Nisanlinin yaninda aile siddeti

Nurrr123

Umut var mı? Dua varsa umut var.
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2021
347
336
Herkese merhaba🌸🤗
Kendim için değil cok sevdiğim bir arkadaşımın sorunu için konu açtım .
Arkadaşım 6 aydır nisanli, nişanlısıyla arada kavga ediyorlar, bir sebepten dolayı yine kavga etmişler, kızın annesi babası nişanlısını çağırmış hani neden böyle devamli kavga ediyorsunuz diye , kızda sinirlenmiş bağırmış çağırmış, annesi ve babası nişanlısının yanında kızı dövmüşler. Cok üzüldüm açıkçası ben 😔 bi nevi nisanliyi tutmuşlar, ama kizda hakli bana kalirsa.. arkadaşım suan kotu durumda ailesi ile konuşmuyor nisanli ile de konuşmuyor ne yapacağını bilmiyor.
Ne olursa olsun şiddet asla tasvip edebileceğim bisey değil.. Boyle olduğu için barisirsa bile omrunun sonuna kadar bu olayı unutamayacagini dusunuyor. Ezik hissediyorum diyor. Sizin fikirlerinize ihtiyacım var siz olsanız ne yapardınız?

Ne biçim aile bu böyle ?
Eee şimdi nişanlısı da evlenince döver , ailesinin acımadıgına bu adam(!) acır mı ?

Gider darp raporu alır , sığınma evine giderdim.
+1
Ailesinin acımadığına el'in oglu niye acısın ?
Üstelik çok çok iyi biri değil ise nişanlısı bey bunu sürekli yuzune vuracak, ailen bile seni dövüyordu ezik görüyordu vsvs diye..

Ay çok üzüldüm.

Ne biçim aile bu böyle ?
Eee şimdi nişanlısı da evlenince döver , ailesinin acımadıgına bu adam(!) acır mı ?

Gider darp raporu alır , sığınma evine giderdim.
Bende aynı şeyi düşünüyorum kesinlikle. çok üzüldüm😔 omrumun sonuna kadar unutamam diyor bin haksizda olsam ailem bana bunu nisanlimin yaninda nasil yapar diyor.

Herkese merhaba🌸🤗
Kendim için değil cok sevdiğim bir arkadaşımın sorunu için konu açtım .
Arkadaşım 6 aydır nisanli, nişanlısıyla arada kavga ediyorlar, bir sebepten dolayı yine kavga etmişler, kızın annesi babası nişanlısını çağırmış hani neden böyle devamli kavga ediyorsunuz diye , kızda sinirlenmiş bağırmış çağırmış, annesi ve babası nişanlısının yanında kızı dövmüşler. Cok üzüldüm açıkçası ben 😔 bi nevi nisanliyi tutmuşlar, ama kizda hakli bana kalirsa.. arkadaşım suan kotu durumda ailesi ile konuşmuyor nisanli ile de konuşmuyor ne yapacağını bilmiyor.
Ne olursa olsun şiddet asla tasvip edebileceğim bisey değil.. Boyle olduğu için barisirsa bile omrunun sonuna kadar bu olayı unutamayacagini dusunuyor. Ezik hissediyorum diyor. Sizin fikirlerinize ihtiyacım var siz olsanız ne yapardınız?
Ailesini silip atmazsa o nişanlının gözü korkmaz.
Çok adam gibi adam olsa ya bu kadar tartışmaz ya da arkadaşın sorunlu ise ayrılırdı zaten.
Hepsini atıp yoluna baksın becerebilirse.

Ben şok ya nasıl bir şey bu. Nişanlısına hakveriyorsalar bile böyle mi yapmaları gerek bi de nişanlısının yanında

Yok artık ya! Nişanlınla niye kavga ediyorsun diye dövmüşler mi yani? Bir daha ailesiyle görüşmese haklı. Nişanlısının da baya karakterli biri olması gerekir ki yüzüne vurmasın, ailesi sebebiyle eziklemesin. Zor valla.
Evet aynen öyle kavga edip bağırıp çağırdığı için annesi saçından tutup yere atıyor babada aynisini yapıyor. Nisanlida yapmayın etmeyin diyor ama ellerinden çekip almıyor..Buda sinir bozucu bisey bana kalırsa .

Yani birden üstüne atlayıp dövmüş ler mi yani?
Nişanlısı araya girmeden izlemiş mi bu detayları nerden vermediniz?
Ve neden dövmüşler yani sen kavga ediyorsin mu demişler biraz daha açarsan çok daha anlaşılır olur canım

Evet aynen öyle kavga edip bağırıp çağırdığı için annesi saçından tutup yere atıyor babada aynisini yapıyor. Nisanlida yapmayın etmeyin diyor ama ellerinden çekip almıyor..Buda sinir bozucu bisey bana kalırsa .
Güçleri ona mı yetmiş? Püh reziller.

Şimdi o adamın gözünde arkasında hiçbir destekçisi olmayan, yarın öbür gün bir şey olsa kocandır yapar diyecek bir aileye (!) sahip bir kızcağız. Nişanı da atsın, zaten kavga edip duruyorlarmış.

X