Niyet Ettim Emzirirken Kilo Vermeye🤱🏻

Tartı günümüz pazar bu arada.

Kızlar ekliyorum. SonsuzUmut SonsuzUmut canım bilgilerini yaz ekliyorum.

Tabii devam etmek istiyorsaniz.

Kimse gelmese de ben yazmaya devam edeceğim gibi görünüyor 😅
Boy 163
Kilo 63,15ti dün sabah
hedef 55-57
Göğüs 88
Kalça 90
Göbek 82
Üst bacak 45
Alt bacak 38
Kol 25

• Beğen
Reactions: Kuf
Boy 163
Kilo 63,15ti dün sabah
hedef 55-57
Göğüs 88
Kalça 90
Göbek 82
Üst bacak 45
Alt bacak 38
Kol 25
Ekledim 🍏

Ölçüler için ayrı bir liste oluşturmayı düşünüyorum.

Ben bayağı inceldim. Sütyeni normalde en geniş kısımda kullanırken bugün en dara aldım anca oldu. S'ye girmeye başladım hem üst hem alt olarak. Ama kumaş giysem hala 38 anca olur sanırım.

İlk mesaja ölçülerimi yazmıştım. Yarın yeniden ölçüp bakacağım.

BKGK BKGK Canım bıraktın mı yoksa neredesin?

Ekledim 🍏

Ben bayağı inceldim. Sütyeni normalde en geniş kısımda kullanırken bugün en dara aldım anca oldu. S'ye girmeye başladım hem üst hem alt olarak. Ama kumaş giysem hala 38 anca olur sanırım.

Yaaa süper bende 77-78dim oradan indim 63 e inanılmaz

Ekledim 🍏

Yaaa süper bende 77-78dim oradan indim 63 e 3 aydır da koruyorum kilomu gerçekten acayip inceliyor insan yazınki fotolarıma bakıyorum birde şimdi oha diyorum o yüzden sendeki farkı anlıyorum 😀😀

• Beğen
hellööö kızlar beni de alır mısınız aranızaa :))
doğum yapalı 3 ay oldu, ben de emzirirken çok fena acıkıyorum. özellikle gece emzirmelerimde mutfağa gidip ne bulursam yediğim zamanlar oluyor :KK43:
ideal kilomda gözüksem de daha fit bir görünüm için bi 5 kg vermeliyim.
63 kg ile başlıyorum. bakalım süreç neyi göstericek
bol eksiler annişleeer

• Beğen
geceleri bişeyler atıştırmasam ölecek hastalığına tutulmuşum sanki... o kadar bi alışkanlık ve midem kazınıyor :KK43:(

• Beğen
Yaaa süper bende 77-78dim oradan indim 63 e 3 aydır da koruyorum kilomu gerçekten acayip inceliyor insan yazınki fotolarıma bakıyorum birde şimdi oha diyorum o yüzden sendeki farkı anlıyorum 😀😀
Ya inan yüzüm değişti resmen 😅 insan kendini beğenince havası bile değişiyor. Böyle.oldukca da diyete dört elle sariliyorum. Kayınvalidem crop örüyor yazın ona giricem koydum kafaya 😅
hellööö kızlar beni de alır mısınız aranızaa :))
doğum yapalı 3 ay oldu, ben de emzirirken çok fena acıkıyorum. özellikle gece emzirmelerimde mutfağa gidip ne bulursam yediğim zamanlar oluyor :KK43:
ideal kilomda gözüksem de daha fit bir görünüm için bi 5 kg vermeliyim.
63 kg ile başlıyorum. bakalım süreç neyi göstericek
bol eksiler annişleeer
Hoşgeldin aramıza 😍 yaş ve boy bilgilerini de yaz ekleyeyim. Hedefin 58 yani beş kilo emzirirken coook.kolay gidiyor inan ki.
geceleri bişeyler atıştırmasam ölecek hastalığına tutulmuşum sanki... o kadar bi alışkanlık ve midem kazınıyor :KK43:(
Midemi terbiye edip kuculttukce azalacak bu durum. Çok kazininca leblebi ye. Beyaz sarı vs. Hurmanın arasına ceviz içi koyup ye değme çikolataya taş çıkarır. Ve acayip tok tutuyor. İlk sayfadaki tarçınlı kahveyi iç akşamları. Farkı göreceksin😎

Kızlar ben bu yıl oruca başladım. İnşallah çok zorlanmazsam devam etme niyetindeyim.

