Gebeliğe Hazırlık Ocakta aşılama yapılacaklar(2021)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bir süre ara veriyorum önümüzdeki hafta tüp mide ameliyatı olacağım son 1 yıldır gördüğüm tedaviler sebebiyle ekstra ekstra kilo aldım o yüzden önceliğim şu anda bu
Geçmiş olsun canım bazen kendimizi unutup sağlığımızı ihmal ediyoruz. inşallah önce sen iyi olursun sonrada sağlıcakla evladın gelir

Kızlar size bir sorum olacaktı. Aşılama yaptırdım tutmadı 2 şubatta adet oldum aradan bir hafta gecti iki üç günde n beri acık ve koyu kahverengi leke geliyor anlam veremedm acabamı dedm test yaptım cıkmadı

Kızlar size bir sorum olacaktı. Aşılama yaptırdım tutmadı 2 şubatta adet oldum aradan bir hafta gecti iki üç günde n beri acık ve koyu kahverengi leke geliyor anlam veremedm acabamı dedm test yaptım cıkmadı
İlaçlardan dolayı olabilir belki devam ediyorsa doktora görünün yine de.

Bartın da oturuyorum özel hastanede başladım aslında sadece kontrol amaçlı gittim. Birden kendimi aşılama nın içinde buldum. Bi kere denicem.eğer olmazsa en yakın ankara orda denicem
Merhaba bende Bartın da oturuyorum aşılama yapmak istiyorum ilk kez olmazda eğer Ankara tüp bebek düşünüyorum bana önerebileceğiniz bir yer var mı Bartın da aşılama yada anlara da tüp bebek için

X