nişan saçı yardımmm :)

setenay143

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2013
411
204
arkadaşlar merhaba nişan elbisemi aldım ama saça karar veremiyorum toplu saçları kendime yakıştıramıyorum çünkü yüzüm geniş ama arkadaşlarımda bu elbiseye açık saçın yakışmayacağını söylüyorlar,siz ne dersiniz önerilerinizi bekliyorum.bu da elbisem

Son düzenleme:

pelinyaman28

bitola moj roden kraj jas te sakam od srce znaj
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2012
3.116
2.736
30
evet açık olmaz bu elbiseyle bence dağınık toplatabilirsin gergin bir topuz yaptırmazsınız. $Sonbahar-topuz-modelleri-2014.jpg

setenay143

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2013
411
204
çok teşekkür ederim hiç toplatmak istemiyorum ama dediğiniz gibi dağınık olabilir :129:

pelinyaman28

bitola moj roden kraj jas te sakam od srce znaj
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2012
3.116
2.736
30
:) bence yakışan bir model olur muhakkak yüzünüze.
önceden provaya gidin sonradan hayal kırıklığı olmasın.

nisastanbul

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2014
85
2
arkadaşlar merhaba nişan elbisemi aldım ama saça karar veremiyorum toplu saçları kendime yakıştıramıyorum çünkü yüzüm geniş ama arkadaşlarımda bu elbiseye açık saçın yakışmayacağını söylüyorlar,siz ne dersiniz önerilerinizi bekliyorum.bu da elbisem :
Eki Görüntüle 1082003

dağınık toplat canım sende dalgalı olarak cok yakışır eminim:KK8::KK12:

sadness1012

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2010
1.121
60
Açık bırakma derim yukarıda ki model çok hoş. Elbisen de öyle... Mutluluklar dilerim, Allah tamamına erdirsin.

akslepios

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2013
462
141
arkadaşlar merhaba nişan elbisemi aldım ama saça karar veremiyorum toplu saçları kendime yakıştıramıyorum çünkü yüzüm geniş ama arkadaşlarımda bu elbiseye açık saçın yakışmayacağını söylüyorlar,siz ne dersiniz önerilerinizi bekliyorum.bu da elbisem :
Eki Görüntüle 1082003

canım bana da toplu sac hıc yakısmıyor ama benım elbısem de senınkı gıbı halter modelı yukarı dogru gogusten yukarı dogru gıdıp kolları mıdye kol olan bı model. buna ragmen ben söyle bi şey yaptırmayı dusunuyorum :
$aþýk oldummmm.jpg

sen de toplatır gıbı yaptırırsın ama bıraz da acık gıbı olur ıstersen soyle bı sac yaptırabılırsın bence yakısır. aynanın karsısında yarım toplu gıbı yap bak yakısıp yakısmayacagına karar verırsın. soyle bi sac yaptırabılırsın:
Eki Görüntüle 1096317

setenay143

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2013
411
204
ayy bunlarda çok güzeller canım ya bana da yakışacağını düşünüyorum :)

kobayfare

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2013
3.280
78
Eki Görüntüle 1082003

bencede açık saç gitmez buna