O da haklı mı?

Kendinizi 1 sayfa övmüşsünüz. Ben evlenince verme dedim zaten şu an değil. 1 oğulları var durumları iyi takıları almasına gerek yok. Ev için değil şahsi borçları için istedi ama amaç onlara el koymaktı. Ayrıca niye onlar hesaba yatırsın benim aklım yok mu yaşım mu tutmuyor benim mehirim benim altının
Ben size kendimden örnekler verdim. Örnek alarak hatalarınızı düzeltin diye. Madem bir akıl almak danışmak için yazdınız gelen yorumlardan bir ders çıkarmanız lazım. Fakat siz hatalarınızı kabul etmeyip bu şekilde geri dönüş cevaplar yazıyorsunuz. Çocuk musunuz acaba pek anlayamadım. Ben sizi savunmak isterdim. Fakat bu yazdığınız üslup karşısında maalesef ki çocuk olduğunuzu var sayıyorum, sizinle tartışacak duruma girmeyeceğim. Demek ki kötü yorumlar yazanlar haklı gibi duruyor. Halbu ki bu kadar yüklenilmesini doğru bulmuyordum.

Madem kimsenin önerilerini dikkate almayacaksınız, burayı neden meşgul ediyorsunuz hanımefendi. Yazık o adam buradaki yazılarınızı görse ve gelen yorumları görse size neler yapar acaba. :bicak:

Hiç sevmem bu tarz sahiplenmeleri , karşınızdaki kişi sizi seviyor diye tepesine çıkar durursunuz ve isteklerinizin de asla bir sınırı olmaz.Her seyi hallettiğiniz anda bu sefer de eşinizi begenmemeye baslarsınız.Derdiniz bitmez yani.Ayrıca kendinizi tüm bunları yapan biri olarak övebilmenizde çok enteresan.Siz ne yaptığınızın ya farkında degilsiniz ya da bizimle kafa buluyorsunuz.

Afedersin de Yuh yani. Kendine köle mi arıyorsun acaba? Yazık günah ya. Düşününce yaptıklarının yanlış olduğunu biliyorsundur bence. Ve eğer hiç ailesiyle görüşmesini istemiyorsanız gidip yetimhaneden çöpsüz üzüm alın!

Napsın istiyosun ailesini komple hayatından mı silsin istiyosun ben anlamadım ki?
Sen resmen yüz buldukça astarını istemişsin birde sanki adamı söğüşlüyosun gibime geldi benim.

X