Obezite cerrahi ameliyat olanlar olmak isteyenler buraya bir bakarmısınız

Sssb

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2018
11
6
33
Selam kızlar . Tüp mide ameliyatı olmak istiyorum ama bir yandan da korkuyorum iki çocuğum var 30 yalındaydım diyet yapmaktan bıktık artık üç kilo veriyorum beş kilo alıyorum 105 kilo oldum artık boyum 167. Var mı ameliyat olanlar süreç nasıl geçti istanbul da güvenilir doktor varmıdır ve en önemlisi fiyatlar nedir. Devlette yaptıran var mı ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Salı gunu ameliyat oldum istanbulda iseniz fsm hastanesinde Huseyin ciyiltepeyi oneririm harika bir doktor

Arkadaşlar biz esim ile olduk 12 ocak da suan ideal kilomuza kavuştuk hiç zor bir ameliyat değildi yanımızda refakatçi bile yoktu her işimizi kendimiz hallettik iyi ki de olmuşuz o kadar mutluyuz ki anlatamam yeniden doğduk sanki iş yerimde beni kimse tanıyamıyor herkes iyi ki oldun diyor merak eden de çok tabi biz ankaradan Malatya ya gittik Dr ugur yasar bakın hiç bir kötü yorumu yok çok ilgili misafirperver asistanı kendisi çalışanları yani imkanı olan herkes bence vakit kaybetmeden olmalı diyorum ben 🤗🤗

X