off offf..bir baksanz..

erkekler bazen işleriyle ilgili birşey kötüye gidince bu şekilde otomatiğe bağlayabiliyorlar.aynısı sevgilimle benim de başıma gelmişti,işleri kötüydü ve garipleşmişti ve inkar ediyordu,en sonunda onu karşıma alıp ciddi ciddi konuştum ve bana içini açtı.bazen kendilerini bize karşı bile güçlü göstermek zorunda hissedip güçlü olayım derken zalim olabiliyorlar.sen yeterince zaman tanımışsın,karşına alıp ciddi ciddi konuşma vaktin geşmiş benceyerimseniben

Tek çaren konusmak yüzyüze ama yumuşak tatlı tatlı..sakın sitem etme neden aramıyorsun diye, üstüne gitme, sabırlı olmaya çalış bence.

kızlar ben dun ona gunaydın mesajından sonra bişi demedim daha, aksam iftardan once aradı iste.. ben de hastaneye gitmistim dun..nasılsın falan diye sordu, ne oldu sonuclar nasıl cıktı falan dedi.. merak etmis:)

bugun de sabah aradım uyanmamıstı sonra da daha aramadım... baktım ogleden sonra aramıs ben de arkadasın yanındayım cevap veremedim sonra döndüm ona..

bakalım yani en azından arıyor ara ara...

ne güzel bak merak ediyor seni düşünüyor demek ki tamamen hayatla bağlantısını kesmemiş
erkekler böyle şeyleri çok takarlar kafalarına bazıları resmen gurur meselesi yaparlar
çünkü daha öncede burada yazıldığı gibi toplumda erkeklerden çok fazla beklenti var
bu da onları zorluyor tabi
sen yine ara sor mesaj at aradım açmadı b daha aramam falan deme uyuyorsa 1 - 2 saat sonra tekrar ara
Canlı canlı konuş onunla günaydın sevglim nasılsın de
yüzün gülsün konuşurken o da senin pozitif enerjini hissedecektir mutlaka yerimseniben

Canım aynen böyle valla..ben ne kadar ona senin yanındayım desem daha uzuluyo sinir oluyo..deneyim konusuyor:)

evet canım insan psikolojisi bu
şimdi sen yaptın o yapamadı durumunda o
bide ben seninyanındayım dersen oooo daha kızar tabii
sen sakince davran yapacağın en son şey sinirlenmek olsun.bak kazanacaksın onu hemde dahada çok sevecek seni eskisinden emin ol hayatım
deneyim konuştuuua.s

evet canım insan psikolojisi bu
şimdi sen yaptın o yapamadı durumunda o
bide ben seninyanındayım dersen oooo daha kızar tabii
sen sakince davran yapacağın en son şey sinirlenmek olsun.bak kazanacaksın onu hemde dahada çok sevecek seni eskisinden emin ol hayatım
deneyim konuştuuua.s

Evet canım haklısın. Ama iste o biraz abartıyo yani..gecen haftalarda attıgım mesajlarıma cevap veriyordu simdi hic kayıtsız kalıyo..anlamadım..

canım kpss surecı yasamıs bırı olarak sevgılını anlıyorum
evet bıraz abartıyor
ama sevıyorsan yumusak yumusak konusucaksın bence
sende ustune hıc gıtmıceksın
ya benım rahatlık abıdesı sevgılım bıle bırden bole nasıl dısıplın manyagı olup cıkmıstı bazı erkekler cok takıyor bole seylerı

O mesajlara cevap gelmediyse en son 'elveda' mesajımı atar bu işi noktalarım.benneyaptımki