nisanlimdan cok supheliyim yardim edin

Ayrıldım başkasıyla evlendim çok mutluyum beş sene önceki yazdıgım şeylerle beni yargılamanız da hoş değil insanlar değişir.evlenmedigimi şu anki eşimle çok mutlu olduğumu belirtmek için yazmıştım benim durumumda olanlar varsa bi Dk düşünmesin ayrılsın diye ama herkes anlamadan dinlemeden üstüme geldi.gene de teşekkür ederim...
Yaaa o kadar sinirlendim ki eski nisanliniza tarihe bakmadim bile.
Yargilamadim tabiki de neden yargilayim hangi konuda yatgilamisim sizi suanki durumunuzdan bahsederek ayrilmadiginiza kızdigim icin yazdim yani..

Cok sevindim bu arada ayrildiginiza ve suan mutlu oldugunuza

Ya ben mi anormalim arkadaş bütün bunların üstüne hala nişanlısın ve ne yapayım mı diyorsun yani. Biraz daha ezdir canım kendini hatta eğil de tepene şaapsın yani çıksın. Kusura bakma da yaşın 15 falan mı? Bu ne böyle ya ne mecburiyetin var bu kadar. Daga bu hareketleri ilk yaptığında atmıştım nişanı. İlerde evlenip ya ömür boyu sinir stres hayatın cehennem olur ya da boşanırsın yine bir sürü sorun. Şu an ayrılmak inan en hafif olanı.

Nişanlım bana cok kotu davraniyor.sinirlenince küfür ediyor agzina gelen i soyluyor.duşmaniymisim gibi davraniyor.ittiriyor baslarm senin sevmene diyor ailesinin yanına gitmedigim için ayni sehirdeyken yanima gelmemekle tehdit ediyor.hep kendini hakli cikariyor.sinirliyken oyle agir konusuyo ki toparlayamiyoruz.babami ve abimi sevmiyor.beni karsisindan konusturmuyor.sen şunu neden soyle yaptin denmiyor.sanki dulmuşum gibi hicbir istedigimi yapmiyo.yikarim burayi dagitirm diyor.herseye o karar veriyor. Ailesi de kötü.yanima gelip gitmiyolar.hicbiseyi sikayet etmicem.istedigi zaman istedigi sekilde yapmak istiyo herseyi.iyiyken cok iyi ama ben ufacık sesimi cikardim mi böyle oluyor.bir senede beni benden aldı.ailesi musade etmiyo ve ben onu gorunce dayanamiyorum sariliyorum.bisey yokmus gibi devam ediyo sonra.ne yapmaliyim
Devam et .hastanelik olduğunda da aldatıldığındada görünce Sarılınca geçer

Devam et .hastanelik olduğunda da aldatıldığındada görünce Sarılınca geçer
Ya ben mi anormalim arkadaş bütün bunların üstüne hala nişanlısın ve ne yapayım mı diyorsun yani. Biraz daha ezdir canım kendini hatta eğil de tepene şaapsın yani çıksın. Kusura bakma da yaşın 15 falan mı? Bu ne böyle ya ne mecburiyetin var bu kadar. Daga bu hareketleri ilk yaptığında atmıştım nişanı. İlerde evlenip ya ömür boyu sinir stres hayatın cehennem olur ya da boşanırsın yine bir sürü sorun. Şu an ayrılmak inan en hafif olanı.
5 sene once yazilan bir konu.Konu sahibi nişanlisindan ayrilmis baskasiyla evlenmis ve mutluymus

İstersen bir kırbaç al hediye olarak, hani arada böyle sözlü tacizleri bu tür şiddeti falan az görürse yazık adama vuracak nesne aramasın. Kuzum sen kafayı mı yedin acaba? Ne yapmalıyım derken? At kurtul bu adamdan. Ardına bile bakma sakın. Sonra iki rekat şükür namazı kıl sadakani ver.

Ay özür dilerim şimdi okudum. Pardon. Allah mutluluğunuzu daim etsin. Çok sevindim adınıza. İnşallah eşiniz hep kiymetinizi bilir

Yazarken dikkat etmedim tarihe ama hortladığı iyi olmuş konunun Aynı durumları yaşayan birsürü kız var ...okurlarda yanlıştan dönerler belki

Nişanlım bana cok kotu davraniyor.sinirlenince küfür ediyor agzina gelen i soyluyor.duşmaniymisim gibi davraniyor.ittiriyor baslarm senin sevmene diyor ailesinin yanına gitmedigim için ayni sehirdeyken yanima gelmemekle tehdit ediyor.hep kendini hakli cikariyor.sinirliyken oyle agir konusuyo ki toparlayamiyoruz.babami ve abimi sevmiyor.beni karsisindan konusturmuyor.sen şunu neden soyle yaptin denmiyor.sanki dulmuşum gibi hicbir istedigimi yapmiyo.yikarim burayi dagitirm diyor.herseye o karar veriyor. Ailesi de kötü.yanima gelip gitmiyolar.hicbiseyi sikayet etmicem.istedigi zaman istedigi sekilde yapmak istiyo herseyi.iyiyken cok iyi ama ben ufacık sesimi cikardim mi böyle oluyor.bir senede beni benden aldı.ailesi musade etmiyo ve ben onu gorunce dayanamiyorum sariliyorum.bisey yokmus gibi devam ediyo sonra.ne yapmaliyim
Canm bende bunları daha fazlasını yaşadım evlendım aklın varsa ayrıl evlilik de sadece sevgi yetmıyor ezdırmeyn öbür boyı bekar kal yinede evlenme pişman olursun evlenınce onlar 5 katına çıkıyor ve şiddet başlıyor ayrıl gerçekten ayrıl yoksa hiç mutlu olamazsın evlıyken ayrılmak zor nişanlıyken ayrıl ben daha fazlasını yaşadm halada yaşıyorum sesim ckmasa bile en ufak şeyden günün berbat oluyor

Ve sen hala şüpheleniyorsun. Himmm... çok enteresan... nedir bu akıl tutulması kardeşim. Gidip saçma sapan adamlara bağlıyorsunuz kendinizi ya

X