Normal mi ben mi huylandim sizce

papatya1996

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2019
174
230
27
Kizlar herkese merhaba öncelikle şuan kurumsal bir şirkette staj yapiyorum. Staj yaptigim yerde ayni alanda olduğumuz biri var 34 yada 37 yasindaydi sanirsam bir abla . Sag olsun ordaki herkes çok yardımcı oluyor ama daha cok onunla takılıyorum oda daha cok ilgileniyor yemeğe vs hep birlikte gidiyoruz. O kisinin ordakilerle digerlerinin birbiriyle olan samimiyeti yoktur. Yani daha sessiz kendi halinde. Benimle sanki daha eskiden tanisiyor gibi daha samimi herhangi bir olumsuzluk vs gormedim duymadım bu ablayla ilgili ama beni tedirgin eden su ki yeni tanismamiza rağmen bana ozel hayatini vs anlatti , az öncede sevgilisinin ailesiyle gorustu bugün ve arayip anlattı felan biz tanışalı 2 hafta kadar oldu bende hâliyle gayet samimi konuşuyorum felan ama bir yandan tedirginim de sizce bu kadar samimiyet normal mi beni yakın gördüğü için mi bu kadar samimidir ben nasil davranmaliyim tecrubeli benzer olaylar yasayanlardan yorum ve fikirlerinizi bekliyorum

Sizi yakın görmüş olabilir kendine niye sorun olarak gördünüz ki eğer size göre değilse bu samimiyet mesafe koyun bir an önce olsun bitsin

Bir gizi anlatır gibi mi anlattı, yoksa sıradan bir bilgi alış-verişi gibi mi davrandı, ne kadar detaya girdi, hususi bunu anlatmaya mı aradı, aramışken konu mu açıldı paylaştı-aramak için hangi saatleri seçti vb; bunlara göre tutumum değişirdi benim.

Anlattığınız kadarı ile bi absürtlük görmedim.

X