Nişanlı ailesi samimiyet?

Zorlumacera

Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2019
632
367
26
1 hafta önce nişanlandım. Nişanlımın ailesiyle 3 ay falan önce tanışmıştık. Yapı olarak biraz içe dönük ve çekingenim . Bunun da etkisiyle hemen samimi olamıyorum. Nişanlımın anne ve babasına hitap etmiyorum ya da etmem gerektiğinde siz falan diyorum. Nişanlım anneme ... anne diyor bayadır. Onlar da benim de onlara anne baba dememi bekliyor olabilirler mi? Daha zamanı var mıdır, sizin nasıl olmuştu düşünceleriniz neler :)

ysgl26

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2019
124
149
31
Hiç bi zaman fazla samimi olma zaten. En güzeli mesafeyi korumaktır. Anne deme konusuna gelince zorla demektense hiç deme daha iyi. İçinden geldiği anda bi anda ağzından çıkıveriyo zaten.

zorunlunick

Kalıbım küçük ama Nemrut'un tarafında değilim 🙏
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2020
12.617
17.057
1 hafta önce nişanlandım. Nişanlımın ailesiyle 3 ay falan önce tanışmıştık. Yapı olarak biraz içe dönük ve çekingenim . Bunun da etkisiyle hemen samimi olamıyorum. Nişanlımın anne ve babasına hitap etmiyorum ya da etmem gerektiğinde siz falan diyorum. Nişanlım anneme ... anne diyor bayadır. Onlar da benim de onlara anne baba dememi bekliyor olabilirler mi? Daha zamanı var mıdır, sizin nasıl olmuştu düşünceleriniz neler :)
Hiç hatırlamıyorum ne zaman anne dediğimi.

Slakra

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2021
196
137
23
Canim ben 9 ay nişanlı kaldim evleneceğim zaman anne demeye basladim :)

Dnglnmynbn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2020
33
14
28
1 yıldır evliyim ama hala kaynanama anne demiyorum eşimde benim aileme demiyor bu konuda sorunumuz yok çok şükür umarım seninde olmaz ve bence çekingenliğe devam et samimi olma insan cidden evlenip aile içine girince neyin ne olduğunu görüyormuş ben aile apartmanın da yaşayan birisi olarak diyorum sen samimi olmayıp bi mesafe koyduğunda zor olsa bile anlıyorlar ve mesafeni koruyup başına dert açmıyorsun

Mihrimah Sultann

Nev-i şahsına münhasır 🦋
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2021
1.679
2.950
Ağırdan al mesafeyi ve resmiyeti evlensen bile bırakma...

zeynones2

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2016
6.635
9.358
İlk andan itibaren anne baba dedim ama mesafemi de bozmadım güler yüzlü olun ama sınırlarınızı açmayın, tavsiyem bu yönde.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-10-2021

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 132 gün kaldı.

Bu hafta bebeğinizin beyni hızla büyümeye başlayacak ve bu büyüme bebeğiniz 5 yaşına gelene kadar devam edecek. Bebeğiniz dış seslerden veya hareketlerden dolayı canlılık gösterebilir. Ani yüksek sesler, yüksek sesli müzik, araba ya da çamaşır makinesi titreşimleri bebeğinizin harekete geçmesine sebep olabilir. Bebeğinizin boyu yaklaşık 17-19 cm aralığında ve ağırlığı yaklaşık 350-400 gr civarındadır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Genckading

Bir ömür boyu koşarsın, yetiştiğin nasibindir
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2017
4.339
5.777
Bende 7 ay nişanlı kaldım. Bende karşımdaki kişiden samimiyet ve sıcaklık görürsem samimi olan sıcak kanlı biri olabiliyorum. Açıkçası çok fazla görmediğim için nişanlılık boyunca x anne diye hitap ettim. Hitap gerektirmedikçe de etmedim. Evlendikten sonra sadece anne demeye başladım. Elbette çok zor geliyordu ama artık alıştım.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının aldında.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :47 Kg. Şimdiki Kilom :47 Kg.

menekse_234

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2018
158
143
31
Nişanlandıktan 1 ay kadar sonra ilk defa anne dedim. İçimden geldiği için miydi? Hayır değildi. Hatta çok zorlandım o yüzden ilk telefonda konuşurken dedim. Yüzyüze söylemek biraz daha zaman aldı aslında. İlk söylerken zor oluyo ama sonra alışıyor insan 😊 içimden geldiği için dememiştim zamanında ama şimdi içimden gelerek söylüyorum 😊