Oğlumla ilgili rapor

Raporumuz bitmek üzere sonra tekrar hastaneye gidip kaydı sildiriyormussun karşına çıkmıyormus ilerde geride bilginiz olsun oğlum şuan 6 yaşında 1 sınıfa başladı çok zeki ama çokta hareket li sorun yaşıyoruz hâlâ dışarı çıktığımızda çocuğun elinde değil dürtüsellik var öğretmen iki günde anlamış hiperaktif olduğunu ilk etapta söylemeyin öğretmene dedi Dr zaten anlayacaktır dedi sonra Bir form verdi öğretmen doldursun tekrar gelin ilaca başlamamız lazım dedi öğretmen çok disiplinli biri olmasin dedi ön sıraya oturması gerekiyor Muş okul açılmadan tekrar Dr gittik çok iyi yol kathetmissiniz çok iyi ilgilenmissiniz dedi
Çok sevindim durumunun düzelmesine darısı bizimkine 🙏

Dehb lı eski sevgilim, şuan Kanada’da mühendis😂
Anneler korkmayın ama çocuklardan ziyade çevresinin hayatı biraz zor olacak, onu bilin.
Ben yakınen yaşadığım, birebir şahit olduğum için biraz da olsa mevzuya hakimim.
Yaşı ilerledikçe ilaç tedavisi de denenebilir ama asla sıradan bir insan olmayacak.
Coşkusu, adrenalin tutkusu, kımıl kımıl oluşu ve zekasına ket vurulamıyor.
İyi ellerde ise önleri açık birer yetişkin olacaklar.

Anneler korkmayın ama çocuklardan ziyade çevresinin hayatı biraz zor olacak, onu bilin.
Ben yakınen yaşadığım, birebir şahit olduğum için biraz da olsa mevzuya hakimim.
Yaşı ilerledikçe ilaç tedavisi de denenebilir ama asla sıradan bir insan olmayacak.

Ayy inşallah 😍bizimkide öyle olur .bir amcaylada sohbet etmiştik onun kizida böyleymiş şimdi avukat olmuş 🥰umut veriyor bunlar

Ayy inşallah 😍bizimkide öyle olur .bir amcaylada sohbet etmiştik onun kizida böyleymiş şimdi avukat olmuş 🥰umut veriyor bunlar
Özellikle küçük yaştan itibaren takım sporu çok öneriliyor.
Örneğin basketbol, buz hokeyi gibi temposu çok yüksek ve inanılmaz efor sarfettiren, tek düzelikten uzan bir spor.
Okullarda bizim sistemimizle bu çocuklar harcanıyor, oturup da 2 3 saat bir sınavı çözmek, onları uzaya göndermekten daha zor.
Bu sebeple ilgi alanları küçüklükten inşaa etmek gerek.

Özellikle küçük yaştan itibaren takım sporu çok öneriliyor.
Örneğin basketbol, buz hokeyi gibi temposu çok yüksek ve inanılmaz efor sarfettiren, tek düzelikten uzan bir spor.
Okullarda bizim sistemimizle bu çocuklar harcanıyor, oturup da 2 3 saat bir sınavı çözmek, onları uzaya göndermekten daha zor.
Bu sebeple ilgi alanları küçüklükten inşaa etmek gerek.

Biraz büyüyünce bunlarida yaparız .maşallahı var boyu yaşıtlarına göre uzun 🧿😊 bende uzunum babası da .dusundumde basketbol oynarsa ilerde dev adam olur.ben ergenlikte hentbol oynuyordum maçlara çıkıyorduk . kendisi ne isterse artik

Aynen farklı oldukları o kadar belli ki
O kımıl kımıl enerji sesten bakıştan bile belli oluyor farklı bir auraları var
Ya bide varya ben o kadar sakin kendi halinde bir insanım ki,zaman zaman tembelliğin nirvanasina çıkmışlığım bile var 😆
Gerçi şöyle bir bakınca arkadaş seçimlerim de hep böyle hiperaktif tiplermiş 🤔

