O fotoğraf 15 Temmuz gecesi çekilmiş Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın torunu Akif Albayrak'a Kur'an-ı Kerim

Yapmıştır inanırım
Atlantisten falan, dış mihraklardan ne karışıyorlar ülkemize anlamıyorum :p

Konuyla ilgili de yorumumu yapayım geyikten gitmemek için :KK70:

Seçim öncesi zaten bu tip propaganda oluşturacak hareketler bekliyorduk
Son 6 gün.
Bakalım daha neler çıakcak

Ben bu ağlama sahnesi bekliyorum malum çok az kaldı mutlaka bir şey yapılacak bu hafta içinde :)

Hiç de otel odası gibi değil ortam . İlginç.
Yani darbe gecesi demek ne alakaydı ben anlayamadım. Millet hainler pusudayken dünya liderimiz bütün kitaplığı falan otele taşıtıp hepsini bir gecede okudu ve daha sonra kalan zamanında aile fotoğraflarına bakarak anılarını canlandırdı, sonrasında yetinmeyen cumhurbaşkanı torununa darbe gecesi Kuran öğretiyordu mu diyecek. Bu sırada darbeyi eniştesi erken saatlerde haber vermiş, istihbarataın ise tam 6 saat önce haberi olmuştur. Ama olsundu yapılması gereken t-shirt giyip gözlükleri takmak ve Kur-an öğretiyor gibi çekmekti. Çünkü dünya lideri olmak bunu gerektirir :)

Bir süredir bomba falan patlamıyor

Bir anda kesilmesinden huylandım ben de :110:

Bende farkettim onu. Annem cumartesi günleri izinlidir. Genelde cumartesi sabah tv açtığımızda bir yerde bombalar patlardı. Referandum gündemi bombaları durdurdu heralde, Güçlü Türkiye olduk mu ne :KK45:

Bende farkettim onu. Annem cumartesi günleri izinlidir. Genelde cumartesi sabah tv açtığımızda bir yerde bombalar patlardı. Referandum gündemi bombaları durdurdu heralde, Güçlü Türkiye olduk mu ne :KK45:

benim kendi profilimde yaptığım "herkese sıkıcı haftasonları" espirisi vardır, baktım her haftasonu bi bomba patlıyor o espiriyi bi süre yapmamıştım, haftasonu saldırıları ordan aklıma kazındı, neden haftasonları acaba?

X