Nişanlımın ailesi ve ailem küs ve nişanlım barışmıyor

Simsimm92

Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2021
216
-35
28
Bu kadar olay yaşayıp hala bu adamı engellememiş olmanıza o kadar şaşırdım ki bu aşk değil sevgi değil saygı zaten yok.
Hem ailenize bu kadar kötü şeyler yapıp hem de aşkımıza sahip çıkmadın diyen bir adam var karşınızda . Kaldı ki sizin yerinizde olsam aileme bal nimet gibi davranmış olsa da geçmişi bu kadar kirli kolaylıkla yalan söyleyen bir adamın evlenmeden gerçek yüzünü gördüğüm için şükür namazı kılar asla iletişime geçmezdim
Siz de kendinize bir iyilik yapın zararın neresinden dönersem kardır anlayışıyla önünüze bakın ailenize sahip çıkın iki günlük bir saygısızca değil...
Evet cok haklisiniz. Ama o surekli inkar etti benim o gun psikolojim iyi degildi ailen konuyu o gun acti acmamaliydi dedi arayip hakaretlere devam etti ben aileni degil seni seviyorum sen ananla babanla yasamaya devam et omur boyu vs dedi resmen beni depresyona soktu

Simsimm92

Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2021
216
-35
28
Ben annemin babamın üzerine yürüyen adamı o an silerim siz hala ailenize de kiziyorsunuz. Çok özür dilerim ama iki günlük adam için anne ve babanız hakkında düşündükleriniz hala o kisiyle iletişim halinde olmanızdır en büyük hata. Sizden ricam biraz öngörülü olun gelecegi görmeye çalışın. Bu kadar yanlış bir insanla geleceğinizi nasıl paylaşacaksınız
Ben beni cok sevdi sanmistim asla boyle bir hareket beklemiyordum ondan ve 17gun gecmis olmasina ragmen surekli ailemi sucladi annenk babani gormek istemiyorum aileler gorusmeden de yapilan bir suru evlilikler var sen anandan babandan ozur diletmeye calisiyosun beni eziyorsun sömürsunler ezsinler istiyorsun kimsenin egosunu tatmin edemem ben dedi sen gel ailemle konus ikna et dedi. Ailesi cok doldurmus

belirsizlikzor

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2016
3.677
10.417
38
İsmi uzun süre aklımdaydı ama inanın çıktı aklımdan. 2 çocuğu olan bir üyeydi. İnternette haberlerde de görmüştüm sonra. Anne kız nasıl güzeldiler. Çok etkilendim. Hele o çocuklar. Biri de daha küçüktü sanırım. Allah yardımcısı olsun o çocukların. O adamı da bildiği gibi yapsın
Üyeyi buldum, gece dörtte okudum, sonra sabaha kadar rüyama girdiler, inanılmaz etkilendin

Simsimm92

Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2021
216
-35
28
Ben yalanlardan sonrasını okumadım . Hayatınıza dahs nisanliyken yalan sokmuş , sizi soyledigi yalanlarla hayatında tutmaya çalışan biriyle onca olanlardan sonra neden görüşüyorsunuz ki hâlâ . Bence acilen tamamen bitirin
Yalanlar seni ilgilendirmez gecmisimde olan seyler dedi neden deseliyorsun ne gerek var dedi ailemi sucladi gecmisim kimseyi ilgilendirmez dedi. Bu sekilde konustukca ve beni sucladikca resmen bunalima soktu ben kimseye saygisizlik yapmamistim o gun icerden yeni ciktim psikolojim bozuktu ailen o konuyu acmamaliydi yeri o zaman degildi dedi ailemi sucladi

M e g g

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2009
22.386
85.944
Yaaa çok hossunuz:) cok haklisiniz ne biliyim ben bunalima girdim neden boyle oldum hic anlamadim o beni sucladikca ve hatasini anlamadikca ben kafayi yedim resmen
Ben olsam bu insanla iletişim bile kurmam. Aksine korkarım aileme birşey yapar diye. Şimdi saçma bir haldesin duygudasın ama iletişimi kes 1 2 yıl sonra hayatında başkası olduğunda ben nasıl bir bataklığa düşürmüşüm kendimi o zamanlar diyeceksin. Engelle hiçbir şey yazma bundan sonra. Tehlikeli insanlar o da ailesi de.

belirsizlikzor

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2016
3.677
10.417
38
Yalanlar seni ilgilendirmez gecmisimde olan seyler dedi neden deseliyorsun ne gerek var dedi ailemi sucladi gecmisim kimseyi ilgilendirmez dedi. Bu sekilde konustukca ve beni sucladikca resmen bunalima soktu ben kimseye saygisizlik yapmamistim o gun icerden yeni ciktim psikolojim bozuktu ailen o konuyu acmamaliydi yeri o zaman degildi dedi ailemi sucladi
Ayyy anladık, aileni suçladı, anladık, aileni suçladı, anladık aileni suçladı, anladık,........🤮🤮🤮

Simsimm92

Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2021
216
-35
28
8 yıllık ilişkini bırakabilmişsin ama görücü usulü tanıştığın, yalancı, hapise girip çıkmış, annenin suratına tükürmüş,sinir krizine giren ve müstakbel kayınvalidesinizin tabiri ile mutfaktan bıçak alıp birini bıçaklayabilecek bir cani için ne yapabilirim, atlatamıyorum mu diyorsun? Yapacağın şey çok basit. Bir valiz topla ve hemen kaç nişanlına. Başkası kapmasın sonra. Yazık olur aşkınıza. 😠
Bu kadar uzulme sebebim gecmis iliskimde gormedigim seyleri bunda gormus olmamdi asiri ilgiliydi dusunceliydi ama mesela ona msjlasirken kocacim demedim diye kizardi sne beni benimsememissin derdi. Seni seviyorum derdi ben de seni seviyorum diyince ben dedikten sonra ne anlamk varki derdi hep gormezden geldim idare ettim sevdigi icin yapiyordur sandim

belirsizlikzor

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2016
3.677
10.417
38
Bu kadar uzulme sebebim gecmis iliskimde gormedigim seyleri bunda gormus olmamdi asiri ilgiliydi dusunceliydi ama mesela ona msjlasirken kocacim demedim diye kizardi sne beni benimsememissin derdi. Seni seviyorum derdi ben de seni seviyorum diyince ben dedikten sonra ne anlamk varki derdi hep gormezden geldim idare ettim sevdigi icin yapiyordur sandim
Kocacım mi 😂😂😂

Simsimm92

Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2021
216
-35
28
Değil nişanlım kocam yapsa şunları anında şutlarım. Sonrasında ailemin dizlerine kapansa özürler dilese annemin önüne kamyonla güller döküp ayaklarını yalasa yine dönüp bakmam ne affetmesi, geri dönmesi. Daha bu adam nişanlınız ve üstelik özürü bırak sizin bile annenize babanıza sırt çevirmenizi istiyor o kim köpek oluyor da acaba anne babanızı değil onu seçeceksiniz. Bence sert bi yallah çekip koparın ipleri tamamen yoksa o koparmadığınız ip sizin boynunuza geçecek ilerde haberiniz olsun. Beyefendi kendisine eş değil köle alacak çünkü takacak boynunuza ipi çekip çekip duracak
Evet cok haklisiniz gercekten cok dogru soyluyorsunuz. Ben hep bahaneler buldum kendimce savundum oyle biri degildi aslinda dedim gercek yuzunu gormek istemedim hic