Nişanlımın ailesiyle yaşadığımız kavga

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu yazdıklarımın yaşadıklarımın ne kadarının gerçek ne kadarının doğru ya da yaşanıp yaşanmamış olduğunu dahi bilmeyerek şu yaptığınız yorumlar ne halde olduğum(n)uzu gayet iyi açıklıyor. Ben yeterince eğlencemi yaşadım sizlerle. Her şeye böyle çabuk inanıp atlamayın. Ekşici seni de inciye bekleriz <3<3
Daha fazla konuşmak istemediğim için kimseye daha fazla cevap vrmeyeceğim. Ben buraya derdimi paylaşıp tavsiye alabilmek için gelmiştim. Hayatım yeterince zor. Polemiğe girip daha da fazla negatifliklerle olmak istemiyorum. Herkese iyi günler. Hayatınızda yaşadığım şeyleri yaşamamanız dileğimle
[
Hepsinin gercek olduğunu biliyoruz tatlım iki saattir sürekli R yapiyorsun.
sen burada dalga amaçlı açılan konunun böyle bir şey olabilecegni dusundun mu gerçekten.

Ben seni çok haklı buldum iyi yapmışsın, iyi ki senin eline belli bir sebeple verilen telefon ve şifresiyle kayınvalidenin hesabını didik didik ettin de büyük ihaneti ortaya çıkardın, ss almış olman da lisans eğitimi almış olmanın getirisi süpersin 😉 ayrıca tehdit etme fikrin dahiyane, insan tabi ki cebinde bir sürü koz biriktirip bunları yeri geldikçe insanların yüzüne yüzüne vurmalı müthişsin 💁🏻‍♀️ Tabi bu kadar şey yapıp da kayınvalidenin evine gitme “mecburiyetin” kötü olmuş, ama sen ayıbını bilip utananlardan olmamışsın, o ne öyle di mi yani, o kafadakiler maske takıp bile gidemez utancından ne kadar tuhaflar di mi? Ahlak, Erdem, utanmak, hatayı kabul etmek falan o hoooo, ne saçma şeylerdir 😒 ayrıca 16 sayfa boyunca da hep aynı şeyleri yazarak iyi yaptın, buradaki kimse anlamadı yazdıklarını, anlamadan suçladılar seni, hiç anlamadılar seni demiş miydim 😉

Bu yazdıklarımın yaşadıklarımın ne kadarının gerçek ne kadarının doğru ya da yaşanıp yaşanmamış olduğunu dahi bilmeyerek şu yaptığınız yorumlar ne halde olduğum(n)uzu gayet iyi açıklıyor. Ben yeterince eğlencemi yaşadım sizlerle. Her şeye böyle çabuk inanıp atlamayın. Ekşici seni de inciye bekleriz <3<3
Seninle t.şak geçip iyi eğlendik bir daha gel :KK45:

Mune Mune Kazen Kazen İnciciymiş te bizi trollemiş miş. Şunu ifşa edinde bizde bunu sosyal medyadan trolleyelim. Ailesine nişanlısıyla yaşadığını falan yazalım. Madem troll nişanlısı yoktur birlikte de yaşamamıştır.🤪

Mune Mune Kazen Kazen İnciciymiş te bizi trollemiş miş. Şunu ifşa edinde bizde bunu sosyal medyadan trolleyelim. Ailesine nişanlısıyla yaşadığını falan yazalım. Madem troll nişanlısı yoktur birlikte de yaşamamıştır.🤪
Bunun konu sahibinin yaptığı tehditten farkı yok. Belli ki böyle tepki almayi beklemiyordu o yüzden geri çekildi. Lütfen elestirdigimiz kisilerin aynası olmayalim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X