O sarısın kız bana kafayı yedirticek

ElifSemih

Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2013
111
0
34
Biz sevgilimle 2013 subatında çıkmaya başladık. iki ay sonra face hesabında hareketler dökümü diye bir yer olduğunu farkettim. Sürekli bir kıza bakmış askerdeyken çarşı izinlerinde çıktığımız günde dahil çıkmadan öncede bakmış . kim olduğunu sordum. mahalleden kuzenimin gösterdiği bir kız kuzenim git teklif et dedi bende ettim sonra arkamdan kötü laf etmiş girip feysine sövmek istedim hep dedi o yüzden baktım dedi. ben bu yalana tabi inanmam . çok yalvardı ben ağladım onu seviosan çekilirim aradan dedim. oda ağlıycak duruma geldi çok yalvardı. ben bi kıza feysten mesaj attım sevgilimi nerden tanıyosun dedim onu sevgiline sor dedi bende fotoğraflarına bakınca senden şüphelendim dedim. numaramı istedi kız engelledim sildim büyümesin diye. kız gerçekten güzel ama ortam kızına benziyo aynı pozlar felan o biçim. sonra biz sevgilimn kuzeniyle dışarı çıktık benmki tuvalete gidnce sordum şu kızı anlatsana die. oda mahallede gösterdim bi kere o kadar peki semih teklif ettimi ona dedim yoo hayır dedi. semih öyle anlattı bana dedim. aa olabilir felana döndü. biz çok şey yaşadık semihle beni hiç üzmez peşimde pervane hergün buluşuruz. kıskanır ne istesem alır. onunla ilgilenmeyince günlerce trip atar. bu kız mevzusunu açıyorum gülüyo boşver kapat bak ben seninleyim sen ondan çok daha güzelsin felan diyo. dün yine açtım konuyu suratıma kapadı telefonu daha kaç kere sölicem ben sana dedi. bu kız aklımı kemiriyo . benimle evlenince hayallernde bu kızı kurmasından korkuyorumm ! çokmu fazla takıyorum yoksa hala hoşlanıyor olabilirmi

not :parasını bana harcıyor demekle ben ona şunu al bunu al demiyorum. aylarca iş aradım onunla beraber sırf psikolojisi bozuldu diye ağzından tek bir kelime çıkmıyodu beni biyer almadığı için kendmi değersiz hissediorum diodu. ama şmdi aldığı paranın son damlasına kadar bana harcamak istiyo. kursa yazılmak istiyodum ben yzdırıcam seni yürü gidiyoruz dedi. parayla değer ölçmüyorum sadece zor zamanda kazanılan paranın kıymetini bilirim. bana harcamak istemesi sevdiğini gösterir bence

Son düzenleme:
Bu sorunun cevabını bilmek imkansız
Kızla konusmadığın sürece gerceği asla öğrenemezsin
Onu yapman da seni kücük düsürür
Ya bu süpheden kurtulmak icin ayrılacaksın
Ya da susup oturacaksın
Hergün sevgilinin başını yemen sadece iliskini yıpratır
Eline bisey gecmez

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kiz gel dese gider bence.

kıza küüfür ediyo . sevse yada hoşlansa böyle bişey yaparmı. sevgilim kız delisi değil. ben bile ondan daha fazla gözüm dışardadır. yani yakışıklı görsem gözüm kayar o bakmaz benim yanımda. konuşmasını istemediğim tüm insanları sildi. bi tane kız yok feysinde bu konudada hiç tartışma çıkarmadı. her allahın günü okulumda. kredi kartındaki tüm parayı bana harcadı. yiyeceğime okuluma eğlenceme . ne biliyim ya of kafam çok karışık

Bu sorunun cevabını bilmek imkansız
Kızla konusmadığın sürece gerceği asla öğrenemezsin
Onu yapman da seni kücük düsürür
Ya bu süpheden kurtulmak icin ayrılacaksın
Ya da susup oturacaksın
Hergün sevgilinin başını yemen sadece iliskini yıpratır
Eline bisey gecmez

bi senedir bakmamış. bende eski sevgililerime baktım. ama eski sonçta bi kere baktm. ama o kafayı takmş gibi eskiden her gün hergün bakmış

Keşke kıza mesaj atıp hiç muhattap olmasaydın. :KK19: Ben olsam sevgilimle aramda bu konuyu hallederdim ki zaten iki seçenek vardır ya o bunu yapar dersin, ya da o böyle şeyler yapmaz deyip yinede içini rahatlatmak amaçlı sevgiline soracağın şeyleri sorarsın:KK34:

bi senedir bakmamış. bende eski sevgililerime baktım. ama eski sonçta bi kere baktm. ama o kafayı takmş gibi eskiden her gün hergün bakmış

Bakmıştır bakınca siliyodur belki ne biliyosun

kıza küüfür ediyo . sevse yada hoşlansa böyle bişey yaparmı. sevgilim kız delisi değil. ben bile ondan daha fazla gözüm dışardadır. yani yakışıklı görsem gözüm kayar o bakmaz benim yanımda. konuşmasını istemediğim tüm insanları sildi. bi tane kız yok feysinde bu konudada hiç tartışma çıkarmadı. her allahın günü okulumda. kredi kartındaki tüm parayı bana harcadı. yiyeceğime okuluma eğlenceme . ne biliyim ya of kafam çok karışık

