nişanlımın doğum günü =(

hıhııı keyiflendim.:KK1::KK1::KK1:
tırım tırım dolanıyor şimdi kumbaram da kumbaram diye:KK70:

dün gece aradı.
---rüyamda ne gördüm biliyormusun?
~~ne gördün?
---kumbaramı gördüm. para atıyordum içine....
~~ :KK60: anca rüyanda görürsün zaten
--- yaa........

ohh olmus ona:KK9: yaa bence cok güzel bir fikir kumbara fln keske nazlanmasaymis sevgilin.:KK52:
ayrica okadar lafi gecti ben cok merak ettim o meshur kumbarayi resmi var miiii:KK17::emir_bebek::KK55:

var canım olmaz mı :KK66:

meşhur kumbara :KK1:
$Nostaljik_Posta_Kutusu_Gorunumlu_Ahsap_Kumbara.jpg

buarada dün 1milyoncu gibi bir yere girdim. öylesine dolaşıyorum. ne göreyim :KK52:
başka bir kumbara :KK52::KK52:

tam olaya uygun bir kumbaraydı.aldım :KK52::KK52:
resmini akşama doğru iş azalınca ekleyebilirim... şuan çok yoğunum :26::26:

bu da yeni aldığım kumbarası.
diğerini kardeşim eniştesine hadiye ederse eder etmezse kendisi bilir.

bunun içine de not olarak;
Bozukları harcarsan anca yaşlanınca evleniriz gibisinden birşeyler yazacağım:KK52::KK52::KK52:

$yaşlanıcaazzzz.JPG

şimdiden surat ifadesini görmek istiyorum :KK53: :KK52::KK52::KK52::KK52:

çok heyecanlıyım bende :KK34:
internette yaşlı nene ve dede biblosu diye aratınca sanırım çıkıyor. resmini o şekilde buldum:KK76:

tamam canım bakayım bi netten bulursam sipariş vereyim. bizim de nine dede olduktan sonra olucak düğnümüz çok uygun olacak imalı imalı :KK70:

bu da yeni aldığım kumbarası.
diğerini kardeşim eniştesine hadiye ederse eder etmezse kendisi bilir.

bunun içine de not olarak;
Bozukları harcarsan anca yaşlanınca evleniriz gibisinden birşeyler yazacağım:KK52::KK52::KK52:

Eki Görüntüle 497548

şimdiden surat ifadesini görmek istiyorum :KK53: :KK52::KK52::KK52::KK52:

kumbaralarin ikisinide begendim..

hahaha not süperrrr:KK9::KK9::KK52: cuk diye oturmus.
benimkinin dogum gününe hediye paketi hazirlamak istiyorum böle farkli farkli seylerle.. kumbarayi da ekliyecegim insallah:KK1:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:tam başak burcu kaprisliği aynı ben ama ben bir o kadar odunum başak burcu erkeği değişik oluyor demek :KK1::KK1::KK1::KK1: çok güldüm yahuuu benim sevgilimde benim beğendiğim elime aldığım şeleri hep doğum günümde alır bende hıh sayılmaz hıh şöyle olmaz derim hiç kendi beğenipte gize yakışır demiyor çok hazırcı çok o yüzden bende hıh diyorum çoğu zaman

ben ise eşorman forma spor ayakkabı hep kendi zevkime göre alıyorm aşkıma yakışır diyorum ki onun hayat merkezi oluyor aldıklarım

son kumabara manidar olmuş ve iyi yapmışsın oh canıma değsin ama gönül alması üstüne düşmesi harika ya biliyomusun benim erkek arkadaşım saat almıştı ben şimdi başka saat aldım üzülüyorum ama eminim erkek arkadaşım o saati kolumda görünce üzülcek ki bana aldığı saat çok istediğim saati beğenmediğimi bile düşünür belkide

bende şu meşhur birkenstock terliklerden alcaktım aşkımda giz ona o kadar para verme sakın o kadar çalışıyosun üzülüyorum dedi bende ok almam dedim doğum günüm için bakmış alıcakmış ve iyikide almamış alsaydı terlikle kovalardım valla onada söledim bana önermediğin şeleri alma canım dedim şımartmana lüzüm yok zaten sen bana almamam gerektiğini mantıklı bir şekilde anlattın bende babama aldırtmaya karar verdim dedim :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:ayyy yüzündeki ifade buydu :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: ama onun aldığı hediyeler herşeyden güzel

bu arada nişanlın şanslı canım video çok iyi fikir benim yaptığım tek romantiklik bu yıl 24 yaşında girerken 24 adet kalbe notlar yazmamdı ayy yazınca bile utanıyorum buydu sadece 5 yılda bir romantiklikkkk:KK1::KK1::KK1:

kumbaralarin ikisinide begendim..

