Oğlumun ağzında ve çenesinde durup dururken oluşan morluk

Bazi arkadaşlar yazmış
Oğlumda bir iki kere bile bardakla vakum yapsa böyle oluyor kirmizi benekler çıkıyor
Cildi hassas galiba biraz
Bu yaş çocuklar ilgi için bunu yapıp,yaptigini gizleye bilir

Hahahahaha sıkışmış mıydı? 😂😂 ay çok tatlısınız söylemeden geçemedim 😂🥰
Minicik çay bardakları vardı ya eskiden, onlardandi. Korkunçtu. Yıllar sonra anneme de anlattım beraber güleriz diye ama kadıncağız nasıl korkmuşsa o zamanlar demek, geç de olsa yemem gereken paparayı yedim 🙈

Selam kizlar....

İftarı yaptık... Belki en fazla yarım saat sonra 7 yaşında ki oğlumun ağzında ve çenesinde durup dururken morluk oldu. İki kez daha olmuştu. Ama bu kadar büyük değildi. Google dan araştırayım dedim. Çok kötü şeyler çıktı. Tırstım. Acaba bunu daha önce göreniniz var mı?
Bu konuyu öyle bir takmışımki kafaya gece oğlunuzu grdm rüyamda. Çenesinde ve vucudunda iltihaplı büyük yuvarlak yaralar görmyrm. Sonra bna gelip anne diyor ama bnm oğlmn sesi.her yer karanlık ve tam sarılırken oğlum olmadığını fark ediyorum. Ve rüya Gerçk arasına giriyorum. Karabasan basıyor. Gözlerimi açtım ve inliyorum, karşımda siyah buluta benzer karartı...oğlm sesime uyandı, ne oldu anne diyor gzlrm açık her şeyi görüyorum ama cvp vermyrm. Karabasan uçtu gitti.. Oğlm yanıma gldi bna dokununca kendime geldim.
Ve oğlunuzu çok merak ediyorum. Umarım gzl haberlerini alırız.

Bu konuyu öyle bir takmışımki kafaya gece oğlunuzu grdm rüyamda. Çenesinde ve vucudunda iltihaplı büyük yuvarlak yaralar görmyrm. Sonra bna gelip anne diyor ama bnm oğlmn sesi.her yer karanlık ve tam sarılırken oğlum olmadığını fark ediyorum. Ve rüya Gerçk arasına giriyorum. Karabasan basıyor. Gözlerimi açtım ve inliyorum, karşımda siyah buluta benzer karartı...oğlm sesime uyandı, ne oldu anne diyor gzlrm açık her şeyi görüyorum ama cvp vermyrm. Karabasan uçtu gitti.. Oğlm yanıma gldi bna dokununca kendime geldim.
Ve oğlunuzu çok merak ediyorum. Umarım gzl haberlerini alırız.
Evet. Çok iyi. Sıkıntı yok. Tşk ederim.🌹

Vakumlama izine çok benziyor,kızım 8 yaşındayken birkaç kez oyuncak bardak ile yapmışti aşırı alakami görünce itiraf etmemişti.Yakalayınca sevinsemmi uzulsemmi bilememistim kardeşi yeni dogdugundan yapmış olabilir diye....

Selam kizlar....

İftarı yaptık... Belki en fazla yarım saat sonra 7 yaşında ki oğlumun ağzında ve çenesinde durup dururken morluk oldu. İki kez daha olmuştu. Ama bu kadar büyük değildi. Google dan araştırayım dedim. Çok kötü şeyler çıktı. Tırstım. Acaba bunu daha önce göreniniz var mı?
Merhaba, 10 yasında oglumun da zaman, zaman aynı bu sekılde cenesınde morluk ve bu tarz kırmızı noktalar cıkıyor.. Kac, kere doktora goturdum bısey cıkmadı.. Bı kac gune gecıyo ama benım yınede ıcım rahat degıl.. Sizin basınızdan da gecmıs acaba bu nedır umarım mesajımı gorursunuz

X