Senin yanında kıza küfür etcek tabi napcak baska

erkeklerin küfür ettiği çoğu kız genelde ya ona yüz vermemiştir yada acı çektirip ortada bırakmıştır
yani bi kuyruk acısı vardır :KK34:çok gördm bunu çevremde
küfür etmesine çok bel bağlama o yüzden

bence kıza başta yazmış yani etkilenmiştir kızdan sonra seninle tanışınca unutmuştur ama sen her gün adama kızı hatırlatırsan illaki aklına sokarsın.
bence sessiz kalıp bi süre bunu takip etmen daha mantıklı olurdu, ben olsam öyle yapardım baktım hala dökümlerde kızın profiline bakıyo o zaman adam akıllı konuşur bi daha da görüşmezdim.

ona güveniyosun madem kendinden fazla ne diye boş yere triplere giriyosun ki?

canım kıza küfür etmesi ona ilgisi olmadığı anlamına gelmez. yani ben kesin ilgisi vardır demiyorum onu sen daha iyi bilirsin tabi ki ama kıza küfür ediyor olması bir kanıt değil olamaz da. sevgilisinin namusuna küfür edip peşimde dolaşan bi insan tanıdım ben daha önce. sırf göz boyamak için böyle saçma şeyler yapabiliyorlar yani. ayrıca kıza küfür ediyor olması da hoş bi'şey değil zaten. benim için şöyle yaptı böyle yaptı diyorsun kendin zaten sevdiğine inanıyorsun yani.o nedenle yapacağın tek şey özel hesaplarını kurcalamamaktır.

Son düzenleme:
Bir defa elalemin tanimadigin kizi hakkinda ne hakla "ortam kizina benziyor" seklinde bir yorum yapabilirsin ki? Kim verdi sana bu hakki? Bu yaptigin cok cirkin. Hemcinsin o senin.

Muhtemelen kiskanmissin kizi. Guzel diyorsun cunku. Bir de sen daha guzelsin dedigini vurgulamissin sevgilinin. Duymak istedigin o yani bence.

Ama bana kalirsa o kiz sevgiline yuz vermemis, belki reddetmis. Sanki azicik umut gorse senin degil onun yaninda olurdu gibi geldi bana.

Ayrica soylemeden edemeyecegim cok para muhabbeti yapmissin. Bu da cok cirkin. Ne istesem aliyor, tum parasini bana harcadi seviyor falan demissin. Sen sana olan sevgisini verdigi degeri ne kadar para harcadigiyla mi olcuyorsun? Bir kizin sevgilisinden bana cok para harciyor diye ovunerek bahsetmesi, kendisine bunu yakistirmasi hic hos degil gercekten.

beni sevdiğine eminim. yani bi senedr aşık oldu. ama neden çıktığımız gün bile bu kız

Seni sevmiyor demedik ki. Beğenmiştir bakmıştır. Neden birbirinizin hayatına bu kadar müdahale ediyorsunuz ben orasını anlamadım. Facebookundan bütün kızları neden sildirdin mesela? Ya da neden o kadar arattığı insanları inceledin. İlle çıkar altından bir şeyler. Ben hala eski sevgililerimi aratırım merak ederim ne yapıyor falan arada yaşanmışlık olunca. Sizin çıktığınız gün bile o kıza bakmış çünkü ulaşamamış o hatuna. Beğenmiş dibi düşmüş ama yetişememiş. Bu seni sevmiyor demek değil ki. Yok bütün parasını sana harcıyormuş kıza küfrediyormuş yanında ayıp şeyler bunlar. Kıza küfredince mutlu mu oldun. Benim sevdiğim adam hemcinsime küfredemez. Bence bunlara takılıp ilişkiyi yıpratma.

Bu sana şu an saçma gelecek biliyorum ama evli ve 7 yıldır aynı kişiyle beraber olan biri olarak tavsiye vereyim birbirinizin facebook şifrelerinizi bilmeyin. Telefonlarınızı karıştırmayın. Birbirinize özel alanlar bırakın. Her şeyi bilmemize gerek yok.

Son düzenleme:
Bir defa elalemin tanimadigin kizi hakkinda ne hakla "ortam kizina benziyor" seklinde bir yorum yapabilirsin ki? Kim verdi sana bu hakki? Bu yaptigin cok cirkin. Hemcinsin o senin.

Muhtemelen kiskanmissin kizi. Guzel diyorsun cunku. Bir de sen daha guzelsin dedigini vurgulamissin sevgilinin. Duymak istedigin o yani bence.

Ama bana kalirsa o kiz sevgiline yuz vermemis, belki reddetmis. Sanki azicik umut gorse senin degil onun yaninda olurdu gibi geldi bana.

Ayrica soylemeden edemeyecegim cok para muhabbeti yapmissin. Bu da cok cirkin. Ne istesem aliyor, tum parasini bana harcadi seviyor falan demissin. Sen sana olan sevgisini verdigi degeri ne kadar para harcadigiyla mi olcuyorsun? Bir kizin sevgilisinden bana cok para harciyor diye ovunerek bahsetmesi, kendisine bunu yakistirmasi hic hos degil gercekten.

hayır biz onunla günlerce iş aradık kın kanaat ikimznde durumu ama hep bi süpriz yapıyor sürekli güzel yemekler yiyoruz. parayla ölçmüyorum ama aile gibi olduk durumunu biliyorum herşeyimz ortak hiçbişeyini esirgemiyor. ortam kızı kötü bir laf değil. ortamlarda takılan çevresi geniş olan kız dedim. abartma bu kadar

O zaman bu konuyu neden actin sekerim, adama bu kadar guveniyorsan?

Bence seninki bu kizdan hoslanmis ama kiz yuz vermemis. Kiz yuz verseymis senin degil onun yaninda olacakmis. Hala baktigina gore de hala begeniyor, yani kiz cagirsa gider. Bak ne guzel duz mantik yaptim kuzum, parcalari birlestirmek bence bu kadar zor degil.

X