hahaha not süperrrr:KK9::KK9::KK52: cuk diye oturmus.
benimkinin dogum gününe hediye paketi hazirlamak istiyorum böle farkli farkli seylerle.. kumbarayi da ekliyecegim insallah:KK1:

gönlünden geçen veee onun beğenebileceği bir hediye paketi hazırlayabilirsin inşallah.
ben kendimce hazırladığımı düşünüyorum, umarım hoş bir anı olarak kalır o gün :KK16:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:tam başak burcu kaprisliği aynı ben ama ben bir o kadar odunum başak burcu erkeği değişik oluyor demek :KK1::KK1::KK1::KK1: çok güldüm yahuuu benim sevgilimde benim beğendiğim elime aldığım şeleri hep doğum günümde alır bende hıh sayılmaz hıh şöyle olmaz derim hiç kendi beğenipte gize yakışır demiyor çok hazırcı çok o yüzden bende hıh diyorum çoğu zaman

ben ise eşorman forma spor ayakkabı hep kendi zevkime göre alıyorm aşkıma yakışır diyorum ki onun hayat merkezi oluyor aldıklarım

son kumabara manidar olmuş ve iyi yapmışsın oh canıma değsin ama gönül alması üstüne düşmesi harika ya biliyomusun benim erkek arkadaşım saat almıştı ben şimdi başka saat aldım üzülüyorum ama eminim erkek arkadaşım o saati kolumda görünce üzülcek ki bana aldığı saat çok istediğim saati beğenmediğimi bile düşünür belkide

bende şu meşhur birkenstock terliklerden alcaktım aşkımda giz ona o kadar para verme sakın o kadar çalışıyosun üzülüyorum dedi bende ok almam dedim doğum günüm için bakmış alıcakmış ve iyikide almamış alsaydı terlikle kovalardım valla onada söledim bana önermediğin şeleri alma canım dedim şımartmana lüzüm yok zaten sen bana almamam gerektiğini mantıklı bir şekilde anlattın bende babama aldırtmaya karar verdim dedim :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:ayyy yüzündeki ifade buydu :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: ama onun aldığı hediyeler herşeyden güzel

bu arada nişanlın şanslı canım video çok iyi fikir benim yaptığım tek romantiklik bu yıl 24 yaşında girerken 24 adet kalbe notlar yazmamdı ayy yazınca bile utanıyorum buydu sadece 5 yılda bir romantiklikkkk:KK1::KK1::KK1:

gizzzz sende mi bşaksın :KK53:
ah sizi başaklar ahhhh :KK9:
genel olarak benzeşse de en çok başak erkeği çok sorunlu oluyor, bende var bir tane :KK9::KK9:
kız gibi kapris yapabiliyor bazen :KK1::KK1:

bize şans bırakmıyorsunuz ki hazırcı olmayalım:KK1::KK1:
aldıklarımı beğenmez.ağız burun kıvırır:KK1: bayram öncesi bir gömlek için işte bu çok güzel dedim. aldı elimden gitti giydi tamam bunu alalım dedi.:KK53: ben şok :KK53:
gerçekten beğenmiş...

aa bunu atlamadan geçmek istemiyorum. bu konuyu yani benim aldığım şeyleri beğenmiyorsun konusunu açtığım vakit, ters tepip kaç yıl oldu hala benim ne beğeneceğimi öğrenemedin mi tribine giriyor :26:
hep zarardayım :KK1::KK1::KK1:

donuk_pudranın da dediği gibi sevince böyle şeyler göze gelmiyor.
Allah daha büyük sıkıntılar vermesin de tek sıkıntımız bunlar olsun :KK1:

Kızlar bir başakta bende var yarın doğum günü ama ben bu gece tam 00:00 da kutlicam şöyleki.

Tam 00:00 da pastayla içeri gidecem büyük ihtimal tv karşında olucak.
hediyeside hazır güzel bi pantolon ve gömlek aldım:KK43: çok şükür benim eşim aldıklarımı beğenir.:KK17:)
odamızdada mumlar yakıcam balonlarla sülicem biraz. hatta koridorada mum koymak istiyorum ama fark ederse diye yapmıyorum.
sonra sabahta notlar yapıştırıcam evin belli yerlerine.
yarın gün içindede güzel mesajlar olacak.
ve yarın akşamda güzel bi yemek yapıcam. :KK56::nazar:

beğenmezse :KK15::KK4::KK4:

Ay bayıldım size çok eğlenceli bi çiftsiniz :KK9: Hep böyle mutlu olursunuz inşAllah :nazar: video ya falanda bayıldım çok tatlı olmuş ya merak ettim yaşlarınızı :KK51: eşiniz romantik hediyeleri beğeniyor demek ki ince ince düşünmelisiniz. Bende hiç romantik değilimdir odunumdur hiç yapamam böyle şeyleri :KK9: benimde başak burcu bi arkadasım var dogum gununden 1 hafta önce ailesine hediye listesi hazırlar bunu bunu alın diye hediyelerini beğenmediği akrabalarınada siz benim zevkimi tutturamıyosunuz parasını verinde ben kendim seçeyim der bu başaklar hediye konusunda çok yüzsüz oluyor demek ki :KK14: bu arada o arkadasımda kaç sene önce sevgilisine böyle bi video hazırlamıstı ama videoyu kendimiz çekmiştik dısarı cıkmıstık tek tek kimi gördüysek herkese e..... e.... seni çok seviyor dedirtmiştik sonrada cd yapıp sevgilisine vermişti ben hayatta yapamam böyle bişi :KK52: valla işiniz iş Allah kolaylık versin :KK1:

