Nisan gelini oluyorum :)

Hayat87

♥αşĸıм,oğlυм ve &
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2008
1.433
11
36
Kızlar biliyosunuz ben büyük ihtimal haziran sonu veya temmuzda evleniyordum ama dün akşam aldığımız kararla Nisan gelini oluyorum :1hug:

26 Nisan Pazar günü düğünüm var bugün aşkım salonu tuttu çok değişik duygular hissediyorum bir yandan o kadar mutluyum:asigim: bir yandan ailemden ayrılmanın hüznü var :çok üzgünüm: Allahım inşallah mutluluğumuzu daim eder :1hug:

hayat87 cnm çokkk sevindimm.. bi an önce kavuşacaksın aşkına.. Allah mutluluğunuzu bozmasın cnm..

Allah tamamına erdirsin canım mutluluklar şimdiden....

Banada güzel ve özel bir tarih 26 Nisan eşimin doğum günü.....

ayy canım çok sevindimhihoyyyt
Allah tamamına erdirsin..
Her seyin istediğin gibi olması dileği ile ..
Ömür ßoyu mutluluklar..a.s.:nazar::nazar:

Canlarımmm çok sağolun teşekkür ederim hepinize darısı başınıza :1hug:

ne güzel walla ani karar olmuş ama güzel olmuş..bir ömür boyu mutluluklar...

tatlım hayırlı olsun.dilerim en hayallerinde ki kadar mutlu olursunuz... şimdi sizde hazırlıklar hızlanmıştır.tarih erkene alınmış koşturmacalar da erkenden başlamıştır.Allah utandırmasın inşallah...

tatlım mutluluklar dilerim hayırlısı olsun a.s. demek fark attgın bize hee :içelim:

hayırlı uğurlu olsun tatlım Allah ağzınızın tadını bozmasın inşallah.buarada bende nisan geliniyim:)

Hadi bakalım hayırlı ugurlu olsun inş.
sende benden 1 hafta sonra evleniyosun :) nisan gelinleri artmayamı başladık neee :)))))

Hepinize çok teşekkür ederimm a.s.
Çok değişik duygular hissediyorum ya bi yandan sevinç bi yandan hüzün Allah mutlu etsin hepimizi :1hug::nazar:

ay tam benim dogumgünümde evleniyomussun kiz :p

hayirli olsun canim cok sevindim mutlu olursunuz insallah :1hug:

X