Oğlumun hayırsız babası

Gerçekten yazanların bazılarını anlayamıyorum evet tabi ki bir babanın malvarlığını çocuğuna kullanması yerine çarçur etmesi çok ama çok yanlış.adam iş adamıdır iflas eder veya sağlık vb.gibi şeylere harcar ve parası kalmaz o tamamen farklı.fakat adam yemiş bitmiş işte.çocuğunun geleceğini düşünüp ona bir malvarlığı ayırmamış.bitmiş gitmiş.mal adamın tasarrufundaymış öyle tercih etmiş.doğru mu yapmış tabi ki hayır.ama oğlu yerine zevk sefa sürmeyi tercih etmiş.her tercih bir vazgeçiştir.konu sahibi bu aşamadan sonra ister üzülsün,ister eski akrabalarına dert yansın,ister eski eşle kavga etsin elinden gelen sadece kanunen boşandıktan sonra alamadığı nafakalar veya tazminatla ilgili olabilir.onu kendisi zaten yapacakmış ve yapmalıdır da.ama baba ve oğulun arasındaki miras ile ilgili yapabileceği bir şey yokken genç bir çocuğun da psikolojik gelişimini etkileyecek şekilde davranılmasını yanlış buluyorum.arrık kavgaya,gerginliğe değil o gencin mutluluğa ihtiyacı var konu sahibi oğlunun bu meseleye üzüldüğünü yazmıştı .ben giden bir para için bir saniye bile üzülmesine katlanmam oğlumun.

Ya gercekten artik yorum yapmayin vunku okumadan mi yaziyorsunuz anlamiyorum. Daha biten bir sey yok. Sadece giden 100 bin lira ve banka borcundan dolayi 50 bin liralik haciz var. Tarlanin bir parcasi satilir banka alacagini alir. O esnasan benim haczimde oldugundan alacagimi bana da verirmis devlet.
Daha biten tukenen bir sey yok. Ama belliki bu sekilde harcayacak kendi de ser sefil ortada kalacak. Bu onun tercihi benim ogluma bir sey olmaz olan kendine olacak zaten. Oglum paradan ziyade babasinin nasil bu kadar dusuncesiz olduguna ve onu arayip sormadigina uzuluyor. O babasina düskün bir cocuktu her zaman keza babada bir iki yila kadar oyleydi. bunlari defalarca yazdim. Yine ayni yorumlari yaptiniz. Lutfen rica ediyorum artik ayni seyleri yazdirmayin bana.
Ayrica buna deginmek istemiyordum ama zorla konusturdunuz. Ben de ayri anne baba cocuguyum. O yuzden burdaki hic kimse babasi icin neler hissettigini benden daha iyi anlayamaz. Para icin uzermiyim ben evladimi neler yaziyorsunuz bir anneye ya. ben ogluma tum gucumle calisip en iyi imkanlari sundum. Oglumu üzenin hayatini zindan ederim ben. O yuzden zaten babasina kizginligim. Babasina karsi oglumu doldurdugum onu uzdugum yok benim. Nerden cikariyorsunuz bunlari.

Babayla herhangi bir ilesimim yok ben oglum kavgalarimiza uzulmesin diye bosandim babasindan. O ortamda buyumesin diye. Ben cahil bir insan degilim oglumun basinin etini yiyeyim oglumu harcayayim babasi icin. Lutfen artik yorum yapmayin.
Mune Mune konumu kapatir misin lutfen.

X