Aynen farklı oldukları o kadar belli ki
O kımıl kımıl enerji sesten bakıştan bile belli oluyor farklı bir auraları var
Ya bide varya ben o kadar sakin kendi halinde bir insanım ki,zaman zaman tembelliğin nirvanasina çıkmışlığım bile var 😆
Gerçi şöyle bir bakınca arkadaş seçimlerim de hep böyle hiperaktif tiplermiş 🤔
Ben öyle şeyler yaşadım ki, şuan düşününce hayatımın en eğlenceli anlarıymış diyorum.
Okulun çatısına çıkıp poposunu göstermişti mesela ashshshshshs😂😂😂
Ya da bir gün kordondayken ‘neden denizde hiç dişimi fırçalamadım ki’ deyip, atlayıp yapmıştı bunu.
Film tadında bir hayat😂😂😂

Böyle tuhaflıkları, iğrençlikleri olabiliyor dehb lıların çünkü gerçekten yerlerinde duramıyorlar.
Sürekli doping almış gibiler, çoğu zaman dışlanlansalar da siz ve ben gibi illa manyak seven insanları buluyorlar zaten.

Ben öyle şeyler yaşadım ki, şuan düşününce hayatımın en eğlenceli anlarıymış diyorum.
Ya da bir gün kordondayken ‘neden denizde hiç dişimi fırçalamadım ki’ deyip, atlayıp yapmıştı bunu.

Böyle tuhaflıkları, iğrençlikleri olabiliyor dehb lıların çünkü gerçekten yerlerinde duramıyorlar.
Sürekli doping almış gibiler, çoğu zaman dışlanlansalar da siz ve ben gibi illa manyak seven insanları buluyorlar zaten.
Hayır hayır lütfen bunlar yaşanmasın 😱 WC den çıkarken bile başında bekliyorum ellerini yıkasin diye . denizde dış fırçalamak çatıda popo gostermek 😱😱😱olamaz

Hayır hayır lütfen bunlar yaşanmasın 😱 WC den çıkarken bile başında bekliyorum ellerini yıkasin diye . denizde dış fırçalamak çatıda popo gostermek 😱😱😱olamaz
Karpuz valla konunla beraber anılarım depreşti gece gece.
Şuan bile aptal aptal gülüyorum yaşadıklarıma, bunlar ne ki, sadece kk da yazabileceklerim.
Durmayan bir beyin bu, çevresine gerçekten zor o sebeple spor önemli hem enerji atabilecek hem de beyni rölantiye alabilmesi açısından.
Bak bana bu kitabı almıştı onu anlayabilmem adına, sen de edin, evde bir yol göstericin olsun derim.

Eklentiler

• 4D703697-6C32-4CAF-A1EF-56E0E8326BF7.jpeg
    4D703697-6C32-4CAF-A1EF-56E0E8326BF7.jpeg
    123,7 KB · Görüntüleme: 42

Cok iyi ya 😂😂😂
Bu kadarı olmasa da benzeri maceralarim var,böyle anılar ve arkadasliklar asla unutulmuyor zaten.
Sadece insanın kendi çocuğu olunca insan biraz zorlanıyor ☺ ben elimden gelenini yapiyorum ama sosyal olmak da çok bambaşka seyler katıyor umarım gerçek dostları olur onu anlayan 🙏

Karpuz valla konunla beraber anılarım depreşti gece gece.
Şuan bile aptal aptal gülüyorum yaşadıklarıma, bunlar ne ki, sadece kk da yazabileceklerim.
Durmayan bir beyin bu, çevresine gerçekten zor o sebeple spor önemli hem enerji atabilecek hem de beyni rölantiye alabilmesi açısından.
Bak bana bu kitabı almıştı onu anlayabilmem adına, sen de edin, evde bir yol göstericin olsun derim.

Enazindan güzel anilarin olmuş sevindim buna. Daha bugün baktım bu kitabı gördüm googleden mutlaka alicam .daha bugün yolda acaba eğitim görecegi yerde napicaklarda onları biraz sakinlestiricekler diye düşündüm .onların yaptığı benim bilmediğim ne var .sonrada keşke bunun eğitimini almış olsaydım dedim .onlarda da bilgi edinicem maksat evdede birşeyler yapmak için :)

X