nolur cevaplayın?

ervaer80

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2007
23
0
arkadaşlar mrb.benim adetim 3 gün geçti.acaba diyorumm:KK43:(( sevinsemmi?çünkü bebiş sahibi olmak çok istiyorum.6 ay önce düşük yaptım.korkuyorum.karnımda sancı var.gögüslerde hassaslaşma ama test yapmaya korkuyorum hayal kırıklıgı olur diye.sizce hamile olabilirmiyim.test yapmak için kaç gün geçmeli?yalvarırım hemen cvplayın tşklrrr:çok üzgünüm:

arkadaşlar mrb.benim adetim 3 gün geçti.acaba diyorumm:KK43:(( sevinsemmi?çünkü bebiş sahibi olmak çok istiyorum.6 ay önce düşük yaptım.korkuyorum.karnımda sancı var.gögüslerde hassaslaşma ama test yapmaya korkuyorum hayal kırıklıgı olur diye.sizce hamile olabilirmiyim.test yapmak için kaç gün geçmeli?yalvarırım hemen cvplayın tşklrrr:çok üzgünüm:

Canım dilerim istediğin olur.Ben de yeni evliyim ve bu konuda tecrübesizim.Yardımcı olmayı çok isterdim.a.s.a.s.a.s.

canım bence ne olursa olsun test yap böyle daha cok ümitlenirsin daha cok hayal kırıklıgı olur inşaallah hamılesındır canım

işallah hamişsindir canım!ama bence sabah ilk iş olarak test yap!böylece mutlu haberi daha da garantilersin!!!:nazar::emir_bebek:

ne bekliyosun test yap sen ve dikkat et düşük yapmışın önce bide allah korusun.hadi yap testi yaz bize

eğer kan tahlili yaptırırsan kesin belli olur!ama idrar yanıltabilir.başka bir arkadaş idrar tahlilin de negatif almış ama 1-2 hafta sonra hamiş olduğu ortaya çıkmış

bende 3 gün geçtikten sonra idrar tahlili yapmıştım çıkmıştı sende yap silikte olsa çıkar inşallah hamilesindir Allah gönlüne göre versin canım

canım bence kan yaptır çünkü idrarda negatif çıksa bu sefer acaba idrarda hormonmu geç yükseliyor diye düşünmeye başlayacaksın o yüzden direk kan tahlili yaptır ve hamişsende hemen doktora git ve gerekli önlemleri al daha önce düşüğün olduğu için normal hamişlere göre daha çok korumalısın kendini AMA İNŞALLAH HAMİŞSİNDİRRR

bende hamişken aklımın ucundan geçmedi hamiş olduğummm
tam tamına 4 gün geçti bi yapim demiştim geçen sene 29 aralıkta öğrenmiştim hamiş olduğumu ve 6 haftalık hamiştimmmm
zaman çabuk geçiyor kızım 4 aylık oldu bileeeee
hamişsen tebrikler cnmmmmm

canım ya ne oldu tahlil yaptın mı?İşallah sonucun pozitiftir...Bir an önce bizlerede haber ver olur mu?:emir_bebek:

göğüslerde aşırı hassasiyet hamilelik belirtisidir canım.adetin bir hafta geçince yap istersen.kesin sonuç alırsın.

X