Sahuru biraz daha karbonhidrat içeren şekilde yapacağım. Bir iki dilim ekmek gibi.

İftarı hafif yapacağım. Ve akşamdan sahura bol su. Ve tarçınlı kahve.

Gazam mübarek ola 😅

Tartı bu sabah mıydı K Kuf

Eklentiler

• 8421E29E-D767-4889-AD84-7A7D05B0D927.jpeg
    8421E29E-D767-4889-AD84-7A7D05B0D927.jpeg
    86,8 KB · Görüntüleme: 74
  • Beğen
102 kalça
72 bel
83 göğüs
89 göbek

Göbeği başta olcmemistim. Ama diğer ölçülerin her biri ikişer cm gitmiş 💅

Akşam eski mesajlara dönüp ölçü yazanlarla yeni bir liste yapacağım 😍

Olculeriniz guncellenince haber verin kızlar

Bu da tartı fotoğrafım 🍀

IMG20220403114101.jpg

Son tartimdan 500 Gr fazla görünüyor. Ödem mi kilo mu bilmiyorum. Yarın sabah görürüz artık 😅

Akşam için menüm

Mercimek çorbası
Patates salatası
Bir dilim ekmek
Hurma ve zeytin

Eğer sadık kalamazsam yazarım 🦗

Şimdilik oruç iyi gidiyor. Zorlayan susuzluk oldu. Oğlumu parka götürünce tavan yapacak muhtemelen goruciz 🎡

Ya inan yüzüm değişti resmen 😅 insan kendini beğenince havası bile değişiyor. Böyle.oldukca da diyete dört elle sariliyorum. Kayınvalidem crop örüyor yazın ona giricem koydum kafaya 😅

Hoşgeldin aramıza 😍 yaş ve boy bilgilerini de yaz ekleyeyim. Hedefin 58 yani beş kilo emzirirken coook.kolay gidiyor inan ki.

Midemi terbiye edip kuculttukce azalacak bu durum. Çok kazininca leblebi ye. Beyaz sarı vs. Hurmanın arasına ceviz içi koyup ye değme çikolataya taş çıkarır. Ve acayip tok tutuyor. İlk sayfadaki tarçınlı kahveyi iç akşamları. Farkı göreceksin😎
Ay bunu duyduğuma cok ama cok mutlu oldum❤️
Hoşbuldum🦋 yaşım 27, boyum 170 suan kilom 62.25
Bugünden itibaren ben de aralıklı oruca başlıycam insallah.. irademe hakim olabilirsem :KK43: emzirme beni özellikle geceleri çok acıktırıyor..
Ödem attırıcı su hazırlıycam kendime, yeşil elma, maydonoz ve limon ile.
Ve aksam da tok tutması için tarçınlı kahve içicem.
Hayırlı ramazanlar arkadaşlar

• Beğen
Ay bunu duyduğuma cok ama cok mutlu oldum❤️
Hoşbuldum🦋 yaşım 27, boyum 170 suan kilom 62.25
Bugünden itibaren ben de aralıklı oruca başlıycam insallah.. irademe hakim olabilirsem :KK43: emzirme beni özellikle geceleri çok acıktırıyor..
Ödem attırıcı su hazırlıycam kendime, yeşil elma, maydonoz ve limon ile.
Ve aksam da tok tutması için tarçınlı kahve içicem.
Hayırlı ramazanlar arkadaşlar
Dediğim gibi miden biraz küçülsün istesen de yiyemiyorsun.

Bende duygusal açlık var mesela. Sevinsem yerim uzulsem yerim bağımlılık gibi. Ama artık midem yeter dediği noktada durmayı öğrendim. Elbette arada yeme atakları oluyor. İnsanız sonuçta. Ama iki hafta sık dişini inan çok daha kolay ilerleyecek.

La vie en Rosee La vie en Rosee listeye ekledim 🍀

Bu arada iftardan hemen önce tartıldım ve sonuç.

IMG20220403183555.jpg

Açken emzirmek mi yaptı bunu bilemiyorum. Ama sevindim 🎡🎡

X