Nisan sacinda yada Gelin sacinda Citcit kullanan oldumu?

Bosnakgxuxzeli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2008
571
1
33
Nisanimda sacimin fazla uzun olmadigi icin Citcit kullanmak istiyorum.Nisaninda yada Dügününde Sacinda citcitla yaptiran varmi?Cevap verirseniz sevinirim.:1hug:

L

lalis

Ziyaretçi
evet cnm ben kullandım,ama kendi saçını yerini tutmuyo tabiki, nişan dönüşü bukleler açılmıştı postiş te ama kendi saçım hiç bozulmadı :)

fmk

EMANETIYLE TACLANDIRDI...
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2008
4.505
37
canim nisan sacmida üc tane boztis takilmisi ve tobuzun icinde yün gibi bir sey de sokmuslar böylelikle topuz daha güzel oldu, benim saclar incecik oldugu icin. Yanliz postisler gercek sacti plastik degil!! sacim güzel oldu diyebilirim hatta nisanda ve dügündede tekrar taktirmayi düsünüyorum tavsiye edebilirim

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1468 gün geçti.

Bosnakgxuxzeli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2008
571
1
33
canim nisan sacmida üc tane boztis takilmisi ve tobuzun icinde yün gibi bir sey de sokmuslar böylelikle topuz daha güzel oldu, benim saclar incecik oldugu icin. Yanliz postisler gercek sacti plastik degil!! sacim güzel oldu diyebilirim hatta nisanda ve dügündede tekrar taktirmayi düsünüyorum tavsiye edebilirim

Evet Fmk benimkide saten 100% gercek sac sacrengimlede uyum sagliyor.Sacbakimindaki Citcitkulananlarin Paylasim Alanina Resmimi ekledim zaten.Ama bitek teredütte kaldim sacimda düzgün tuttarmi diye bozulmamasi acisindan.

Mxixsra

Paşa nın annesi
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2008
12.058
11
Bende düğün için düşünüyorum.Saçım epey yüksekçe bir topuz olacak,şu anki boyunun yetersiz oduğunu tahmin ediyorum.Kullanan arkadaşlardan yardım bekliyorum

jitem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2007
52
0
38
bende çıt çıt taktırmıştım.benim saçım yarı açık bukleleler halindeydi.çıt çıtlara da maşa yapıldı bozulmadıda tavsiye ederim tabi çıt çıtın kalitesine ve saç renginle uyumuda önemli uyarsa süper oluyo

Laale

Aşikârdır Zat-ı Hak
Pro Üye
13 Nisan 2007
26.892
71.129
42
Kızkardeşim hem nişanında hem de düğününde çıt çıt kullandı..:lepi:
Saçlarının boyu normal erkeklerin saçlarından çok daha kısaydı.. Bazı bölümleri elle bile zar zor tutuluyordu bana inanın..
Zaten nişan ve düğün arası 1 aydan az olduğu için düğünde de mecbur kalmıştık çıt çıta..kaydirigubbakcemile2
Nişan saç rengi,karamel.
Düğün saç rengi civciv sarısıydı..
Düğünden sonra albümleri almak için fotoğrafçıya gittiklerinde orada çalışanlar pek kızmış,"güzelim saçlarını niye kestirdin" diye..kaydirigubbakcemile3

K

kaynanazede

Ziyaretçi
bende sözümde ve nısanımda postiş kullandım.cok guzel oldu. normalde saclarım kulak hızamda postişlerimle upuzun oldu.sozde ırı bukleler yaptırdım.nısanda da yarı acık topuz yaptırdm. super oldu. herkes cok begendı.ama gercek sactan yapılmıs postıs olmasına dıkkat et. naylon olanlar sonradan cok kotu duruyor :)

PembeBeyaz

gel artık bebeğimmm
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2007
740
2
Ben sözümde kullandım çokda güzel durdu.Nişanımdada kullanıcam bence çok hoş duruyor kullanabilirsin.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2601 gün geçti.

K

kaynanazede

Ziyaretçi
arkadaşlar peki kaça maloluyor böyle uzun bukleli gerçek saçtan yapılmış postişler

şimdiden tşkler..

Ben postişlerimi internetten 150 YTL'ye almıştım.(gerçek saç 8 parça.Normalde 250 YTL'den aşağı değil) kuafördede normal topuz parasına yaptılar saçlarımı :)

K

kaynanazede

Ziyaretçi
Bak resmi de ekte :)

Eklentiler

• $SAC.JPG
    $SAC.JPG
    8,8 KB · Görüntüleme: 63