O meşhur eski sevgiliye msj atıyorum..

misscoffee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2013
529
89
Hanımlar dayanamıyorum, herşeyi yazıcam eski sevgilime.
İçimde ne varsa söylücem şuan.
Tüm söyleyemediklerimi, gururum yüzünden içime atıp ona belli etmediklerimi yazıcam.
İsterse cvp bile atmasın yada geçiştirsin umrumda değil.
Son veriyorum artık buna.

aman derim bi daha düşün.. böyle iç boşaltmalar sonra pişmanlık getirebilir.. şunu unutma ne yazarsan yaz erkek şunu düşünecek şunu çıkaracak yazdıklarından "he he he hala bana derdini kendini anlatmaya çalışıyor, hala benim peşimde beni seviyor unutamıyor" bunu düşünmesine izin verme bence..

aman derim bi daha düşün.. böyle iç boşaltmalar sonra pişmanlık getirebilir.. şunu unutma ne yazarsan yaz erkek şunu düşünecek şunu çıkaracak yazdıklarından "he he he hala bana derdini kendini anlatmaya çalışıyor, hala benim peşimde beni seviyor unutamıyor" bunu düşünmesine izin verme bence..

Daha önce hiç yazmadım ona bu tarz birşey aksine hep tersledim.
Aramızda hiçbirşey yok artık ve olamaz.
Ama içimde büyüdükçe nefesim daralıyor artık.
Ne yapmalıyım hiç bilmiyorum

Adi ustunde " Eski Sevgili " .. simdi sen ona derdini anlatmaya calissan , gururubu oksayacaksin ve kibirlencek..
Hala beni Seviyor vs diye...

Yapmadan önce bidaha dusun , suana kadar sustun , devam et susmaya bence...
Bazen susmak en buyuk haykiristir anlayana , biten giden birseyi ustelemeye gerek yok...

Birak bittigi yerde kalsin , suan sana yazmak daha kolay geliyor yazdiktan sonra cevap vermesede onemli degil diyorsun ...
Ama cevap alamadigin zaman ...
Pisman olucaksin yazdigina !!

Daha önce hiç yazmadım ona bu tarz birşey aksine hep tersledim.
Aramızda hiçbirşey yok artık ve olamaz.
Ama içimde büyüdükçe nefesim daralıyor artık.
Ne yapmalıyım hiç bilmiyorum

ben erkek milletini azıcık tanımışsam şöyle demesi muhtemel "bugüne kadar terslemeleri numaraymış bak nasıl düşünüyor beni hala"

tabi yanılıyor olabilirim ama erkekler çoğunlukla düz mantık.. mesela atıyorum "ben seni unutmak için sevmedim" deseniz bir kadın bundan 500 tane anlam çıkarır ama erkek "eee niye sevdin o zaman anlamadım ben" der.. yani mesaj atmayın en azından.. yüz yüze söyleyin eğer gerçekten rahatlayacaksanız..

Hayatindaki bosluklari onun dolduracagini saniyorsan yaniliyorsun. Durma at , belki de yasayarak tecrube etmen gereken bir durumdur bu ama pisman olacaginin garantisini verebilirim.

Özledim, görüşelim mi dedim.
Çok yoğunmuş.
Beni yanına çağırdı, gelemem dedim.
'bende seni özlemiştim zamanında,
çok aşık değildik belki ama hiç duygu yoktu da diyemem' yazdı.
Neyse iyi geceler dedi sonra zaten.
Sanada dedim.

Ama söyleyemedim ki birşey.
İçimde ne varsa yazmak istiyorum ben.

Hanımlar bi taraflarının kalkması umrumda değil.
Zaten onu göremicem ki birdaha.
Sadece içimde kalmasın istiyorum.

Son düzenleme:
Tüm söyleyemediklerimi, gururum yüzünden içime atıp ona belli etmediklerimi yazıcam.

Aman arkadasim ben yaptim aynisini ama ne oldu dahada degersizlestim gözünde belki ihtimal varken ihtimalide yok ettim gücsüz ezik oldum onun gözünde dahada uzaklasti inan umurlarinda olmuyo dalga bile geciyolar yalma derim icin kan aglasada yapma erkekler zoru sevyr anladim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

yaz gitsin ne kaybedersin ki? en azından rahatlamış olursun peh zaten ilişkin bitmiş kaybedecek neyin var şu gurur olayları hiç bana göre değil insan istediğini hemen yapmalı yapmadığımız için psikolojik problemlerimiz var

Boyle dusundugun birine icini dokmek istiyorsun. Ilginc... :KK19:

Adım atmaya çalıştığım bütün yeniliklere, ilişkilerime hatta hayatıma farkında olmadan engel oluyor.
Nasıl lanet etmem ki.
İçimi döksem rahatlayıp, arkamda bırakıcakmışım gibi geldi sadece.

