Nişanlım için başka birini mi düşünüyorlar?

arnuvanda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2014
134
23
Mrb arkadaşlar,Ben foruma yeni üye oldum.Umarım yardımlarınızla sorunuma çözüm bulabilirim.Benim 4 yıllık bir ilişkim var 2 yıl önce sözlendik 1 yıl önce nişanlandık.Bu yıl da kısmetse evlenmeyi düşünüyoruz.Kv daha önce tanıştığımız zamanlarda seni hemen alacağım,bekletmeyeceğim gelinimi çok seviyorum gibi yorumlar yapıyordu.Hatta nişanlım askerdeyken teyzem kayınvalidemi davet etti hep birlikte oturuyorduk.Teyzemde laf arasında kv ye düğünü ne zaman düşünüyorsunuz diye sordu.Bu yıl ağustos ayı dedi.Kira damı oturacaklar diye sordu.Kv yok evlerini alacağız vs dedi.Bunlar 3 ay önceydi.2Hafta önce nişanlım askerden geldi ve buluştuk.Kv bana laf arasında bu yıl durumum yok fazla istersen bidahaki yaza yapalım düğünü sana hasır set de takarım dedi.Çok sinirlendim ama cevap vermedim.Altınla evlenmeyeceğim sonuçta.Ben cevap vermeyince konuyu değiştirdi ve kayınpederimin eski işyerinden arkadaşının kızı varmış nişanımıza da geldi.Aynı zamanda nişanlımın ilkokul arkadaşı kayınpederim mevzu geldikçe sürekli bu kızdan bahsedip över.Bunun üzerine kayınvalidem de durup dururken bu kızın konusunu açtı öğretmen oldu atandı şurda çalışıyo güzel kız maşallah gibi.Şaşırdım.Daha sonra nişanlımla buluştuğumda annesinin daha önce ağustos derken şimdi niye seneye yazın yapalım dediğini ve bu kızın konusunun neden sürekli açıldığını sordum.Nişanlım kız konusunun farkında değilim garip dedi.Diğer konuyu da kv ye sormuş teyzeme işleri yolunda giderse bu ağustosta yapacağız dedim demiş.Nişanlımla düğün tarihi konusunda da konuştum sen ne düşünüyorsun dedim.Ekim,kasım deyince sinirlendim.Çünkü daha önce eylül diye konuşmuştuk.Ben sinirlenince benim için önemli olan senin ne istediğin dedi.Bende kış düğünü istemiyorum tabiki.Ne yapacaksan yap.Seni bir yıl daha beklemeyeceğim dedim.Sizce ne yapmaya çalışıyor kayınvalidem ve peder.Nişanlımla bu konuda tartıştık sizce ne yapmalıyım?Lütfen yardımcı olun bana.:18:

Bi an önce dügün tarihini belirleyip ailelerle de paylaşıp.
dügün hazırlıklarınızı son hız yapmaya bakın.:KK14:

bence nişanlınla sakin sakin konus daha sonra artık onunla bırlıkte yasamak istediğini söyle bu dügün işi uzadıkca üzülüyorum moralim bozuluyor falan de

Soyledim tamam haklısın diyor iş kuracak onu bekliyor işimi kurduktan sonra beklemeyeceğiz zaten diyor ama ailesinin yapmaya çalıştıklarına anlam veremiyorum.Bir de benim yanımda sürekli o kızdan bahsederek ne ima etmeye çalışıyorlar anlamıyorum.

Canım her ne olursa olsun, tatlı dilli yaklaşırsan, sevilen ve istenen olursun. Diğer türlü haklıyken haksız konumuna düşebilirsin bence. Belki gerçekten maddi kimi durumlar olabilir, askerden yeni gelmiş sonuçta, layıkıyla olsun diye "eylül yerine ekimde yapalım" diyor olabilir. Bence sen nişanlına sevecen yaklaş, o kız mevzuunu bir daha da açma, durup dururken aklına gelmesin. Kayınvalidene de kızsan bile sakın nişanlına belli etme, tatlı dille anlatmaya çalış.

Senin adina uzuldum, ama bence nisanlina aklindan gecenleri belli etmemeye calis.
Aklinda yoktur belki sen sokmus olursun, ayrica bazi annelerin aklinda yatan ideal bir gelin vardir.

teyzenin yanında bozuntuya vermemek için öyle söyleyivermiştir. sanmıyorum baskasını düşündüklerini o kadr sene geçmiş artık bu arada sen çalışıyormusun :KK53:

Canım her ne olursa olsun, tatlı dilli yaklaşırsan, sevilen ve istenen olursun. Diğer türlü haklıyken haksız konumuna düşebilirsin bence. Belki gerçekten maddi kimi durumlar olabilir, askerden yeni gelmiş sonuçta, layıkıyla olsun diye "eylül yerine ekimde yapalım" diyor olabilir. Bence sen nişanlına sevecen yaklaş, o kız mevzuunu bir daha da açma, durup dururken aklına gelmesin. Kayınvalidene de kızsan bile sakın nişanlına belli etme, tatlı dille anlatmaya çalış.

katılıyorum bence sen arkadasın dediğini düsün kütü düsüncelerini belli etme

çalışıyorum ücretli öğretmenlik yapıyorum.Kızla karşılaştırmaları beni irite etti açıkçası belki de o yüzden kuruntu yapıyorum.

Bence düyünü daha fazla wrtelemeyin çünkü uzadıkça bir şeyler çıkar huzurunuz kaçar nişanlınla oturup konuşun ne olacaksa olsun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X