Nİşanlım

Lonelypoet

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2016
2.199
1.572
37
Merhaba,
Direkt konuya geçicem, nişanlım kitap okumama bile trip yapıyor. Neymiş iki saat yazmamışım, elimden geldiği kadar yazıyorum, ilgileniyorum. Bişey diyince de trip yapıyor.Benim de kendime ait zamanım olmalı senin de diyorum. Ben sadece seni düşünüyorum sen de beni düşün diyor.Tamam çok seviyorum o da seviyor ama bazen başka şeylerle ilgilenmek istiyorum ama trip atıyor ergen gibi

Lonelypoet

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2016
2.199
1.572
37
Bilerek yapmıyorum inan ki.Ama hobilerimden vs ödün vermek istemiyorum şimdiden bilsin.Hiç bi zaman da bişey gizlemedim hani evlenince sürpriz olmasın diye ama uyuz oluyorum böyle olunca da

M e g g

Nirvana
Pro Üye
24 Kasım 2009
22.340
85.724
Onun işi gücü hobisi uğraşı yok mu?
Evlenince sen yine kitap okumaya zaman ayırmak isteyeceksin o laf edecek falan, kafa yapınız uyuşmuyor demek ki.

Lonelypoet

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2016
2.199
1.572
37
O zaman yanyana olacakmışız beraber okurmuşuz. Onun da hobisi kitap okumak bi çok hobimiz aynı.Beraber kitap okuruz eminim ama şuan özlediğini sürekli msj laşıp konuşmak istediğini söylüyor. Ben onun hobilerinden önemliymişim

Helenra

I'm worse at what I do best.
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2016
5.970
37.997
Sütten ağzın yandı senin yoğurdu üfleyerek yemelisin. Çocuğun da vardı değil mi? İyi düşünmelisin derim

Dumanikara

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2013
1.951
1.501
31
yaşlar kaç sizde?

Şu aralar sıkılmıştır belki sadece sizden ilgi bekliyor olabilir.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 12-07-2021

Hamileliğimin 38. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 20 gün kaldı.

Bebeğinizin bağırsaklarında önemli miktarda mekonyum denilen ilk dışkı birikti. Koyu yeşil renkteki mekonyum içinde, bebeğin karaciğeri, pankreası ve safra kesesinin ürettiği artıklar bulunur. Bebeğinizin boyu yaklaşık 34-36 cm. civarında ve ağırlığı yaklaşık 2600-3000 gr. aralığında. Genişleme ve açılmayı takip etmek için vajinal muayene mutlaka yapılmaldır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2950 gr. - Yaklaşık boyu : 49.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

nefesalnefesver

Popüler Üye
Pro Üye
27 Haziran 2014
5.009
11.137
Merhaba,
Direkt konuya geçicem, nişanlım kitap okumama bile trip yapıyor. Neymiş iki saat yazmamışım, elimden geldiği kadar yazıyorum, ilgileniyorum. Bişey diyince de trip yapıyor.Benim de kendime ait zamanım olmalı senin de diyorum. Ben sadece seni düşünüyorum sen de beni düşün diyor.Tamam çok seviyorum o da seviyor ama bazen başka şeylerle ilgilenmek istiyorum ama trip atıyor ergen gibi

o ne demek ya ben sadece seni düşünüyorum sen de beni düşün??? herkesin kendine ati alanı olmalı kusura bakma da kıskançlığın m.kunu çıkartmasın.. ben böyle adama bir saniye bile dayanmazdım. hadi evlendiniz iki gün sonra o kendine meşgale buldu sen sap gibi ortada mı kalacaksın? herkes kendini geliştirsin kimse kimseye engel olmasın arkadaş.
hem bu mevzulara uyuzum hem buna izin veren genç kızlarımıza..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2314 gün geçti.

sabine

Kalpten kalbe bir yol vardır görülmez.
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2009
4.122
10.760
Canım üzgünüm ama nişanlın hiç olgun değil olmadığı gibi anlayışsız.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 488 gün geçti.

Lonelypoet

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2016
2.199
1.572
37
Diğer her konuda anlayışlı bi kere bile kırmadı ama şu tripleri yok mu çıldırıyorum