o.çocuğu dedi eşim

Patianne

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2019
760
838
Bir erkeğe annesini ne kadar kötülersen o kadar kıymete bindirir..
Annesini ağzınıza almayın başka bahaneler üretin bir araya gelmemek için.. biraz naz biraz niyaz..aşkım çok yorgunum ,canım hiç halim yok, hayatım sancım var...gibi
Evet annenize ettiği küfür çok ağır..yenilir yutulur değil..Ha ben olsam anandır o.p derdim o ayrı ama k.v. ağzınıza almamakta bu tarz tartışmaların önüne geçer ..
 

Syndrome

tabancamı unutmuşum helada
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2021
11
23
Geçen bir konu açmıştım.O konunun devamında olaylar oldu.Tayinimiz çıktı İstanbul'dan taşınıyoruz.eşimin ailesi ve evli görümcelerim aynı mahallede oturuyoruz.tayinimiz açıklanalı 1 ay oldu.Eşim haliyle ailesiyle dip dibe olmak istiyor.Buraya kadar normal.Ablam geldi evimi toplamaya riskli gebeliğim vardı.Ablamı aldık çok nadir gittiğimiz restorana teşekkür olarak götürdük.Başka bi günde İstanbul'a ilk defa geliyor diye kız kulesine götürdük.(bu arada kv bizi rahat bırakmayıp çat kapı hergün geliyor,makinem bozuldu gelin hastayım gelin)sırf ailemden biriyle eşim iyi olmasın gezdirmesin diye.Eşime demiş beni de oralara götüreceksin.normal şartlar altında bu şımarıklığını ve aileme yapılan saygısızlığa rağmen götürmezdim ama tayin olduk eş olacak adamın içinde kalmasın ve annemle gidene kadar muhattap olmicaksın dedi diye kabul ettim.Kv hiç kimsenin anlaşmadığı egoist bir kadın.

Arefe günü bize yemeğe geldi.Bayram günü gittik eşimle ikimiz koca danayı haklayıp buzluğa attık 7 kg et ancak dağıttı biz kesmediğimiz halde bize bile vermedi.Böyle bir kadın işte.bayramın 2.günü aldık dedği yerlere götürdük ablamı götürdüğümüz yerlere.Dönüşte ağlaya ağlaya kalan evi toplamaya başladım.dayanamıyorum sürekli para istemesine kışı yanınızda geçircem torunuma bakacam demesine.Hep bir talep.Çocuğa bir don almadı daha torun ayağına tepeme binmeye çalışıyor.Eşim mani oldu evi bıraktım 1 hafta daha burdaydık çünkü.bir gün geçti aradan.Yine aradı gezmeye gittiniz mi beni almadınız mı benim sinirler tavan yaptı sustum.annem yemeğe çağırıyor dedi.Ben de dalga mı geçiyorsun bana iyi gelmiyor görmüyor musun dedim.yer çıkarız dedi hergün mü görüşcem ben yorgunum eve gidecem dedim.Eşim beni rezil etti.bi gün gidip temizlik yaptın mı kahır çektin mi. Annesinin adı çevrede deli olarak geçiyor.Annemin adı çıkmış deli olan sensin dengesizsin vs karşılık vermedim.
Yedi geldi o.Başladı yine evlendiği güne lanet olsunmuş.Nişan atsaymış.deli vss.Ben de dedim delilik sana kimden geçti annenden mi babandan mı.Sen aileme laf edemezsin deyip sağı solu kırdı geçirdi.Hiç küfür etmeyen kocam bana o.çocuğu dedi.Annemi sevdiği halde.

Şimdi de diyor deli ile o.çocuğu aynı fenelıkta bir laf ben annesine alenen deli bile diyemedim çünkü gözü dönmüştü.
Velhasıl kelam eşim bana o çocuğu dediği için küfrettiği için.onun annesinin dokunulmazlığı olup benim annemi ayağa verdiği için ben bu cümleyi duyduğum için kalbim sıkışıyor.yameden içmeden kesildim.Kendimden nefret ediyorum.Siz olsaydınız napardınız?
Ben olsam en başta böyle adamla evlenmezdim. Anladığım kadarıyla düzgün bir iletişiminiz yok çünkü tartışmalarınız hakaretli. Böyle eski ailesini bırakmayan, doğru düzgün konuşmayı bilmeyen biri ile birlikte olup üstüne çocuk yapmak hata. Bence çocuk doğduktan sonra eğer mesleğiniz varsa boşanın. Hem doğacak çocuk ebeveynleri arasındaki ilişkinin böyle olduğu bir ailede yetişmeyeceği için onun açısından da iyi olur. İyice düşünün derim.
 

halacocuksun

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2015
5.627
8.031
Cevabını verirsin koşa koşa mahkemeye gidip bu adam bana küfretti dıye adamı kapıya koymazsın inanın bu böyle olsa evli çift kalmaz araç sürerken bile küfreden milletiz bu kdar prenses tavır takınmak anlamsız
Saçma sapan konuşmayın o sizin saygısızlığıniz ..sizden yetişen nesillerde böyle olacak ne yazık ..
Muhtemelen küfür hakaret dolu evde yetismissiniz size normal geliyor yazık size keşke huzurlu bir ortamı bir gün yasabilseniz .
 

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 445 gün geçti.

samantha

Guru
Pro Üye
3 Şubat 2009
7.286
9.497
41
Ben o lafa o kadar sinirlenmezdim acikcasi ki is yerinde bile sinirlensem soyledigim en sevdigim küfürlerden bir tanesi. Hic bi kavgada kimse kimsenin anasini kastetmez o küfrü oturturken o yuzden annene bisey kastetmemistir yuzdebinbesyuz. Kendini doldurup üzülüp durma. Lakin esas mesele gözünü belertip dilini şişirip trafikte cozutan taksici gibi karsinda öfke küpüne dönmesi bence. Fol yok yumurta yok ortada ve sen hamilesin ve ev topluyorsun. Toplama o evi napiosa yapsin. Annenlere git birkac günlüğüne kabul etmezler mi?