yaz gitsin ne kaybedersin ki? en azından rahatlamış olursun peh zaten ilişkin bitmiş kaybedecek neyin var şu gurur olayları hiç bana göre değil insan istediğini hemen yapmalı yapmadığımız için psikolojik problemlerimiz var

zaten ne düşüneceği de umrumda değil.
Sadece söyleyip kurtulmak istiyorum aslında.
Öylemi dersin?

zaten ne düşüneceği de umrumda değil.
Sadece söyleyip kurtulmak istiyorum aslında.
Öylemi dersin?

aynen öyle diyorum canım yok pohpohmuş falan bunlar hikaye sen kendini düşün o istediği kadar havalara girsin kime ne sen içini dökmezsen hep peşinden gelecek geçmiş zararı sana .. ya insanlar istediği şeyi söylemeli seviyosa sevmiyosa nefreti varsa konuşmak istiyosa yapmalı durduğun hata tekrar kırılacaksın belki ya da bu konuşma sayesinde soğuyacaksın ne güzel, her şey olabilr ama emin ol ohhh rahatladım dersin üzülsen bile o kafa daki son nokta konmuş olur

daha geçengün aklımdan gectin, ne yaptı acaba bizim kız diye de... biraz zaman gecsin biriktirdigi seyleri bir atsın rahatlasın sonra konusuruz diye düşünmüştüm... simdi tam üstüne denk geldi, konunu okudum şok :KK53:

yorumumu yapayım,
rahatlayacagına "inanıyorsan" yap...
fakat bu kadar kadın benzer seyleri yaşamıştır sanırım,
ve şimdiye kadar karşı tarafın sacma sapan tutarsız davranısları dışında bir sonuca ulaşanını görmedim (en azından kendi cevremde)

buraya yazdıgın diyalog bile onun istemem yan cebime koy tavrını belli ediyor,
şimdi yogun ama boşta kaldıgı an sana saracak muhtemelen, bu da bariz belli.

eger konusmakta kararlı isen; icinde biriktirdigin büyüttügün aşkı ya da onun yüzünden hayatında yapamadıkların vs ile sınırlamakla kalmayıp tüm öfkeni de kusmayı unutma bence tek seferde hallet her ne yapacaksan

Bence yapma. Zaten mesajlarındada çok ilgili olmadığını belli ediyor. Uzun uzun içinde olan herşeyi, bugüne kadar söyleyemediklerini nekadar söylemek istediğini tahmin edebiliyorum ama bu sandığın gibi seni rahatlatmayacak, göstereceği tavırla dahada fazla üzülebilirsin. Tecrübeyle sabittir.

Canim sen sen ol sakin yazma. O hatayi ben bir kez yaptim. O an amann nolcak icimdekileri yazcam diye dusunuyosun. Ama sonra icini bi pismanlik kapliyor. Sakin deyim yazma. Sonra egolari tavan yapiyor. Canini sıkma durup dururken. Bazen gurur yapmak boylesinden daha iyi.

Amaan kaybedecek birseyin yoksa yaz gitsin. Icinde biriktirip sIkIntI yapacagina... Buna bu sekilde noktayi koyar, arkada birakir, onune bakarsin hic olmazsa.
Ben de pek oyle icimde birseyler tutabilen biri degilimdir. Dolduysam soylerim. Seviyorsam da soylerim, sinirlendiysem de soylerim. Acik bir insanim. Su ana kadar pisman olmadim. Ancak yazacagin seyler saygisizsa, ilerde pisman olursun, rezil etmisim kendimi dersin. Yoksa yok egosu sisecekmis, hakkinda boyle dusunecekmis, salla gitsin. Madem bir daha gorusmeyeceksiniz, hakkinda ne dusunurse dusunsun, ne farkeder. :KK14:

Zaten mesajlarinizdan pek seni onemsiyor gibi gorunmuyor, etkilenecegini sanmiyorum. En fazla gulup gecer. Orasi da oyle. Bunu da goz onunde bulundur. Hani buyuk etki yaratayim, tokat etkisi yapsin filan diye dusunuyorsan, o oyle olmayabilir zira. :KK14:

Sakin atma mesaj bitti gitti yaşanmadı say numarasini sil tamamen çıkar hayatından derim ben gereksiz yere uzar bu mevzular sen içini dökecek mesaj atarsin o sana öyle bi mesaj atar veya atmaz her açıdan kendini daha çok üzecek ve sinirlendirecek adım atmış olursun bazen tamamen sallayıp takmamak lazım erkekler gibi elini sallasan ellisi bunu bil yasin kaç bilmiyorum abla tavsiyesi :-)

X