Ocağınıza Düştüm 😋

Feslegen Kokulu Nane Feslegen Kokulu Nane canim nasilsin tasindinizmi ne durumdasiniz merak ettim

Kmsl Hnd Kmsl Hnd sana birsey soracagm makarna ve tavuk ustasi olarak 😋 bu kremali mantarlu tavuklu makarnadan yapacagm ben spagettiyle yap demistin hatta oyle yapacagim ama salcali yapsam nasjl olur oyle denedinmi biz beyaz bir makarnadansa salcaliyi dha cok seviyoruzda buna yakisir mi krema da olacakya gerci gigi hadid makarnasnda da salcali yapmislar hep 🤣

Feslegen Kokulu Nane Feslegen Kokulu Nane canim nasilsin tasindinizmi ne durumdasiniz merak ettim

Kmsl Hnd Kmsl Hnd sana birsey soracagm makarna ve tavuk ustasi olarak 😋 bu kremali mantarlu tavuklu makarnadan yapacagm ben spagettiyle yap demistin hatta oyle yapacagim ama salcali yapsam nasjl olur oyle denedinmi biz beyaz bir makarnadansa salcaliyi dha cok seviyoruzda buna yakisir mi krema da olacakya gerci gigi hadid makarnasnda da salcali yapmislar hep 🤣
Canım salçalı hiç yapmadım sanki yakışmaz gibi ya 😒😒

Selamun aleyküm kızlar. Evimize taşındık ama burada internet çekmiyor. Ne sabit ne mobil. Dışarıdan yazıyorum. Sorun giderilene kadar maalesef yapamayacağım. Hakkınızı helal edin. Allah'a emanet olun ❤❤❤❤❤

Kmsl Hnd Kmsl Hnd
C Cay6
Z zeLina
O1deren87 O1deren87
H hasbeenandgone
1 1mirac
-Adel- -Adel-
SIFIR MOD SIFIR MOD
Tenceresiz kaldim anne Tenceresiz kaldim anne
Blue_Peri Blue_Peri
Astoria Astoria
Night owl Night owl
Gonulmeyvesi Gonulmeyvesi
Alyaliya Alyaliya
Elhan Elhan
Carinanebulasi Carinanebulasi
sekersizcikolata sekersizcikolata
@morkagit
Devitamini Devitamini
Truman Show Truman Show
B blossom-
Sen de Allah’a emanet ol canım

Selamun aleyküm kızlar. Evimize taşındık ama burada internet çekmiyor. Ne sabit ne mobil. Dışarıdan yazıyorum. Sorun giderilene kadar maalesef yapamayacağım. Hakkınızı helal edin. Allah'a emanet olun ❤❤❤❤❤

Kmsl Hnd Kmsl Hnd
C Cay6
Z zeLina
O1deren87 O1deren87
H hasbeenandgone
1 1mirac
-Adel- -Adel-
SIFIR MOD SIFIR MOD
Blue_Peri Blue_Peri
Astoria Astoria
Night owl Night owl
Alyaliya Alyaliya
Elhan Elhan
@morkagit
Devitamini Devitamini
Truman Show Truman Show
B blossom-
Huzurla oturun yeni evinizde canım. Umarım sorun da kısa sürede hallolur. Kendine iyi bak görüşürüz 😊

Kmsl Hnd Kmsl Hnd
C Cay6
Z zeLina
O1deren87 O1deren87
H hasbeenandgone
1 1mirac
-Adel- -Adel-
SIFIR MOD SIFIR MOD
Blue_Peri Blue_Peri
Astoria Astoria
Night owl Night owl
Alyaliya Alyaliya
Elhan Elhan
@morkagit
Devitamini Devitamini
Truman Show Truman Show
B blossom-
hayirli olsn yeni eviniz canim sende Allaha emanet ol :)

İyi geceler kızlar özledim buralari valla.
Mercimek corbasi tavuk kızartmasi pilav vardi bugun bizde. Yarinada pilav kaldi yanina da büyük ihtimal nohut yemeği yaparim. Erkenden işleri bitirirsem yaprak sarıcam 😋

Selamun aleyküm kızlar. Cumamız mübarek olsun. Nasılsınız, çok özledim sizleri. Ama internet hâlâ düzelmedi. Arıyorum arıyorum düzeltmeye uğraşıyoruz diyorlar ama düzelmedi. :KK43:
Dışarı çıkınca çekiyor ama.
Sadece internet değil arama da yapamıyorum. Neyse bugünkü menüyü yazıp çıkayım. Nohut pilav ve salata. Rabbim bereket versin. Sizlere de şimdiden hem kolay gelsin hem de afiyet olsun. Öpüyorum hepinizi 😘😘😘

Kmsl Hnd Kmsl Hnd
C Cay6
Z zeLina
O1deren87 O1deren87
H hasbeenandgone
1 1mirac
-Adel- -Adel-
SIFIR MOD SIFIR MOD
Blue_Peri Blue_Peri
Astoria Astoria
Night owl Night owl
Alyaliya Alyaliya
Elhan Elhan
@morkagit
Devitamini Devitamini
Truman Show Truman Show
B blossom-

Selamun aleyküm kızlar. Cumamız mübarek olsun. Nasılsınız, çok özledim sizleri. Ama internet hâlâ düzelmedi. Arıyorum arıyorum düzeltmeye uğraşıyoruz diyorlar ama düzelmedi. :KK43:
Sadece internet değil arama da yapamıyorum. Neyse bugünkü menüyü yazıp çıkayım. Nohut pilav ve salata. Rabbim bereket versin. Sizlere de şimdiden hem kolay gelsin hem de afiyet olsun. Öpüyorum hepinizi 😘😘😘

Kmsl Hnd Kmsl Hnd
C Cay6
Z zeLina
O1deren87 O1deren87
H hasbeenandgone
1 1mirac
-Adel- -Adel-
SIFIR MOD SIFIR MOD
Blue_Peri Blue_Peri
Astoria Astoria
Night owl Night owl
Alyaliya Alyaliya
Elhan Elhan
@morkagit
Devitamini Devitamini
Truman Show Truman Show
B blossom-
Bende seni ödedim canım. Bir an önce haĺledilir inşallah sorun.yine yazalım menümuzü😊😊
Benim kız hamburger istedi.onu yapacam.ekmeğini de yapacam.böyle iste

Kmsl Hnd Kmsl Hnd
C Cay6
Z zeLina
O1deren87 O1deren87
H hasbeenandgone
1 1mirac
-Adel- -Adel-
SIFIR MOD SIFIR MOD
Blue_Peri Blue_Peri
Astoria Astoria
Night owl Night owl
Alyaliya Alyaliya
Elhan Elhan
@morkagit
Devitamini Devitamini
Truman Show Truman Show
B blossom-
İnşallah düzelir canım. Bende de aynı menü var dünden kalan.Yanına çorba yapcam.

Kmsl Hnd Kmsl Hnd
C Cay6
Z zeLina
O1deren87 O1deren87
H hasbeenandgone
1 1mirac
-Adel- -Adel-
SIFIR MOD SIFIR MOD
Blue_Peri Blue_Peri
Astoria Astoria
Night owl Night owl