aldığım hediyeyi göstermiştim zaten. iki adet kumbara...
bu arada pastayı kendim yaptım :KK16::KK16:
çok mutlu oldu. el yapımı olduğu için. hatta bir gün işten atılırsam beni pastacı kurslarına gönderip pastane açacakmış :KK9:

$IMAG0331.jpg $IMAG0335.jpg $IMG_3412.jpg $IMG_3406.jpg $IMG_3396.jpg $IMG_3385.jpg $IMG_3418.jpg

bunlarda fotoğraflarımız :KK16:
güzel bir gün oldu çok şükür.

bu arada ah be Th4Lia cığım... keşke biraz daha erken gelseydin. valla bende yapardım :KK9::KK9: ne güzel video çekimi olurdu :KK9:
neyse bu fikir gene aklımda dursun 361 gün sonra gene doğum günü var :KK53:

buarada yaşlarımız 26. o 27 oldu.
koca danalarız resmen :KK33:

hewi senin fikrinde çok hoş umarım yapabilmişsindir :KK34:

bu arada paşam kutuların içinden telefon çıkmadığını görünce, dün kendisine telefon aldı.
neyse ki bu sefer çok iyi özelliklere sahip ikinci el bir telefon aldı, çok temiz telefonmuş, 2ay olmuş alalı. aldığı zamanı biliyormuş. muş muş da muşş.....:KK19:
patronu da tam bizimkinin kafasında, yenisi çıktı mı yenisini alıyor. tabi biz patron olmadığımız için patronların elinden düşenleri alıyoruz :KK9::KK9:
neyse bu durumdan ben zararlı çıkmadım çok şükür :KK24::KK24::KK24:

aldığım hediyeyi göstermiştim zaten. iki adet kumbara...
bu arada pastayı kendim yaptım :KK16::KK16:
çok mutlu oldu. el yapımı olduğu için. hatta bir gün işten atılırsam beni pastacı kurslarına gönderip pastane açacakmış :KK9:

Eki Görüntüle 503154 Eki Görüntüle 503153 Eki Görüntüle 503155 Eki Görüntüle 503156 Eki Görüntüle 503157 Eki Görüntüle 503158 Eki Görüntüle 503159

bunlarda fotoğraflarımız :KK16:
güzel bir gün oldu çok şükür.

bu arada ah be Th4Lia cığım... keşke biraz daha erken gelseydin. valla bende yapardım :KK9::KK9: ne güzel video çekimi olurdu :KK9:
neyse bu fikir gene aklımda dursun 361 gün sonra gene doğum günü var :KK53:

buarada yaşlarımız 26. o 27 oldu.
koca danalarız resmen :KK33:

hewi senin fikrinde çok hoş umarım yapabilmişsindir :KK34:

Canım maşallah pek mutlu görünüyosunuz. Bende yazdıklarımın bi kısmını yaptım. çünkü eşim doğum günü kulamsını sevmiyo mutlu oldu ama gerek yok dedi hiç kualamasan bile ben alınmam dedi ama ben yinede kutadım zorllada olsa seveceksin dedim. :nazar:

ben olsam hiç zahmet edip bir şey almazdım.
ben düşünüp, emek verip alıcam da beğenmedim diyecek!!
annesinden hiç dayak yememiş galiba, beş kardeşle tanıştırsan daha hayırlı bi iş yapmış olurdun.
hiç kendini yorup da tepene çıkarma derim..
uzun zaman olmuş bu mesajı yazalı, umarım bu arkadaşla evlenmeye kalkmamışsındır.
ömrünü tüketir vallahi :))

şaka bi yana kumbara fikrine ba-yıl-dımmm.
not alıyorum bi kenara..
mutluluklar size de..

Son düzenleme:
ben olsam hiç zahmet edip bir şey almazdım.
ben düşünüp, emek verip alıcam da beğenmedim diyecek!!
annesinden hiç dayak yememiş galiba, beş kardeşle tanıştırsan daha hayırlı bi iş yapmış olurdun.
hiç kendini yorup da tepene çıkarma derim..
uzun zaman olmuş bu mesajı yazalı, umarım bu arkadaşla evlenmeye kalkmamışsındır.
ömrünü tüketir vallahi :))

şaka bi yana kumbara fikrine ba-yıl-dımmm.
not alıyorum bi kenara..
mutluluklar size de..

yok canım daha evlenmedim ama evlenme aşamasındayız :KK1:
hayat hep böyle değilmidir zor olanı sever insan. :KK1::KK1:

X