Nişanlımın telefonunda abisi ve yengesinin fotoğrafları?

cilekliipuding

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2022
21
-188
23
Selamm herkese... kafama takılan bir konuyu size de anlatmak fikir almak istiyorum. Öncelikle şunu belirteyim ben kıskanç bir insanım yani sevdiğim insanı çok kıskanırım. :110: Dün nişanlımla otururken telefonunun galerisinde abisi ve yengesinin on yirmi tane fotoğrafları vardı ama nasıl fotoğraflar... abisi yengesini kucağına aldığı, yengesi abisine sarıldığı beraber samimi pozları yengesi çok açık giyinen biri bu arada kadının çoğu fotoğrafta çatalı çıkmış heryeri belli saçma sapan pozlar:halay: bu arada abisi nişanlımdan bir yaş büyük yengesiyle de yaşıt. Yani velhasıl kelam kızlar ben bunu kafama çok taktım çünkü nişanlım bu konularda hassastır yengesinin açık giyinmesinden de rahatsız olan biri yengesi de zaten bayağı yılışık biri.
Bide şöyle bir şey var mesela nişanlım benle samimi bir fotoğrafını asla bir yere koymaz, paylaşmaz. Amaa telefonunda ne geziyo o fotoğraflar o zaman ki?:olamaz:Sorduğumda bi ara telefonunu abisinin kullandığını eski zamanlardan kaldığını zaten o klasöre pek girmediğini filan söyledi. Abim de atmış olabilir diyor. Ne düşünmeliyim bilmiyorum. Ben mi abartiyorum acaba?:kızgın:

theblackswan

A rare bird on earth and very like a black swan.
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
10 Kasım 2020
4.877
37.493
Nişanlınıza ve size ne kadının açık giyinmesinden? Rahatsızmış(!) O kim oluyor ki rahatsız oluyor?

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının aldında.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 70 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 168 cm. Başlangıç Kilom :65 Kg. Şimdiki Kilom :48 Kg.

birkivircikdusunce

🧸🎈
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2015
1.318
2.906
Belki o an onun telefonundan çekilmiş fotoğraflardır. Attıktan sonra silmeyi unutmuştur. Yada adamın abisi ve yengesi sizi ne ilgilendirirki

RagnarLodbrok

Ölürken gülüyorum
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2018
3.593
5.401
Öyk 🤮

cilekliipuding

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2022
21
-188
23

cicekgil

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2014
1.201
939
benide rahatsız ederdi anında silerdim fotoları tavrımı koyardım ama nişanlıdan şüphelenecek bi durum görmüyorum abisinin genişliği bu. madem normal fotolar değil ne diye baskasının telefonunda duruyo. kendisi rahatsız olmuyoda gelinin rahatsız olacagınıdamı düşünmüyo. bence genede nişanlına net bi şekilde tavrını koy bunların huyu böyleyse böyle devam eder önünü alamazsın

cilekliipuding

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2022
21
-188
23
benide rahatsız ederdi anında silerdim fotoları tavrımı koyardım ama nişanlıdan şüphelenecek bi durum görmüyorum abisinin genişliği bu. madem normal fotolar değil ne diye baskasının telefonunda duruyo. kendisi rahatsız olmuyoda gelinin rahatsız olacagınıdamı düşünmüyo. bence genede nişanlına net bi şekilde tavrını koy bunların huyu böyleyse böyle devam eder önünü alamazsın
Gerçekten öyle canım çok fazla genişler :KK43:

birkivircikdusunce

🧸🎈
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2015
1.318
2.906
Fotoğraflar benim nişanlımın telefonunda olamaz yoksa tabiki de banane ve bize ne :)
Halen aynı fikirdeyim telefon nişanlınızın sizin değil. Ayrıca tanımadığı etmediği biri değil amacınız o fotoğraflar farklı şeyler çağrıştırır düşüncesiyse eğer adamın ailesi sürekli yan yanalar fotoğrafa gerek yok

Madamgazel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2016
5.236
8.943
Selamm herkese... kafama takılan bir konuyu size de anlatmak fikir almak istiyorum. Öncelikle şunu belirteyim ben kıskanç bir insanım yani sevdiğim insanı çok kıskanırım. :110: Dün nişanlımla otururken telefonunun galerisinde abisi ve yengesinin on yirmi tane fotoğrafları vardı ama nasıl fotoğraflar... abisi yengesini kucağına aldığı, yengesi abisine sarıldığı beraber samimi pozları yengesi çok açık giyinen biri bu arada kadının çoğu fotoğrafta çatalı çıkmış heryeri belli saçma sapan pozlar:halay: bu arada abisi nişanlımdan bir yaş büyük yengesiyle de yaşıt. Yani velhasıl kelam kızlar ben bunu kafama çok taktım çünkü nişanlım bu konularda hassastır yengesinin açık giyinmesinden de rahatsız olan biri yengesi de zaten bayağı yılışık biri.
Bide şöyle bir şey var mesela nişanlım benle samimi bir fotoğrafını asla bir yere koymaz, paylaşmaz. Amaa telefonunda ne geziyo o fotoğraflar o zaman ki?:olamaz:Sorduğumda bi ara telefonunu abisinin kullandığını eski zamanlardan kaldığını zaten o klasöre pek girmediğini filan söyledi. Abim de atmış olabilir diyor. Ne düşünmeliyim bilmiyorum. Ben mi abartiyorum acaba?:kızgın:
Siz de nişanlınızda önce haddini bilmek nedir öğrenin bitmedi ya milletin kılığına kıyafetine karışan cahiller 🙄

Nişanlını yengesinden kıskandığına göre bir özgüven taraması yap .

cilekliipuding

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2022
21
-188
23
Eee abi “bizi bir de böyle çek” demiştir. O yüzden bir çok fotoğraf olmuştur.
Abes olan nedir?

Ayrıca abinin nişanlısının giyim tarzından kime ne ayol?
Kameradan çekilen fotoğraflar değil, ayrıca tabiki giyimi beni ilgilendirmez ama açık saçık fotoğrafları benim nişanlımın telefonunda olamaz sorun burada :)