Hayalim 60 olmak ama yapamıyorum hiç
Sırt ve omuzlarım geniş o yüzden biraz iri duruyorum ☺😊

Teşekkürler ☺ 1.60 boyum 65 kiloyum
Hayalim 60 olmak ama yapamıyorum hiç
Sırt ve omuzlarım geniş o yüzden biraz iri duruyorum ☺😊

Yaparsınız bence daha zamanınız varmış ama yinede yapamazsaniz üzülmeyin elbise güzel durmuş üzerinizde.

X