Doğuma Hazırlık oğlum için isim anketi yardım lütfen!!!

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

oğlum için isim anketi yardım lütfen!!!

• Mert

OY: 14 51,9%
  • Yiğit

OY: 5 18,5%
  • Yağız

OY: 8 29,6%

• Ankete Katılan
    27
  • Anket Kapalı .

gizemuzuner

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2015
20
5
36
Kızlar yaklaşık iki ay sonra bir oğlum olacak biz maskulen anlamı net direk erkek isimi olduğu anlaşılan isimleri seviyoruz..oyüzden şu isimler arasında kaldık.bu sismler ne kadar çok konulsa da şu sıra ben bunlardan yine de vazgeçemiyorum..nasıl olsa zamanla başka isimler çıktıkça bunlarında konulma sıklığı azalacak.hepsinin anlamı güzel ve hemen hemen aynı ama hangisinin söylenişi daha iyi?ya da bu isimlere benzer isim önerileriniz olursa beklerim yorumlarınızı ve önerilerinizi..

aynen bende böyle isimleri çok seviyorum.bence üçü de çok güzel..tam erkek ismi.farklılık adına son moda isimleri koymayı sevmiyorum..ismi özelleştiren ve güzelleştiren kişinin kendisi zaten..erkek isimlerinde özellikle anlam daha da önemli bence.

aynen bende böyle isimleri çok seviyorum.bence üçü de çok güzel..tam erkek ismi.farklılık adına son moda isimleri koymayı sevmiyorum..ismi özelleştiren ve güzelleştiren kişinin kendisi zaten..erkek isimlerinde özellikle anlam daha da önemli bence.

karar kısmı çok zor

kesinlikle katılıyorum yazdıklarınıza farklılığı yaratan kişilerin kendisi.söylendiği zaman tek benim çocuğum akla gelsin diye değişik bi isim koymayı hiç düşünmedim..ki sevmiyorum öyle değişik söylenişi tekrar gerektiren hiç duyulmamış isimleri ne kadar anlamı güzel olsa da çoğunun anlamıda sonradan farklı çıkıyor zaten şuanki sözlüklere çok da güvenmemek lazım.yorum için teşekkürler.

Ben degisik az buluna ismi seviyorum. Yağız biraz zor telafuzu sanki. Mert yigit bana gore ayni oy. Soy adiniza uygun hangisiyse onu secebilirsiniz belki

Ben degisik az buluna ismi seviyorum. Yağız biraz zor telafuzu sanki. Mert yigit bana gore ayni oy. Soy adiniza uygun hangisiyse onu secebilirsiniz belki

yorum için çok teşekkürler.farklı isim de düşündeük aslında daha az konulan isimlerden ama hepsinde birşey çıkıyor,ya unisex(kesinlikle unisex isim istemiyorum özellikle erkek de hiç sevmiyorum)ya anlamı çok iyi değil, ya söylenişi kötü, dalgaya müsait gibi...herşeyi detaylı düşününce elimizde bu isimler kaldı en net olanlar..

yorum için çok teşekkürler.farklı isim de düşündeük aslında daha az konulan isimlerden ama hepsinde birşey çıkıyor,ya unisex(kesinlikle unisex isim istemiyorum özellikle erkek de hiç sevmiyorum)ya anlamı çok iyi değil, ya söylenişi kötü, dalgaya müsait gibi...herşeyi detaylı düşününce elimizde bu isimler kaldı en net olanlar..
Zevk meselesi isim bende unisex sevmiyorum a, u ı icinde biri olacak daha sert isim seviyorum. Bulursunuz insallah. İnsanin kendi cocuguna usim secmesi cok zor . Saglicakla kucaginiza alin yavrunuzu.

Yiğit ve yağız türkçe karakter olayından dolayı eleyip Mert'e oyumu verdim hem bu isimdekilerde pek asaletli oluyorlar

Zevk meselesi isim bende unisex sevmiyorum a, u ı icinde biri olacak daha sert isim seviyorum. Bulursunuz insallah. İnsanin kendi cocuguna usim secmesi cok zor . Saglicakla kucaginiza alin yavrunuzu.
Aynen insan iş ciddiye binince kendi çocuğuna hiç bir ismi yakıştıramıyor...kararsız durumda olmak da çok kötü..inşallah en kısa zamanda netleştirip derin bir nefes almak istiyorum

Yiğit ve yağız türkçe karakter olayından dolayı eleyip Mert'e oyumu verdim hem bu isimdekilerde pek asaletli oluyorlar
Yorumunuz için çok teşekkürler...
Bu isimlerden bizde mert i biraz daha ağırlıklı düşünmeye başlamıştık ama .soyismimiz kısa olduğu için yanına bi isim daha eklesek mi tek mi kalsa şimdi bi de onu düşünüyoruz o yüzden net karar veremedik

Yorumunuz için çok teşekkürler...
Bu isimlerden bizde mert i biraz daha ağırlıklı düşünmeye başlamıştık ama .soyismimiz kısa olduğu için yanına bi isim daha eklesek mi tek mi kalsa şimdi bi de onu düşünüyoruz o yüzden net karar veremedik

İsim işi zor iş. Soyad kısa diye çift isim yapmayın bence tabi iki isim seviyorsanız o kısım ayrı

X