OCAK 2021DE TRANSFER OLACAKLAR👼🏻

Benim ilk tüpbebek denemem EYLÜL 2020deydi o zaman konuyu da ben açmıştım aynı zamanda olan arkadaşlarla birbirimize destek olmuştuk bende 1. Denememde hamile kalmıştım ama kimyasal gebelik oldu :KK43: şimdi 2. Transfere hazırım dondurulmuş iki tane a kalite 5.gün blast embriyom var inşallah bu sefer olcak 🤲🏻 Dualarımız kabul olsun inşallah bu sürecide birlikte dertleşerek deneyimlerimizi yaşadıklarımızı paylaşarak geçirelim 🥰mwrhava

Merhaba forumdan tanıyorum sizi :)bende Eylül'de ayında transfer olmuştum ama olmadı ocakta tekrardan başlıyoruz doktor değiştirdim yeni bir doktorla devam edeceğim

merhaba kızlar bnimde tranferimin 9.gunu test günüm perşembe günü.2 tane 5.gun embriyosu transfer edildi.bu arada bu 4.denemem

Ah sormayın o umudu bende öyle 12 olmasına rağmen o iki günü hep ümitle bekledim ama 🤷🏽‍♀️ Nasip, perşembe test günümdü benim ctesi ikinci testi yaptırdım hala regl olmadım. Yakında gelir herhlde. Sizinde son embriyo mu kaldı? İnşallah rabbim bu defa güldürsün 🤲🏽
Ben eşime hamile oldugumu söyledim birde o mutluluğu yaşayıp tekrar negatifi gördüm bu çok üzdü aslnda regl bazen gecikeblyomus ilaçların etkisinden ben ilacları bıraktkdan 3 gün sonra oldum.2 tane dondurulmuş 5. Gün embryom var Allah emeklerimizi boşa cıkarmasın🙏🏻

Evet dimi bazılarında rahim yabancı madde görüp kabul etmedği de oluyormuş. İşte embriyoyu da bilemiosun 5-6 güne geliyo sağlıklı gibi düşünüosun, genetiğe gönderilmedi bizim embriyomuz ama bi arkadaşımın da gönderildi sağlıklı geldi 5. Gün embriyosuydu gene olmadı öyle olunca da işte allah nasip etmedikten sonra ne desen boş diyo insan
Bu genetik test herkeze yapılıyormu bende yaptırsammı diye düşünüyorım ama bi yandanda embryom zarar görür diye kptkuyrm benımde 5. Gün dü cok kaliteli dendi ama olmadı kimyasal oldu😔

Bu genetik test herkeze yapılıyormu bende yaptırsammı diye düşünüyorım ama bi yandanda embryom zarar görür diye kptkuyrm benımde 5. Gün dü cok kaliteli dendi ama olmadı kimyasal oldu😔
Dondurulmuş embriyoya genetik test yaptıramayız dedi cem hoca bende istedim hücre alındığı için embriyo zarar görüyormuş öyle olunca insan işte keşke baştan yapılsaydı diyor ama dedğim gibi yapılıp, sağlıklı gelip gebelik elde edemeyende var nasip dicez allah bi daha aynısını yaşatmasın dicez tekrat yaptırcaz bakalım inşallah rabbim bu defa nasip eder

Ben eşime hamile oldugumu söyledim birde o mutluluğu yaşayıp tekrar negatifi gördüm bu çok üzdü aslnda regl bazen gecikeblyomus ilaçların etkisinden ben ilacları bıraktkdan 3 gün sonra oldum.2 tane dondurulmuş 5. Gün embryom var Allah emeklerimizi boşa cıkarmasın🙏🏻
2sini de transfer ettircek msiniz bu sefer yoksa yine tek mi

Ayy hadi inşallah ama idrarda cıktıysa bence kandada cıkar inşallah hamilesinizdir burda böyle olumlu seyler okudukca mutlu oluyorum inanın
inşallah öyleyimdir canım burda güzel haber alanlarla seviniyrz kötü haberler ile üzülüyorz .inşallah hepmizin yüzü güler en kısa zamanda

inşallah öyleyimdir canım burda güzel haber alanlarla seviniyrz kötü haberler ile üzülüyorz .inşallah hepmizin yüzü güler en kısa zamanda
Aynen canım hikayelerimiz farklı ama hepimizin isteği ortak sağlıklı bir bebek dünyaya getirmek Allah hepimize bu mutluluğu yaşatsın

X