Oğlumla ilgili rapor

Kova hatunu

✔creativity
Pro Üye
4 Mayıs 2011
23.143
40.435
Ben öyle şeyler yaşadım ki, şuan düşününce hayatımın en eğlenceli anlarıymış diyorum.
Okulun çatısına çıkıp poposunu göstermişti mesela ashshshshshs😂😂😂
Ya da bir gün kordondayken ‘neden denizde hiç dişimi fırçalamadım ki’ deyip, atlayıp yapmıştı bunu.
Film tadında bir hayat😂😂😂

Böyle tuhaflıkları, iğrençlikleri olabiliyor dehb lıların çünkü gerçekten yerlerinde duramıyorlar.
Sürekli doping almış gibiler, çoğu zaman dışlanlansalar da siz ve ben gibi illa manyak seven insanları buluyorlar zaten.
Cok iyi ya 😂😂😂
Bu kadarı olmasa da benzeri maceralarim var,böyle anılar ve arkadasliklar asla unutulmuyor zaten.
Sadece insanın kendi çocuğu olunca insan biraz zorlanıyor ☺ ben elimden gelenini yapiyorum ama sosyal olmak da çok bambaşka seyler katıyor umarım gerçek dostları olur onu anlayan 🙏

Bly Manor

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2017
8.572
11.455
26
Karpuz valla konunla beraber anılarım depreşti gece gece.
Şuan bile aptal aptal gülüyorum yaşadıklarıma, bunlar ne ki, sadece kk da yazabileceklerim.
Durmayan bir beyin bu, çevresine gerçekten zor o sebeple spor önemli hem enerji atabilecek hem de beyni rölantiye alabilmesi açısından.
Bak bana bu kitabı almıştı onu anlayabilmem adına, sen de edin, evde bir yol göstericin olsun derim.

Enazindan güzel anilarin olmuş sevindim buna. Daha bugün baktım bu kitabı gördüm googleden mutlaka alicam .daha bugün yolda acaba eğitim görecegi yerde napicaklarda onları biraz sakinlestiricekler diye düşündüm .onların yaptığı benim bilmediğim ne var .sonrada keşke bunun eğitimini almış olsaydım dedim .onlarda da bilgi edinicem maksat evdede birşeyler yapmak için :)