Nişan Yüzüklerimiz :)

muzlupasta72

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2012
534
54
Merhaba kızlaarr :KK66: Bu da bizim nişan yüzüklerimiz <3 Tarihi , bayağıdır bu işlerle uğraşan bir yere yaptırdık.. Hazır, seri üretim değil, el emeği göz nuru :) Yıllardan beri gümüş - altın - elmas işlemeciliği ile uğraşan bi abi vardı.. Güzel , tatlı , küçük bi mekanı var ..

Yüzüklerimiz pembe altın.. Yüzüklerimizin kenarını bahsettiğim abi kendi elleriyle emeğiyle işledi bir bir.. Yüzüklerin el işlemesi olması benim daha çok ilgimi çekti, hoşuma gitti.. Umarım sizler de beğenirsiniz kızlar :KK66:

$20131004_183714.jpg

$20131004_183737.jpg

ne değişik ne güzel incecik :) benimki somun vidası olurya kalınca aynen öyle. keşke bende ince alsaydım günlük evdeyken takamıyorum anca dışarı çıkarken takabiliyorum .
hayırlı uğurlu olsun :nazar:

ne değişik ne güzel incecik :) benimki somun vidası olurya kalınca aynen öyle. keşke bende ince alsaydım günlük evdeyken takamıyorum anca dışarı çıkarken takabiliyorum .
hayırlı uğurlu olsun :nazar:

Teşekkür ederim beğendiğin için :) Nişanlım da ben de kalın istemedik.. Söz/evlilik yüzlerini sonradan değiştirme gibi bir şey olmuyor mu? :KK9::KK9::KK9:

Teşekkür ederim beğendiğin için :) Nişanlım da ben de kalın istemedik.. Söz/evlilik yüzlerini sonradan değiştirme gibi bir şey olmuyor mu? :KK9::KK9::KK9:

valla 1.5 yıllık evliyim aslında değiştirmeyi düşünüyorum. daha doğrusu bunları satmadan yerine ince ray olanlarından alalım diyoruz. çünkü ben de yüzüğümü yaptırdım. bu da benimki :26:
$1901827_252126598293096_1483793006_n.jpg

valla 1.5 yıllık evliyim aslında değiştirmeyi düşünüyorum. daha doğrusu bunları satmadan yerine ince ray olanlarından alalım diyoruz. çünkü ben de yüzüğümü yaptırdım. bu da benimki :26:
Eki Görüntüle 996374

Aaaa. Bayağı değişik bir yüzüğe benziyoo.. Modeli falan ne tam olarak? O boşluklar harf mi yoksa başka bir model mi?

Aaaa. Bayağı değişik bir yüzüğe benziyoo.. Modeli falan ne tam olarak? O boşluklar harf mi yoksa başka bir model mi?

eşimle benim adımın harfi mevcut, s ve h :) aslında alırken çok beğendim çok sevdim ama kilo alınca dar gelmeye başladı ve çok ağır eşimle benim yüzüklerin toplam ağırlığı 16,5 gr neredeyse bi burma bilezik kadar.
alyans market diye bi yer vardı istanbulda özel kolleksiyonlarının arasında bulmuştum el yapımıydı.
hatırası var o yüzden satmıyacam hiç, çocuklarıma kalsın :))

eşimle benim adımın harfi mevcut, s ve h :) aslında alırken çok beğendim çok sevdim ama kilo alınca dar gelmeye başladı ve çok ağır eşimle benim yüzüklerin toplam ağırlığı 16,5 gr neredeyse bi burma bilezik kadar.
alyans market diye bi yer vardı istanbulda özel kolleksiyonlarının arasında bulmuştum el yapımıydı.
hatırası var o yüzden satmıyacam hiç, çocuklarıma kalsın :))

Kııızzz Yüzüklerinizi değişin ama ilk alyansları yabi ki satma :) Ayyy ilk onlar... Dursun bir köşede hatıra olarak..

Sizin beğenmeniz herkesten çok daha önemli ,mutluluklar dilerim :)

tam anlamıyla yadıgar olarak verılebilecek bır nısan yuzugu..
allah agız tadıyla kullanmayı nasıp etsın..:KK68:

X