Doğuma Hazırlık OĞLUMA İSİM ARIYORUM 🥰 Hamza ismine uygun isim arıyorum..

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

BurcuYengec

Sessizliktir içimden geçirdiklerimin sedası...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2016
1.090
1.680
34
Herkese selam 5 aylık hamileyim erkek bebek bekliyoruz inşallah.. Hamza ismine uyumlu bir isim arıyorum Hamza ikinci isim olucak isim önerisi olanlar yazarlarsa çok sevinirim..🥰👣👼🤰

Güzel diyorsaniz güzeldir, hiç işsiz olmadım yorum yapamiycam o yüzden 🤗
Yaptığın yorumdan ne kadar işsiz olduğun belli canım ya 😅 canın sıkıldıkça insanların iyi niyetle sordukları sorulara değişik alakasız cevaplar vererek kendini tatmın ediyosun yazık eşin falan yok mu çocuğun falan onlarla mı ilgilensen acaba 😊tavsiye tatlım

Yaptığın yorumdan ne kadar işsiz olduğun belli canım ya 😅 canın sıkıldıkça insanların iyi niyetle sordukları sorulara değişik alakasız cevaplar vererek kendini tatmın ediyosun yazık eşin falan yok mu çocuğun falan onlarla mı ilgilensen acaba 😊tavsiye tatlım
Beni takip ettiğinize göre kimin işsiz olduğu belli 😜 tatlım, canım falan 🤮

Beni takip ettiğinize göre kimin işsiz olduğu belli 😜 tatlım, canım falan 🤮
Allah'ım kız sen beni güldürdün Allah'ta seni güldürsün 😅 benim açtığım konuya gereksiz yorum yazan sensin güzelim şizofrenlikte bu kaçıncı seviye 😅 insanlara klavye başına oturupta saldırma canım ben oğluma isim arıyorum bununla ilgili tatlış annelerden fikir almak istiyorum boş yapmazsan sevinirim okey

X