Nişan takılarını takıp düğüne öyle girmek normal mi?

gizemcaliskan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2013
5
1
Merhaba Herkese,

Mayıs ayında düğünüm olacak.Kayınvalidem nişanda takılan butun bilezikler kolunda olsun dedi dugune gelirken?Düğüne kolu bos gıdılmez mı?

düğünde yeni takmayacaklarmı , hani biz nişanda taktık bitti mi demek istiyorlar ,

yoksa hem nişanda taktık hem de düğünde takacaz mı diyorlar ,

Merhaba Herkese,

Mayıs ayında düğünüm olacak.Kayınvalidem nişanda takılan butun bilezikler kolunda olsun dedi dugune gelirken?Düğüne kolu bos gıdılmez mı?

Bende nişandaki takıları, hatta bir kaç hediyeyi düğünde takıp çıktım, onların takıları ilave oldu. Hatta nişan altınlarımı bilezik yaptım onlarıda ilave ettim.
En başında kayınvalidem istemenin ertesi günü anneme sormuş, annemde ben karışmam siz anlaşın demiş.
Bana taktığım hediyedir, nişanda nasıl bir set istersin inci set gelinliğine yakışır yada beğendiğin altın al demişti. Taktığım senindir ben geri alıp takmam dedi. Bilezik hiç sormadım, onlarda ellerinden gelenin en iyisini yaptılar. Burda bence takıları aldık bitti mi diyorlar yoksa benim yaşadığım durummu önemli olan onu ayırt edebilmek

Tabikide takman gerek takmaman tuhaf olurdu bence, düşünsene kv den dyor nişanda takılan altınları alalım düğünde tekrar takalım abes olur bence, bak kvden düşünceli kadınmış

galiba nisanda takilanlari ordakilerinde gormesi icin tak diyor.dugundede yeniden takacak demekki bu taki islerine hic kafam calismiyor ancak bu kadar anladim.takilirmi bilmiyorum yeni dugunu olanlar yardimci olur heralde..mutluluklar dilerim

Bende nisanda takilan taki setini takacagim birde bilezigi...
Taki toreninde ustune ne takilirsa artik

X